Нові букмекерські компанії

На цій сторінці ви зможете ознайомитись із переліком компаній, які заявили про себе впродовж останнього року. Нові бренди світу ставок завжди були своєрідним магнітом для гравців. Попри наявність великої кількості перевірених і надійних букмекерів, бетторів завжди привертає перспектива спробувати щось нове. І це більш ніж вірне рішення, оскільки кожен новачок, який увійшов на ринок, буде всіма способами намагатися звернути на себе увагу аудиторії внаслідок роздачі вітальних бонусів і всіляких привілеїв. Часто беттор шукає платформу для ставок через невідповідний рівень сервісу, порізаний рахунок чи навіть закриття букмекерської компанії. Як правило, букмекери потрапляють у наш рейтинг з оцінкою 3 на час випробовувального терміну.

На нашому ресурсі ви можете також:

Фільтрувати
Компанія
Оцінка
Бонус
Відгуки
Порівняти
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Кого вважати новим букмекером?

Перш за все, нові бренди із цього переліку з’явилися нещодавно (за букмекерськими мірками) – протягом останнього року. Сюди належать і БК, які з’явилися внаслідок реформування гемблінгу в Україні. Нагадаємо, що з 2021 року в Україні існують легальні компанії, які отримали ліцензію від Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ). Якщо дозвіл на діяльність від регулятора відсутній, то перебування на ресурсі такого букмекера може стати неможливим через блокування.

Зі списком усіх нових операторів можна ознайомитись вище.

Як обрати нового букмекера?

«Рейтинг Букмекерів» рекомендує звернути увагу на кілька важливих моментів під час вибору нової платформи для беттингу:

  • Чи приймає БК нас посередником під час вирішення скарг;
  • Чи є у вашого обранця ліцензія на діяльність в Україні (пріоритет) чи інша, котра має хорошу незаплямовану репутацію;
  • Рекомендуємо шукати нових букмекерів, що мають вітальний бонус, адже так ставити куди комфортніше;
  • Визначіться з індивідуальними пріоритетами та перевірте кожен закуток букмекера на предмет відповідності вашим вподобанням: лінія, розпис улюбленого виду спорту, відеотрансляції, зручність інтерфейсу, онлайн-чат, кешаут, програма лояльності, мобільний додаток, амбасадори, спонсорство тощо.
  • Зрештою, ніколи не дізнаєтесь, поки не спробуєте самі. Ви можете протестувати усі сервіси від початку до кінця, зробивши мінімальний депозит, а після успішного виведення дійти до остаточного висновку.

FAQ

Які нові букмекерські компанії з’явились в Україні в 2021 році?

Першим ліцензію отримав Паріматч (у березні 2021 року) та почав приймати ставки на новоствореному ресурсі у червні. Невдовзі очікується запуск платформ для ставок від Vbet та Favbet.

Хто з нових БК дає бонус за реєстрацію?

Перевірити наявність бонусу за реєстрацію в обраного букмекера ви можете тут.

Як перевірити надійність нового букмекера?

Зважайте на відгуки користувачів про букмекера та його оцінку. Оскільки про плюси пишуть рідко, то хорошим показником буде щонайменша кількість негативу або невирішених ситуацій. Ви можете заповнити форму скарг, якщо наткнулись на несправедливість у того чи іншого букмекера. Бетторам, котрі не люблять ризикувати власними коштами рекомендуємо скористатись переліком найкращих букмекерів.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт