За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК ЗігЗаг - Опис усіх доступних бонусів

Якщо шукаєте інформацію про ЗігЗаг бонус – ви звернулись за адресою. На цій сторінці розповімо про усі пропозиції цього букмекера, можливість участі в акціях з України, уточнимо наявність програми лояльності та допоможемо ввести ZigZag промокод.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис Важливі деталі
? Повернення 30% зі ставок на спорт в ZigZag Sport Шанувальникам ставок на спорт БК ZigZag Sport повертає 30% від програної ставки щотижня. Максимальна сума для виведення бонусу – 100 євро.
 • Шанувальникам ставок на спорт БК ZigZag Sport повертає 30% від програної ставки щотижня.
 • Максимальна сума для виведення бонусу – 100 євро.
 • Мінімальна сума депозиту для отримання бонусу – 20 євро.
 • Є відіграш
? Повернення 40% ставки на кіберспорт в ZigZag Sport Букмекер ZigZag Sport обіцяє повернути 40% від першої програної ставки на кіберспорт. 
 • Розмір бонусу – 40% від першої програної ставки на кіберспорт.
 • Тип ставки – ординар
 • Час ставки – вихідні дні
 • Є відіграш
? 50% бонус на поповнення рахунку в ZigZag Sport Вашій увазі 50% бонус для ставок на спорт від ZigZagSport на поповнення рахунку. Максимальна можна отримати 100 євро.
 • Максимально можна отримати 100 євро.
 • Мінімальна сума для отримання – 20 євро.
 • Є відіграш
? Покращені коефіцієнти до 25% на експреси від БК ZigZag Sport  Щовихідних БК ZigZag Sport влаштовує акцію «Weekend express race» з підвищеними бонусними коефіцієнтами до 25% на спортивні експрес-ставки. 
 • Акція проходить щовихідних
 • Мінімальна кількість подій в експресі – 3
 • Максимальний розмір бонусу – 25%
? 100% бонус на перший депозит до 50 євро від БК ZigZag Sport Зроби своє перше поповнення рахунку, а букмекерська контора ZigZagSport додасть тобі 100% бонус до 50 євро.
 • Мінімальна сума бонуса становить 10 євро, а максимальна – 50 євро
 • Є відіграш
 • Лише для нових клієнтів

Бонуси для нових гравців ЗігЗаг

Новоприбулим бетторам ZigZag Sport пропонує отримати від 10 до 50 євро за перший депозит. бонус. Даний бонус не зараховується автоматично і може бути отриманий при зверненні в лайв-чат або на пошту [email protected]. Відіграти суму потрібно 8 разів протягом 14 днів. При прокручуванні бонуса враховуються одиночні ставки з коефіцієнтом від 1,9. Експреси враховуються тільки в тому випадку, якщо бере участь більше 3-х подій з коефіцієнтом не менше 1,5 для кожної події.

Бонуси для зареєстрованих гравців ЗігЗаг

Бувалі гравці на цій платформі мають ряд цікавих заохочень. Щовихідних вам пропонують скласти експрес та отримати на 25% більший виграш. Розмір залежить від довжини купону (від трьох подій). Зробивши депозит у будні дні, ви отримаєте половину від внесеної суми на бонусний баланс (від 20 до 100 євро). Також є компенсації у вигляді повернення програної ставки на кіберспорт та спорт (40 та 30% відповідно). Останні три бонуси передбачають відіграш та введення промокоду. 

Промокоди ЗігЗаг

Актуальних промокодів ЗігЗаг одразу декілька. Деталі нижче в таблиці.

Промокод Розмір бонуса Як отримати
50SPOB  до 100 євро 50% бонус нараховується на один депозит, здійснений з понеділка по п’ятницю.
CYBER40 до 100 євро Букмекер ZigZag Sport обіцяє повернути 40% від першої програної ставки на кіберспорт. Пропозиція стосується лише першого ординара в кіберспорті з коефіцієнтом від 1.8, зробленого у вихідні дні.
SAVE30 до 100 євро БК повертає 30% від програної ставки на спорт щотижня. Повернення підлягає обов’язковій прокрутці х3 від початкової суми коштів, що надаються. При прокрутці “Повернення” враховуються поодинокі ставки з коефіцієнтом від 1,80.

Як отримати бонуси

Аби отримати бонус ZigZag перейдіть на сайт БК та відкрийте розділ “Акції” (у верхньому лівому кутку є зелена кнопка). Визначіться з бажаннями та достеменно ознайомтесь з правилами бонусу. Майже усі пропозиції потребують відіграшу. Деякі з бонусів не працюватимуть без введення промокоду. 

Висновок

Якщо рівень вашого комфорту в БК залежить від кількості та якості кеш-бонусів, то ви відчуватимете задоволення після відвідин проморозділу ЗігЗаг Спорт. Умови для відіграшу нескладні, а правила цілком зрозумілі. Регулярність пропозицій забезпечує перманентну можливість участі в акціях.

За появи негараздів під час гри на цій платформі ми не можемо обіцяти допомогу, оскільки Зігзаг немає в нашому списку рекомендованих БК. Для вашої безпеки отримання чесно зароблених коштів пропонуємо обрати з найкращих букмекерів.

Недоступні у вашій країні 5
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт