Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Як робити безкоштовні ставки на спорт: фрібети і демо-рахунки

Рейтинг Букмекерів
Чи можна почати робити ставки на спорт, якщо ви поки не готові ризикувати реальними грошима? Безумовно. Безкоштовні ставки на спорт приймають дві форми: ставки на демо-рахунку і фрібети. Давайте розберемося, що таке гостьовий рахунок і як отримати фрібет.

Розбираємося, як робити безкоштовні ставки на спорт у букмекерів

Левова частка новачків з побоюванням підходять до букмекерських контор. Позначається відсутність досвіду, який зазвичай призводить до погіршення результатів. Розвіяти страх, а то і набути базовий досвід гри допомагають безкоштовні ставки на спорт.

Фрібет: що це таке і як отримати

Фрібет – бонус на рахунок в букмекерській конторі, який представляє собою можливість зробити ставку на певну невелику суму, не ризикуючи власними коштами. Якщо така ставка виграє, клієнт забирає собі чистий прибуток по ній, а якщо програє, то нічого не втрачає.

У більшості контор він становить кілька сотень гривень або 10-20 доларів. Наприклад, БК «Фан Спорт» пропонує 1000 гривень. Фрібет має обмеження, і щоб ним скористатися, треба виконати умови.

Розглянемо для прикладу фрібет української БК «Фан Спорт». Щоб отримати його, треба пройти повну реєстрацію на сайті онлайн-букмекера, заповнити всі поля з персональними даними в особистому кабінеті та зробити депозит на суму не менше 1 грн. Щоб отримати виграш за ставкою на фрібет, треба зробити першу ставку.

Інші умови такі:

  • Проставте суму бонусу в 3-х кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.40.
  • Сума, яку гравець повинен проставити для виконання умов бонуса, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
  • Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
  • Тільки один бонус доступний для одного користувача, на сім’ю, одну адресу, один комп’ютер, IP-адресу, а також будь-які однакові дані облікового запису, такі, як адреса e-mail, банківський рахунок, інформація про кредитну картку, аккаунт платіжної системи. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття аккаунта.

Докладніше про бонус до 1000 гривень

Умови та обмеження відрізняються від букмекера до букмекера. Зазвичай користувачеві треба внести перший депозит або зробити ставку на реальні гроші, щоб отримати фрібет.

Фрібет відноситься зазвичай до вітальних бонусів. Але в рамках тимчасових конкурсів і акцій букмекери можуть видавати фрібети і діючим клієнтам компанії.

Демо-рахунок букмекера: що це таке і де знайти

Демо-рахунок (гостьовий вхід) в букмекерській конторі – пробний рахунок, який можна зареєструвати на сайті букмекера і робити ставки на віртуальну валюту за реальною лінією. Виграти реальні гроші, як і програти, на демо-рахунку неможливо. Але цей функціонал дозволяє набути базовий досвід в ставках на спорт.

Назвати демо-рахунок популярною пропозицією в сучасній букмекерської індустрії не можна. До 2017 року рідкісний букмекер пропонує можливість пограти на «фантики». З таких, наприклад, міжнародна БК «Бетсіті». Але отримати демо-рахунок у букмекера без реєстрації у вас навряд чи вийде.

Гостьовий вхід в букмекерській конторі дозволяє випробувати стратегії ставок на спорт, і це його головний плюс. Втім, безкоштовні ставки в будь-якій формі не дають відчути справжній смак гри у букмекера. Коли ви ризикуєте реальними грошима, то підходите до прийняття рішення про ставку інакше і по-іншому використовуєте свій банк. Тому не рекомендуємо навіть після кількох місяців гри на «гостьовому рахунку» у букмекера вважати, що ви багато чого зрозуміли в спортивних ставках. Справжній досвід дають тільки реальні ставки.

Висновки

  • Фрібет букмекера – це бонусна безкоштовна ставка, в разі успіху якої гравець отримує чистий прибуток, а в разі невдачі нічого не втрачає. Зазвичай фрібет становить кілька сотень гривень або 10-20 доларів.
  • Демо-рахунок в букмекерській конторі (гостьовий рахунок) – це функціонал, що дозволяє попрактикуватися в ставках на спорт без можливості виграти реальні гроші, але й без ризику що-небудь програти.
  • Безкоштовні ставки на спорт – неповноцінна підготовка до гри в букмекерській конторі, бо не дозволяє відчути психологію спортивних ставок на реальні гроші.

Читайте також на «Рейтингу Букмекерів»:

Ставки на спорт: з чого почати і 6 порад новачкові

Ставка експрес. Що це, як її зробити і чи треба ставити експреси?

Тоталізатор в ставках на спорт. Що це і в чому відмінності від букмекера?

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт