Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Betmaster на Жовтень: кешбек, промокоди, фрібети

Betmaster – букмекерська контора, яка з 2014 року на ринку ставок на спорт. Букмекер виділяється серед конкурентів досить широкою лінією та бонусною системою, а також швидкою реєстрацією по номеру телефона, миттєвим виведенням коштів, простим відіграшем бонусних коштів

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Betmaster

100% бонус на перший депозит до 40000. При першому поповненні рахунку оберіть, що хочете отримати 100% бонус на спорт і контора подвоїть ваш рахунок. Після відігравання бонусних коштів (протягом 7 днів з моменту поповнення рахунку) Betmaster нараховує додатково 400 фрібетом. 

Отримати бонус

«РБ» підготував детальну інструкцію: Як поповнити рахунок Betmaster: Приват24, Monobank, IBox

Фрібети Betmaster

Букмекерська контора Betmaster пропонує гравцям щотижневий фрібет до 800. Щоб брати участь у цій акції, необхідно робити ставки щонайменше протягом 4 днів (з понеділка по неділю) загальною сумою 1000 з мінімальним коефіцієнтом 1,5+. Чим більше днів у тижні ви робите ставки на Betmaster, тим більший фрібет отримуєте.

Акції Betmaster

Усі бонуси (тимчасові й постійні) знаходяться у розділі «Промоакції»‎‎. Тут представлено як постійні, так і тимчасові акції. На цей момент доступні такі акційні пропозиції: 

  • Страхування експрес-ставки кожного четверга. Букмекер дає гравцям можливість повернути 100% від експрес-ставки з 5+ подій в якості FreeBet на суму до 2000. Акція діє при умові, що лише один результат буде програшним. 
  • Бонус на депозит кожних вихідних. Отримай 100% бонус за депозит у вихідні дні починаючи з 00:00 UTC п’ятниці до 23:59 UTC неділі. Максимальна сума бонусних коштів – 6050. Акція багаторазова. 

Акції Betmaster

Кешбек Betmaster

Betmaster пропонує своїм клієнтам до 10% кешбеку щотижня. Ця пропозиція починає діяти починається щопонеділка о 00:00 і закінчує свою дію щонеділі о 23:59. Максимальна сума щотижневого кешбеку становить 64000. Відіграти суму кешбеку потрібно один раз з мінімальним коефіцієнтом 1,4. 

Промокоди Betmaster

Наразі Betmaster не пропонує промокод для ставок на спорт, але час від часу підігріває інтерес гравцям. Промокод з’являється на головній сторінці сайту букмекера чи в розділі «Промоакції»‎‎.

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Betmaster?

  1. Пройти реєстрацію на сайті Betmaster.
  2. При першому поповненні рахунку обрати бонус на депозит.
  3. Відіграти бонусні кошти, після чого вони будуть доступні для виводу.

Які види бонусів надає букмекерська контора Betmaster?

На даний час букмекер вітає новим клієнтів бонусом на перший депозит. Зареєстровані клієнти щотижня отримують фрібети, кешбек, бонус на депозит.

Як працюють бонуси на кешбек Betmaster?

Кешбек-бонус до ₴64000 доступний з понеділка о (00:00) і до неділі (23:59). Пропозиція діє на постійній основі.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Betmaster одночасно?

Так, букмекер дозволяє використовувати декілька бонусів одночасно.

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 8
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт