Букмекерська компанія 1xBet переглянула шанси «Шахтаря» вийти у плей-оф Ліги чемпіонів сезону 2020/2021 років на тлі домашньої перемоги над «Реалом» (2:0).
Іспанець Енріке Лопес Перес отримав дискваліфікацію на вісім років і штраф в розмірі 25 тисяч доларів за участь в договірних матчах. Було виявлено, що спортсмен брав участь у трьох договірних матчах у 2017-му році, ще два випадки були не доведені.
Політичний та економічний експерт, член Growford Institute Валерій Клочок розповів, що за найбільш оптимістичними прогнозами, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей почне прийом документів від потенційних гемблінг-операторів у останній тиждень 2020-го року.
В рамках п’ятого туру Ліги Європи сезону 2020/2021 англійський «Лестер» завітає в гості до луганської «Зорі». «Рейтинг Букмекерів» представляє вашій увазі спеціальний матеріал, присвячений цьому протистоянню.
Політолог-міжнародник Антон Кучухідзе в ексклюзивному інтерв’ю «Рейтингу Букмекерів» – про новостворену «Гемблінг асоціацію України», важливість медійної складової у роботі операторів азартних ігор та лобізм тіньовиків, що перешкоджає запуску грального бізнесу.
За підсумками листопада 2020 року, найуспішнішими прогнозистами в команді експертів «Рейтингу Букмекерів» стали Ганна Чакветадзе, Олександр Шуфрич і Максим Колісниченко.
Сіткою Списком
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт