За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК OlyBet - Опис усіх доступних бонусів

На цій сторінці подано всі акції естонського букмекера. Якщо ви шукаєте швидкого ознайомлення з ОліБет бонусами, промокод OlyBet чи маєте інші питання щодо пропозицій даного оператора – прогорніть сторінку до кінця. 

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Бонус Опис Важливі деталі
? Повернення грошей за експрес 5+, якщо програла тільки 1 ставка (Недоступний в Україні) Букмекерська контора OlyBet пропонує любителям експресів акцію Експрес Бонус 5+ з поверненням ставки в якості фрібету в тому разі, якщо програла тільки одна подія, а всі інші виграли.
  • Щотижня розміщуйте експреси, з понеділка по четвер і з п’ятниці по неділю.
  • Якщо у експресі буде обрано не менше 5 подій, і тільки одна з них програє, БК поверне кошти.
  • Максимальна сума – 10 євро

Бонуси для нових гравців OlyBet

Нові гравці в Олібет не мають стабільної вітальної пропозиції. Умови акції, розмір та тип постійно змінюються. У мить створення матеріалу, оператор пропонував 2000 USD на покер, 200 євро фрібетом на спорт та кешбек до 500 євро на спорт. 

Бонуси для зареєстрованих гравців OlyBet

Переважна більшість OlyBet бонусів акційного характеру, тобто на короткий проміжок часу – присвячені певному турніру чи святковому періоду. Єдиним постійним заохоченням є компенсація фрібетом за програний експрес. Важливою умовою є мінімум 5 подій та лише одна програшна в купоні. Бонус регулярний. Максимальна сума виграшу – 10 євро. 

Промокоди OlyBet

Якщо ви хочете ввести ОліБет промокод, то мусимо вас розчарувати. БК не практикує введення бонус-кодів. Однак, ви можете обрати букмекерів (Сапфірбет та Бетенд’ю), які ексклюзивно для читачів РБ збільшили вітальний бонусу на депозит. В інших букмекерів введення промокоду може зарахувати на ваш рахунок фрібет, страхування ставки, кешбек-бонус тощо. 

Як отримати бонуси?

  1. Перейдіть на сайт букмекера.
  2. Зареєструйтесь.
  3. Відкрийте розділ промо та оберіть акцію.
  4. Ознайомтесь з умовами та виконайте їх.
  5. Зверніть увагу, бонуси даного букмекера недоступні для гравців з України. 

Висновок

Український беттор не може користуватись привілеями від БК Олібет – що вже є великою проблемою для нашого гравця. В загальному проморозділ виглядає активним та багатогранним. Акції на будь-який смак: спорт, казино, лотереї, покер; депозитні, кешбек, фрібети, страхування, бустер експресів та багато іншого. 

Недоступні у вашій країні 2
Неактуальні 8
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт