За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК Reloadbet - Опис усіх доступних бонусів

На цій сторінці подано перелік усіх заохочень БК Reloadbet. Якщо вам потрібно швидко ознайомитись з усіма Релоадбет бонусами, то відповідну інформацію подано нижче (промокод Reloadbet, кращі пропозиції для нового та зареєстрованого гравця тощо).

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Бонус Опис Важливі деталі
? Кешбек 10% від БК Reloadbet (Недоступний в Україні) Отримайте бонус до 20 000 рублів за активність минулого тижня на сайті БК Reloadbet. Кешбек актуальний для ставок на спортивні події.
 • Мінімальний кешбек – 500 рублів
 • Максимальним кешбек – 20 000 рублів
 • Кешбек складає 10% від суми депозитів, які були зроблені гравцем за попередній тиждень в розділі Спорт
? Фрібет 4000 рублів за 10 ставок від БК ReloadBet (Недоступний в Україні) Букмекерська контора ReloadBet пропонує своїм клієнтам зробити 10 ставок на футбол та теніс і отримати за це фрібет розміром 4000 рублів.
 • Бонус становить 5% від загальної суми десяти кваліфікуючих ставок
 • Коефіцієнт кожної ставки повинен бути не менше 2.00
 • Мінімальна ставка становить 1000 рублів.
 • Бонусом можна отримати до 4000 рублів.
 • Щоб отримати бонус, гравець повинен поставити десять одиночних лайв-ставок на будь-які футбольні матчі або десять одиночних лайв-ставок на будь-які ігри ATP / WTA.
? Бонус 50% на перший депозит від БК ReloadBet (Недоступний в Україні) Букмекерська контора ReloadBet пропонує новим гравцям бонус 50% від суми першого депозиту. Максимум при цьому складає 2 200 рублів.
 • Гравець може отримати 50% від суми першого депозиту до 2200 рублів.
 • Вся сума першого депозиту повинна бути прокручена мінімум один раз з коефіцієнтами не нижче 1.50
 • Термін відіграшу – 14 днів
? Бонус до 5000 рублів за поповнення у четвер від БК Reloadbet (Недоступний в Україні) Щочетверга ви можете отримувати винагороду в букмекерській конторі Reloadbet. Просто поповніть рахунок та прокрутіть депозит – букмекер подарує вам 30% від суми поповнення (до 5000 рублів) у якості бонусу.
 • Акція на депозит в четвер
 • Бонус в розмірі 30% від суми депозиту
 • Максимальна сума – 5000 рублів
 • Мінімальний депозит – 2000 рублів.

Бонуси для нових гравців Reloadbet

Після створення аккаунту, ви можете скористатись одним Reloadbet бонусом на перший депозит. Отримати можна до 2200 рублів. Так, сума невелика, але й відіграш не складний (прокрутити суму потрібно лише раз з коефіцієнтом від 1,5).

Бонуси для зареєстрованих гравців Reloadbet

Якщо у вас є вже створений аккаунт, то в даного букмекера одразу три пропозиції для вас: покращені умови депозиту щочетверга, фрібет за 10 ставок на теніс/футбол та щотижневий кешбек. Суми Релоадбет бонусів становлять 5, 4 та 20 тисяч рублів відповідно. 

Промокоди Reloadbet

Промокод – набір символів (літер або цифр), введення яких принесе вам додаткову нагороду: фрібет, страхування ставки, бонус на депозит тощо. На цій платформі немає змоги ввести Релоадбет промокод. Ви можете скористатись ексклюзивними бонусами на депозит від Сапфірбет чи Бетенд’ю. З промокодом максимально можливий приз за перше поповнення набагато приємніше, ніж зазвичай.  

Як отримати бонуси?

 1. Перейдіть на сайт букмекера.
 2. Пройдіть реєстрацію (аби з’явилась змога брати участь в акціях).
 3. Оберіть цікавий бонус, ознайомтесь з його умовами та виконайте їх.
 4. Відіграйте кошти для переведення на основний баланс.
 5. Якщо в правилах БК вказано, що бонус заборонений в Україні, то адміністрація не зможе вам його нарахувати.

Висновок

Релоадбет не є лідером за кількістю привілей для бетторів, але їх достатньо для мінімального рівня комфорту. Суми бонусів не вражають та є на порядок нижчими за середні на ринку беттінгу. Ба більше, часто в правилах вказано про неможливість участі в акції гравцям з України. Перевагою є надпростий відіграш, адже вейджер часто однократний, а мінімальні коефіцієнти невисокі. Платформа підійде для гравців, які бажають швидко отримати призи в акціях. 

 

Недоступні у вашій країні 4
Неактуальні 1
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт