Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Одна з букмекерських компаній пропонує бетторам спрогнозувати, які знаменитості з’являться у новій версії популярної відеогри – для цього відкрили спеціальну лінію.
Виконувач обов’язків міністра культури розповів, що весь гуманітарний комплекс зараз живе з зовнішніх запозичень і фінансової допомоги, зокрема коштів від операторів азартних ігор.
Прес-служба відомої британської біржі ставок Betfair поділилася деякими подробицями щодо розподілу грошей своїх клієнтів на поєдинок між «Лутон Тауном» і «Арсеналом».
Леверкузенський клуб під керівництвом Хабі Алонсо продовжує лідирувати в чемпіонаті Німеччини та досі жодного разу не програв у цьому сезоні.
Протягом вже тривалого періоду часу підопічні Роберто Де Дзербі демонструють щедру гольову тенденцію – вони регулярно відзначаються забитими м’ячами, але й дозволяють робити це своїм суперникам.
Іван Рудий, очільник Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ), відповів на деякі питання щодо індустрії вітчизняного грального бізнесу в інтерв’ю виданню GamingPost.
Сіткою Списком
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт