Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Викуп ставки в БК Mostbet

Скористалися 65 людей
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу
 • Сумніваєтесь щодо останньої події експресу чи щодо усього результату?
 • Потрібні гроші, а до розрахунку події ще довго чекати?
 • Коефіцієнт вашої ставки драматично змінився?

БК Мостбет пропонує українському беттору функцію викупу ставок live та прематч.

Як це працює?

 • Зайдіть в розділ «Мої ставки» чи «Історія ставок»
 • Скористайтесь викупом ставки
 • Заберіть гроші
 • Пропозиція діє для всіх ставок типу «ординар» та «експрес», поставлених в режимі Live та Prematch, що відмічені спеціальним символом «викуп ставки».
 • Суму викупу ставки ви можете побачити поруч з потрібною ставкою в «історії ставок» або «мої ставки».
 • Під час підтвердження запиту на «викуп ставки» ставка буде розрахована негайно і зазначена сума коштів буде зарахована на баланс вашого рахунку.

Умови акції

 1. Загальні строки проведення акції з 01.03.2020.
 2. Учасниками Акції можуть бути лише ті користувачі, які зареєстровані на сайті www.mostbet.com
 3. «Викуп ставки» – це функціонал, що пропонується організатором азартної гри, в рамках якої учасник азартної гри може змінити умови парі, що було попередньо укладено, шляхом використання спеціального коефіцієнта та визначення часу розрахунку події. Ціллю «викупу ставки» є фіксація результату ставки до моменту результату події згідно з умовами, які запропоновані організатором азартних ігор.
 4. Пропозиція щодо «викупу ставки» діє для парі типу ординар з лінії на сайті як заздалегідь цих подій, так і під час їх проведення (live-ставки). Організатор залишає за собою право не робити пропозицію щодо «викупу ставки» на окремі матчі та/або результати. Пропозиція щодо «викупу ставки» є лише правом, а не зобов’язанням організатора азартної гри.
 5. «Викупити ставку» можна після її здійснення учасником азартної гри та до тих пір, доки пропозиція «викупу» діє для цієї ставки. У деяких випадках пропозиція щодо «викупу ставки» може бути недоступною через технічні причини (відсутність можливості трансляції матчу, технічні помилки відображення рахунку і т. п.). Після усунення технічних проблем пропозиція щодо «викупу ставки» може бути відновлена. Організатор азартної гри не несе відповідальності за недоступність функціоналу «викупу ставки».
 6. Ціна викупу відображається в купоні ставки. Ціна «викупу ставки» може змінюватись і розраховуватись окремо для кожного конкретного результату події на розсуд організатора.
 7. Організатор залишає за собою право на скасування дії учасника азартної гри щодо «викупу ставки» в наступних випадках: через технічні несправності; ціна «викупу ставки» була заявлена некоректно або «Викуп ставки» було здійснено після того, як учаснику азартної гри став відомий результат події, на котру була зроблена ставка.

  У випадку скасування дії щодо «викупу ставки», розрахунок буде проводитись відповідно результату спортивної події, на котру учасником азартної гри була зроблена ставка.

 8. Організатор азартної гри залишає за собою право змінювати умови або не пропонувати функціонал щодо «викупу ставки» без пояснення причин.
 9. Під час «викупу ставки» купони позначаються спеціальним статусом і не можуть брати участі в акціях та інших маркетингових активностях, а також не враховуються як крок (ставка) щодо відповідної інтерактивної ставки.
 10. Приклад функціоналу «викупу ставки»

  Учасник азартної гри укладає парі на суму 1000 UAH на результат спортивної події П1 з коефіцієнтом 2.
  Під час спортивної події ситуація розвивалась по вигідному для учасника парі сценарію, і коефіцієнт змінився з 2 на 1,4. Учасник парі може дочекатись завершення спортивної події в очікуванні отримання повної суми потенційного виграшу (2000 UAH); або ж він може «викупити ставку» в поточний момент, і гарантовано отримати частину від потенційного виграшу (1200 UAH).
  Функціонал працює і в зворотньому напрямі
  Учасник азартної гри укладає парі на суму 1000 UAH на результат спортивної події П1 з коефіцієнтом 2
  Під час спортивної події ситуація розвивалась по невигідному для учасника парі сценарію, і коефіцієнт змінився з 2 на 3. У такому випадку учаснику парі можуть запропонувати «викуп ставки», в процесі реалізації якого учасник парі збереже частину власної ставки (500 UAH). Суми зазначені для прикладу, і можуть відрізнятись від пропонованих на сайті при подібних обставинах спортивної події. Під час розрахунку суми «викупу ставки» застосовується спеціальний коефіцієнт, значення якого прямо залежить від обставин спортивної події на цей момент часу.

 11. Учасник може застосувати функціонал викупу ставки для безмежної кількості ставок.
 12. У випадку виникнення спорів щодо права участі, отримання призів і чинних умов участі, остаточне рішення ухвалюється організатором акції. Таке рішення є обов’язковим для виконання і не підлягає оскарженню учасником чи будь-якою третьою стороною.
 13. Рішення організатора акції щодо усіх питань, які пов’язані з проведенням акції, а також результати проведення акції вважаються остаточними та діють на всіх учасників акції після публікації на сайті www.mostbet.com
 14. Якщо організатор акції виявить, що він став жертвою шахрайства чи відмивання грошей, то він має право анулювати право учасника щодо участі в акції. Будь-яке порушення чинних правил веде до анулювання участі, а також до застосування додаткових заходів, спрямованих на уникнення подібних дій.
 15. Правила чинної акції можуть бути змінені та доповнені як в період її проведення, так і в будь-який інший час.
  Найкращі бонуси від РБ
  Коментарі
  РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
  Вас буде перенаправлено на сайт
  Перейти на сайт