Англійський «Манчестер Сіті» та французький «Ліон» розіграють останню путівку в півфінал Ліги чемпіонів сезону 2019/2020. Згідно з оцінкою букмекерської контори Favbet, беззаперечним фаворитом майбутнього протистояння є підопічні Хосепа Гвардіоли.
За розрахунками фахівців букмекерської компанії Favbet, ймовірність перемоги «ПСЖ» у Лізі чемпіонів значно зросла після виходу у півфінал турніру.
Фахівець у галузі права Андрій Астапов заявив, що обраний Україною курс робить її інвестиційно-привабливою для іноземних інвесторів, що може обіцяти зміцнення та подальшу стабільність економічного сектора, розвиток інфраструктури та створення нових робочих місць для населення.
Про це повідомив юрист і політичний експерт аналітичної групи «Левіафан» Сергій Назаренко. За його словами, компанії з Туреччини зацікавлені у будівництві комфортабельних готелів у Херсоні та Одесі після легалізації азартних ігор.
Політолог-міжнародник Антон Кучухідзе проаналізував основні положення законопроєкту №2713-Д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей», який Верховна Рада незабаром повинна розглянути у першому читанні.
Партнер-засновник юридичної патентної фірми «Грищенко та партнери» Дмитро Грищенко проаналізував основні положення закону про легалізацію грального бізнесу. Документ, який днями підписав Президент України Володимир Зеленський, уже набув чинності.
Сіткою Списком
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт