Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Промокод на ставки

Гончар Тарас
Промокод на ставки – це послідовність з цифр і букв, яку потрібно ввести або при реєстрації в БК, або при оформленні депозиту.

Зміст

codeПромокод на ставки дозволяє отримувати різні бонуси від букмекерських контор. Зазвичай промокод на ставки необхідно ввести при реєстрації у відповідному вікні. Відбувається цей процес наступним чином:

  1.     Вибираєте букмекерську контору.
  2.     Проходьте реєстрацію.
  3.     У процесі реєстрації вводите спеціальний промокод на ставки

Це дозволить отримати той чи інший бонус. У деяких випадках букмекерські контори просять ввести промокод в процесі поповнення рахунку, але такі ситуації зустрічаються значно рідше.

Зазначимо, що промокод на ставки необхідний для того, щоб отримати бонус. Без нього букмекерські контори не дозволяють скористатися їх промо-пропозиціями.

Дана акція, наприклад, діяла в букмекерській конторі Leonbets для читачів сайту Рейтинг Букмекерів зі спеціальним, ексклюзивним промокодом – РБ. Необхідно було ввести при реєстрації промокод на ставки РБ, щоб отримати унікальний бонус в розмірі 200 доларів в той час, як всі інші новачки даного букмекера могли отримати не більше 100 доларів.

 

Всю інформацію по промокодам і бонусам букмекерів ви зможете знайти в докладному вигляді у вкладці Бонуси.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі