Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей уклала з Державною службої України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Меморандум про взаємодію та співпрацю.
Букмекерська компанія Favbet пропонує клієнтам спрогнозувати дві команди, що понизяться у класі за підсумками сезоні 2021/2022 років в елітному дивізіоні українського футболу.
Новина про те, що Андрій Шевченко залишає посаду головного тренера збірної України, стала для всіх несподіванкою, адже раніше наставник на це навіть не натякав. А вже через місяць «Синьо-жовті» відновлять змагання у відбірковому турнірі ЧС-2022. Як виявилося, з новим головним тренером… Своєю реакцією на рішення Шевченка з «Рейтингом Букмекерів» поділився колишній нападник збірної України Андрій Воробей.
Федерація футболу Італії закликала владу країни тимчасово скасувати заборону реклами і партнерства клубів з гемблінг-компаніями у частині спонсорства.
Колишній капітан «Манчестер Юнайтед» Ріо Фердінанд, який захищав кольори «Червоних дияволів» з 2002 по 2013 роки, розповів, що легендарний Алекс Фергюсон міг телефоном укладати парі на кінні перемоги прямо під час тренувальної сесії.
Найближчим часом на гемблінг-ринок України можуть вийти відразу кілька іноземних компаній. Про це заявив перший заступник голови Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Борис Баум.
Сіткою Списком
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт