Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Ставки без ризику

Останнім часом популярністю користуються безризикові пропозиції контор. Вони фактично страхують гравця від програшу коштів. На даній сторінці «РБ» пропонує перелік актуальних акційних програм. Якщо вас цікавлять саме ставки без ризику від букмекерів, обов’язково вивчить цей розділ.

Читати далі
Доступні 2
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Огляд особливостей безризикових ставок в Україні

Зазвичай БК надають подібні заохочення у трьох випадках – як бонус новим користувачам, за якісь досягнення вже наявних клієнтів та для збільшення інтересу до окремих подій чи типів парі.

Ставки без ризику від букмекерів дозволяють укладати парі, при програші яких контора поверне втрачені гроші. Часто це відбувається методом нарахування фрібету або просто на рахунок повертається сума ставки. Все залежить від політики кожної окремої компанії та умов конкретної акції.

Принцип здійснення безризикової ставки

Оформлення ставки без ризику букмекерів відбувається звичним чином.Уточнюйте в умовах акції нюанси її розміщення. Оформивши парі, у разі програшу гравець може розраховувати на повернення втраченої суми у тому чи іншому вигляді.

Основні букмекерські контори з бонусом без ризику

Дуже часто пропонують сьогодні ставки без ризику БК 1xBet, Betandyou, Фавбет. Цікаві пропозиції бувають й в GGBET, Mostbet, Sapphirebet. Стежте за цим розділом «Рейтингу Букмекерів», щоб першими дізнаватися про нові безризикові акції та програми страхування парі.

Відгуки клієнтів букмекерських контор про ставки без ризику

БК зі ставками без ризику, які онлайн працюють в Україні, загалом мають позитивну репутацію, а їхні програми часто використовуються гравцями задля отримання додаткових можливостей. Відвідувачі нашого порталу, які грають у вищезгаданих конторах, зазвичай залишають про них нормальні відгуки.

FAQ

У яких БК є ставки без ризику?

Наразі подібні програми є в 1xBet, Betandyou, Фавбет, GGBET, Mostbet, Sapphirebet.

Що таке ставка без ризику?

Це особливий вид парі, при використанні якого гравець може не переживати про програш ставки. У такому випадку її суму букмекер поверне.

Які бувають ставки без ризику?

Умовно їх можна розділити на дві категорії. До першої відносяться програми БК, які компенсують програші за такими ставками фрібетами. До другої – компенсації реальними грошима на рахунок. Це позначається в умовах кожної конкретної акції чи бонусної пропозиції.

Як працюють ставки без ризику?

Часто безризикові парі пропонуються новим клієнтам як вітальний бонус, а також вже наявним за якісь досягнення чи активність. Бувають й подібні бонуси до цікавих подій зі світу спорту. Достатньо вивчити умови кожної конкретної пропозиції та оформити парі на відповідні ігри з урахуванням цих умов. А разі програш букмекер поверне кошти.

Недоступні у вашій країні 11
Неактуальні 80
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт