Низка світових телевізійних трансляторів фінальної частини Євро-2020 отримали єдиний лист від осіб, які перебороли гральну залежність, депутатів та лікарів із закликом утриматися від демонстрації в ефірі реклами ставок на спорт та інших видів гемблінгу.
В результаті ДТП на місці загинув батько двох дітей, які були поряд. Трагедія відбулася на трасі неподалік Вінчестера (Англія) у 2019 році, проте свій 7-річний вирок водій отримав тільки зараз.
Політолог-міжнародник, голова Гемблінг асоціації України Антон Кучухідзе вважає, що більшість громадян і надалі сприйматиме сферу азартних ігор з ноткою скепсису без правильної комунікаційної політики з боку операторів легального сектору азартних ігор.
Букмекерська компанія Parimatch анонсувала конференцію PM GO: Go global, учасниками якої стануть футболісти туринського «Ювентуса». Долучитися до заходу можна безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Як це зробити – розповідає «РБ».
До завершення англійської Прем’єр-ліги залишилося зіграти ще три тури, тож обидва гравці матимуть можливість покращити показники власної результативності.
Голова Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Іван Рудий розповів, що робити громадянину, якщо той знає про факт функціонування незаконного суб’єкта ринку азартних ігор.
Сіткою Списком
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт