Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Програми лояльності

В умовах сучасної конкуренції для багатьох беттингових компаній важливим моментом є не тільки залучення нових клієнтів, а й збереження вже наявної бази. Саме тому програми лояльності букмекерських контор мають величезне значення. Вони дозволяють мотивувати гравців та заохотити їх продовжувати використання конкретної БК, не шукаючи альтернатив. На цій сторінці «Рейтингу Букмекерів» ви можете побачити всі актуальні пропозиції контор для постійних клієнтів.

Читати далі
Доступні 54
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Про програми лояльності від букмекерських контор

Майже всі компанії мають у своєму бонусному портфелі пропозиції для нових гравців. Водночас БК з програмами лояльності не так й багато. Принаймні якщо мова йде про якісні пропозиції, які дійсно можуть втримати клієнта.

Загалом бонуси цього типу можна розділити на дві основні категорії: святкові програми та програми за активність. У першому випадку букмекери дарують фрібети, покращені коефіцієнти, страхування ставок або навіть цінні подарунки, наприклад, до Дня народження чи якихось загальних свят/подій. Що стосується активності, у цій категорії знаходяться різноманітні регулярні бонуси за поповнення та серії ставок, досягнення щодо обсягу фінансових операцій на рахунку тощо.

БК, які проводять програми лояльності

Якщо говорити про популярні в Україні контори, які орієнтовані на наш ринок, найчастіше якісні пропозиції можна зустріти в 1xbet, Marathonbet, Sapphirebet, GGBET, Mostbet. Вирізняються й програми лояльності БК VBET, William Hill, Favbet, Melbet.

Всі вказані компанії загалом приділяють велику увагу маркетингу та акціям. Важливо, що свої сили в цьому плані вони вкладають не тільки у залучення нових клієнтів, а й намагаються заохочувати вже наявних. Адже є багато БК, отримавши вітальний бонус в яких, можна забути про якісь подальші приємності.

Умови участі в програмах лояльності від БК

Кожна контора розробляє свої підходи до питання мотивації клієнтів. Тому універсальних умов не існує. Якісь програми лояльності букмекерських контор дуже прості й для участі в них нічого особливого робити не треба. Наприклад, бонуси до дня народження в більшості випадків нараховуються автоматично клієнтам, які вказали дані про себе.

Водночас програми за активність зазвичай потребують виконання цілого переліку умов, які стосуються кількості ставок, коефіцієнтів, мінімальних сум тощо.

У будь-якому разі, варто завжди вивчати правила БК та кожної конкретної акції. Це допоможе зробити все правильно та гарантовано отримати свої бонуси. Детальні умови за кожною пропозицією ви можете знайти у цьому розділі «Рейтингу Букмекерів».

Як користуватися програмами лояльності від БК

Всі програми лояльності букмекерів мають свої умови, тож перед використанням потрібно уважно прочитати їх або звернутися до підтримки БК онлайн за додатковими поясненнями. Це дозволить зробити все правильно, уникнувши можливих непорозумінь, які часто бувають між гравцем та конторою через неуважність або небажання вивчати правила.

FAQ

У яких БК є програми лояльності?

Заохочення для постійних та активних клієнтів майже завжди в тому чи іншому вигляді присутні в БК 1xbet, Marathonbet, Sapphirebet, GGBET, Mostbet, VBET, William Hill, Favbet, Melbet.

Що таке програми лояльності букмекерських контор?

Це спеціальна пропозиція контор, яка дозволяє активним користувачам отримувати додаткові можливості, грошові бонуси та навіть цінні подарунки.

Чому програми лояльності вигідні клієнтам БК?

Беттори, які постійно грають в одній конторі, можуть розраховувати на приємні подарунки від неї за відданість. Вони можуть бути як у вигляді цінних призів, так й різноманітних можливостей для використання в БК – кешбеки, фрібети, покращені коефіцієнти тощо.

У чому вигода букмекерів?

Програми лояльності допомагають конторам втримувати постійних клієнтів, які показують відданість через можливість отримувати подарунки чи додатковий функціонал в іграх та ставках.

Недоступні у вашій країні 200
Неактуальні 219
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт