Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси БК VivaroBet – Опис усіх доступних бонусів

Аналізуючи сервіс того чи іншого букмекера, не можна не згадати про розмаїття акцій та інших привілеїв. Далі розповімо все про найактуальніші VivaroBet бонуси, допоможемо обрати пропозицію для нових та зареєстрованих бетторів та знайти промокод VivaroBet.

Читати далі
Доступні 6
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис Важливі деталі
Вітальна пропозиція до 3000 грн Приєднуйтесь до Віваробет, зробіть перший депозит та отримайте вітальний бонус – фрібет до 3 000 грн!
  • Мінімальна кваліфікаційна ставка – 100 грн 
  • Тип ставки – «Експрес»
  • Мінімальна кількість подій – 2 
Додатковий виграш з експресів Зробіть експрес-ставку на будь-якому маркеті будь-якого спорту та отримайте додатковий виграш відповідно до кількості подій, що вказані у квитку.
  • Мінімальна ставка – 50 грн
  • Кількість подій в експресі – від трьох
Спортивний джекпот Безпрецедентний чотирирівневий прогресивний джекпот, який формується з певної частини ставок, зроблених у розділі «Спорт» букмекерської компанії Віваробет.
  • Мінімальний коефіцієнт становить 1.25
  • Для участі в розіграші джекпоту у всіх 4 рівнях необхідно зробити мінімальні ставки, відповідні даному рівню.

Бонуси для нових гравців VivaroBet

Новому беттору букмекер ВівароБет пропонує отримати фрібет до 3000 грн за першу реєстрацію на сайті. Для цього зробіть першу ставку типу «Експрес» щонайменше у 100 грн на будь-які спортивні події в режимах лайв (під час події) та прематч (до події). Жодних обмежень по коефіцієнтах! Якщо ставка програє, отримаєте 100% від суми вашої ставки – до 3 000 грн у вигляді фрібету. Бонус буде дійсний протягом 7 днів з моменту отримання. За успішну верифікацію рахунку букмекер дає фрібет на 50 грн та 50 фріспінів. 

Бонуси для зареєстрованих гравців VivaroBet

Букмекер має в проморозділі безліч пропозицій: щоденний кешбек з експресів, бонус за довжину купону, експрес дня, підвищені коефіцієнти, опція редагування ставки, функція Cash Out та інші регулярні акції.

Промокоди VivaroBet

Наразі Віваро промокод не пропонує. Проте, іноді вони з’являються у відкритих джерелах (наприклад, у цьому розділі порталу «Рейтинг Букмекерів» та в огляді БК) або надходять на пошту у якості індивідуальних заохочень від контори. Букмекер може дарувати промокоди до різноманітних свят або значущих подій у світі спорту. Часто їх дають за досягнення у якихось акціях та програмах лояльності або просто за активність клієнта.

Як отримати бонуси

Аби використати Віваро бонус виконайте наступні дії:

  1. Відвідайте розділ «Акції» на сайті букмекера або сторінку «Бонуси» порталу «Рейтинг Букмекерів».
  2. Проаналізуйте актуальні пропозиції БК.
  3. Вивчіть умови бонуса, який вас зацікавив, та зробіть все згідно з ними. В іншому випадку контора може відмовити у його наданні.

Висновок

Букмекер пропонує обширну бонусну мережу, де беттор знайде бонуси на будь-який смак. Відзначимо вітальну пропозицію, бездепозитний фрібет за верифікацію рахунку, можливість виграти вдвічі більше з експресів та кешбек-бонус. До свят, популярних спортивних турнірів та матчів збірної України з футболу букмекер також готується та регулярно публікує цікаві заохочення. Систематичність бонусів забезпечують щоденні та щомісячні пропозиції. Актуальні акції можна переглянути вище на цій сторінці.

Неактуальні 14
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт