Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Bet365 на Лютий: кешбек, промокоди, фрібети.

Дана сторінка створена з метою допомоги беттору, котрий сьогодні цікавиться ставками на платформі bet365. БК пропонує близько двох десятків заохочень: програми лояльності, бонус на депозит, промокоди за реєстрацію, велику вибірку футбольних, тенісних, баскетбольних, хокейних акцій. До того, відмітимо присутність пропозицій на британський та американський спорт та періодичні стимули для VIP-гравців в букмекерській конторі бет365.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Bet365 

Після створення облікового запису внесіть $5 (або більше) й отримайте 100% бонус на ваш кваліфікаційний депозит у розмірі до $50.

Акції Bet365 

Покращені коефіцієнти. Доступно для широкого вибору видів спорту. Ця пропозиція доступна лише новим клієнтам та відповідним категоріям гравців.

Як це працює:

  1. Перейдіть до спортивної класифікації чи події.
  2. Події з доступними ринками «Покращення ставки» будуть позначені зеленою стрілкою. Доступні покращені коефіцієнти будуть вказані в купоні із закресленою початковою ціною.
  3. Виберіть коефіцієнт «Покращення ставки» та додайте його до купона ставки.

Дострокова виплата на 2 голи попереду. Пропозиція тепер діє для понад 80 змагань. Дострокова виплата діє, якщо команда, на яку ви зробили ставку, лідируватиме на 2 голи у будь-який момент матчу, тоді букмекер виплатить ставку в повному обсязі незалежно від того, чи матч завершився нічиєю або перемогою команди противника.

До 70% на виграшні експресів на футбол, на ММА, американський футбол, баскетбол, хокей та бейсбол. Тепер доступно для понад 80 ліг та змагань. Якщо ваша ставка виявилася успішною, букмекер Bet365 додасть до 70% до суми ваших виграшів після закінчення всіх матчів. Сума залежить від кількості результатів. Поліпшення буде сплачено у вигляді коштів миттєво на ваш баланс, доступний для виведення.

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Bet365?

  1. Після створення облікового запису внесіть депозит у розмірі $5 або більше, і ви зможете отримати 100% бонус на ваш кваліфікаційний депозит у розмірі до $50.
  2. Щоб скористатися бонусом, просто внесіть кваліфікаційний депозит, оберіть «Користувач» в меню «Послуги», перейдіть до «Пропозиції», потім у «Доступні пропозиції» та натисніть «Отримати зараз».
  3. Щоб зробити ставку, використовуючи ваш бонус, просто зіграйте на суму депозиту один раз у розділі «Спорт» на ринках за вашим вибором. 
  4. Для виведення коштів у вас повинні бути врегульовані ставки на суму, що втричі перевищує суму вашого депозиту та бонусу. 

Які види бонусів надає букмекерська контора Bet365?

У букмекерській конторі Bet365 є різноманітні акційні пропозиції, здатні задовольнити користувачів усіх рівнів. Актуальні бонуси: вітальний бонус на депозит, покращені коефіцієнти, експрес-бонуси на різні види спорту, також акції, які стосуються скачок, собачих бігів та інше.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Bet365 одночасно?

Букмекер має великий вибір бонусних пропозицій. Більшість з них поєднуються. Та, до прикладу, покращені коефіцієнти не можуть поєднуватися з іншими акціями.

Недоступні у вашій країні 29
Неактуальні 6
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт