Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Efbet на Лютий: кешбек, промокоди, фрібети

Efbet – букмекерська контора, орієнтована на гравців із балканських країн, зокрема Болгарії, Румунії, Албанії та Греції. Вона пропонує лінію ставок з 20+ видів спорту, середні коефіцієнти та вигідний вітальний бонус. Efbet майже ні в чому не поступається своїм конкурентам, але й не перевершує їх, через що заслужено вважається букмекерською конторою середнього рівня

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Efbet 

Букмекер Efbet не відрізняється широкою бонусною програмою, нові гравці можуть отримати лише один унікальний подарунок – 100% бонус на перший депозит у розмірі до 100 євро. Вітальна пропозиція дійсна тільки для клієнтів, які зареєструвались після 01.08.2019. Щоб зняти кошти зі свого рахунку, після отримання бонусу на перший депозит, клієнт повинен виконати вимогу по відіграшу бонусу – вейджер 3 (лише ставки на спорт).

Акції Efbet 

Бонус за перезавантаження від букмекерської контори Efbet. Це пропозиція, яку БК надає своїм клієнтам для поповнення рахунку. Для участі в цій акції необхідно отримати спеціальне запрошення від команди Efbet. Максимальна сума, яку ви можете отримати як бонус після депозиту, вказана відповідно у запрошенні. Запрошення надсилаються на основі індивідуальної гри кожного клієнта. Гравець може отримувати запрошення щодня, щотижня та щомісяця.

Бонус за перезавантаження

Матчі з 0% маржі. Ще одна пропозиція Efbet, де для певних ринків контора пропонує клієнтам отримати вигоду від підвищених коефіцієнтів. Для полегшення доступу до ринкових матчів маржі 0% ви можете увійти у розділі «Головні події» сайту Efbet. 

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Efbet?

Щоб отримати бонус на перший депозит у БК Efbet, гравцеві потрібно лише поповнити рахунок на суму від 5 євро. Далі автоматично зарахується бонус у розмірі 100% від поповнення у вигляді фрібету. Використати бонусні кошти необхідно протягом 7 днів з моменту внесення депозиту.

Які види бонусів надає букмекерська контора Efbet?

Efbet має не широку бонусну лінію. Гравець може скористатися вітальною пропозицією на перший депозит, та в індивідуальному порядку отримати запрошення на бонус перезавантаження.

Де знайти діючі промокоди Efbet?

Наразі букмекер не надає промокод. Станьте клієнтом Efbet й слідкуйте за новими пропозиціями. Промокод може з’явитися на сайті БК або на просторах Інтернету. «РБ» радить вашій увазі зібрані найцікавіші промокоди букмекерських контор України.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Efbet одночасно?

Деякі пропозиції можуть використовуватись одночасно. Деталі кожної акційної пропозиції описано в правилах на сайті букмекера.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт