Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси БК Olimpbet.kz — Опис усіх доступних бонусів

Уже давно акції та пропозиції стали важливим компонентом комфортної гри на букмекерській платформі. Далі «Рейтинг Букмекерів» розглядає плюси та мінуси бонусної політики казахського букмекера, розкажемо про можливість отримати промокод Олімп Бет та визначимо кращий бонус для зареєстрованих гравців.

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ
Бонус Опис Важливі деталі
? Бонус до 10 % на експреси в БК Olimpbet.kz (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія Olimpbet.kz заохочує своїх клієнтів до складання експресів додатковим бонусом до коефіцієнту.
Кількість подій Коефіцієнт бонусу
2 1,02
3 1,03
4 1,04
5 1,05
6 1.06
7 1.07
8 1.08
9 1.09
10+ 1.1

 

Бонуси для нових гравців Olimpbet.kz

Для нового клієнта немає окремих вітальних привілей. Букмекерська компанія Olimpbet.kz заохочує своїх клієнтів до складання експресів додатковим бонусом до коефіцієнту. Olimp kz бонус — спеціальна подія з фіксованим коефіцієнтом, який БК додає в експреси з коефіцієнтом 2.5 і вище.

Бонуси для зареєстрованих гравців Olimpbet.kz

Ви можете скористатися бустером для експресів. Таблицю розміру бонусу подано вище. Якщо після розрахунку через повернення подій коефіцієнт експресу виявиться менше 2.5, то бонус розраховується поверненням. Якщо одна або кілька подій розраховані поверненням, то вони не беруть участь для визначення коефіцієнта бонусу. Наприклад, якщо в експресі з 10 подій одна подія буде розрахована поверненням, то коефіцієнт бонусу буде дорівнює 1,09.

Промокоди Olimpbet.kz

Букмекер розчаровує бажаючих отримати Олімп Бет промокод. Його немає. Однак, ви можете скористатися пропозиціями від Сапфірбет, Бетенд’ю та інших рекомендованих букмекерів. Зазвичай, ввівши бонус-код, можна отримати бонус на депозит, фрібет, страхування ставки тощо.

Як отримати бонуси?

  1. Увімкніть VPN.
  2. Перейдіть на сайт букмекера.
  3. Зареєструйтесь.
  4. Відкрийте розділ промо та оберіть акцію.
  5. Ознайомтесь з умовами та виконайте їх.

Висновок

Позитивних вражень від розмаїття бонусів в Олімпбет КЗ мало. Тут немає пропозицій для нового клієнта, лише одне заохочення для старих бетторів (бонус на експреси), відсутні промокоди. До того ж доступ до сайту неможливий з українських IP-адрес.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт