Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Нові букмекерські компанії

Букмекерський ринок не стоїть на одному місці. Він постійно розвивається, тож досить часто з’являються нові гравці. Деякі ж контори можуть поглинатися іншими, змінювати регіони діяльності або і зовсім зникати з беттингової мапи світу. На даній сторінці «РБ» пропонує вашій увазі нові букмекерські компанії, які не вирізняються глибокою історією й почали свою роботу відносно нещодавно. Кожна контора має детальний огляд з основною інформацією щодо своєї діяльності. Крім того, ми публікуємо відгуки та коментарі користувачів, які поділилися досвідом використання кожної конкретної БК. Обов’язково вивчайте наші матеріали перед реєстрацією. Це допоможе зробити правильний вибір! 

Як обрати букмекерську контору: поради «РБ»

Фільтрувати
Компанія
Оцінка
Бонус
Відгуки
Порівняти
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Нові БК України

Початок нового десятиріччя ознаменувався легалізацією грального бізнесу в нашій країні. Владою була створена спеціальна Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ). Саме на плечі цієї організації лягли процеси, які стосуються розвитку індустрії.

Станом на середину 2022 року в Україні почали свою роботу вже чотири контори. Це відомі на світовому ринку гравці, які адаптували свої сайти та послуги під умови нового українського законодавства.

Наразі в перелік нових букмекерських компаній увійшли:

Всі ці контори отримали від КРАІЛ відповідні ліцензії та вже почали освоювати саме легальний ринок України. Звісно, перелік буде розширюватися, адже наша країна цікава багатьом гемблінговим компаніям світу. Як вже працюючим, так і тим, які тільки планують свій запуск.

Бонусні програми онлайн-букмекерів

Для будь-якої компанії залучення нових клієнтів – першочерговий крок до успіху. Особливо, коли мова йде про БК, які тільки почали свою роботу і не мають гучного імені. Проведення різноманітних акцій допомагає у розширенні клієнтської бази. Саме тому майже всі нові БК на ринку дуже активні в плані маркетингу. Вони глибоко інтегруються у спорт, стаючи спонсорами відомих атлетів, команд та ліг, залучають зіркових експертів та амбасадорів. Бетторам контори пропонують бонуси та вигідні умови ставок. Найкращі бонусні пропозиції не тільки нових, а й вже відомих БК зібрані на «Рейтингу Букмекерів» тут. Не забувайте користуватися розділом і регулярно отримувати інформацію про актуальні програми заохочення контор, адже це вигідно!

FAQ

Де подивитися перелік нових БК?

Повний список нових букмекерських контор доступний на «Рейтингу Букмекерів» у цьому розділі. Вашій увазі огляди компаній, інформація про бонуси та відгуки користувачів.

Чи варто відкривати рахунок в нових конторах та робити депозит?

Звісно, але тільки у випадку, якщо мова йде про серйозні ліцензовані компанії. В Україні гральну діяльність контролює КРАІЛ. Ліцензію цієї організації отримали вже БК Паріматч, ВБЕТ, Фан Спорт та 1хБет.

Чи є демо-рахунки в нових конторах для тестування функціонала? 

Всі контори, які мають можливість тестового використання, доступні на РБ за цим посиланням.

Бонуси в нових конторах доступні тільки новим клієнтам? 

Сучасні букмекери намагаються не тільки працювати у плані вітальних пропозицій, а й заохочувати клієнтів, які вже грають певний час на їхніх ресурсах.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт