Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Sapphirebet

Чи підходить Сапфірбет для ловця бонусів? Певною мірою так, адже БК регулярно пропонує достатню кількість привілей: вітальний бонус за депозит, кешбек, фрібет, щотижневі за поповнення рахунку тощо. Ознайомитись з актуальними пропозиціями від Sapphirebet можна нижче.

Читати далі
Доступні 5
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Вітальні бонуси за реєстрацію

100% бонус до 100 євро за реєстрацію

Поповнюйте рахунок від 1 до 100 євро та отримуйте стільки ж на бонусний рахунок. Для відіграшу проставте суму бонусу в 5-ти кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.40. Дати старту всіх подій не повинні бути пізніше терміну дії даної пропозиції.

Фрібет за першу ставку від БК Sapphirebet

Просто зареєструйтеся, поповніть рахунок і оформіть своє перше парі. У разі програшу  букмекер поверне гроші у вигляді фрібету. Максимальний розмір безкоштовної ставки – 2000 UAH. Умови відіграшу: експрес з 4-х подій з кф 1.5 мінімум (кожна подія).

Вітальний пакет: €1500 + 150 FS

Створіть аккаунт, введіть всі анкетні дані і активуйте номер телефону в Sapphirebet. Внесіть перший депозит – не менше €10, і бонус буде нарахований автоматично. Аби відіграти його протягом 7 днів після активації з вейджером х35. При відіграші заборонено перевищувати ставку €5.

Бонуси Sapphirebet для зареєстрованих гравців

Експрес дня

Щодня букмекер публікує один або кілька варіантів для експресу. Якщо якийсь вам якийсь з них до вподоби – робіть ставку та отримуйте на 10% більший виграш з цього купону.

Страхування ставки

Платна послуга. Страхування можна купити на експреси і ординари. На одну і ту ж ставку можна купити кілька страховок. Якщо ставка не проходить, гравцю повертається та частина ставки, яка була застрахована.

100 євро за депозит щотижня

Робіть депозит щоп’ятниці від 5 до 200 євро та отримуйте 50% на бонусний рахунок. Щоб відіграти бонус, проставте суму бонусу в 3-х кратному розмірі ставками типу експрес протягом 24 годин з моменту зарахування бонусу.У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.60.

VIP-кешбек

Просувайтесь по щаблях програми лояльності для отримання якомога більшого повернення коштів зі ставок. На перших семи рівнях – 5-11% від суми програних ставок. На останньому (восьмому) – 5-25% від загального обороту на рахунку (залежить від типу гри. 

Поширені запитання

Де шукати нові бонуси Sapphirebet?

Ви можете перейти за посиланням на сайт букмекера з нашого огляду Сапфірбет та перевірити наявність нових пропозицій. 

Як відіграти бонус?

Кожен з бонусів має індивідуальні умови. Зазвичай у цій БК невеликий вейджер та відіграш експресами.

Недоступні у вашій країні 6
Неактуальні 4
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт