Незадоволені скарги (8)

На цій сторінці опубліковані скарги на букмекерські контори, які не були задоволені: ми зв’язалися по ним з букмекерами, порекомендували піти назустріч гравцеві, але з тієї чи іншої причини в їх задоволенні було відмовлено.

Якщо ваша скарга в цьому списку, при цьому ви впевнені в неправоті букмекера, рекомендуємо звернутися зі скаргою до суду.

Список скарг Статистика скарг
Скарги по букмекерах
Надходження скарг за період
Таймлайн
13Aug
07:57
Cтатус Служба підтримки - 1950 UAH 1xbet - 12 Серпня 2020 було змінено на "Оброблюється"
12Aug
12:45

05/08/2020 зробив депозит в сумі 1950 грн., зразу помітив що не можу зробити ставку оскільки ліміт встановлений 0 грн (сайтом користуюся вже досить давно). Звернувся в службу підтримки вияснити причину: попросили документи для верифікації (на виплату нічого не замовляв). Попросили спочатку паспорт скинути, потім усі банківські карти з яких колись робили депозит. Пояснив що одну карту я загубив і перевипустив і не можу скинути фотографію оскільки її не маю, на що вони попросили скинути виписку по номеру карти. Зв'язався з службою підтримки Монобанку і через 2 дні надав службі підтримки 1xbet виписку з 01/04/20 по момент перевипуски карти. Їм не підійшло попросили скрін монітора - надіслав з пошти - не підійшло. Вимагають скрін особистого кабінету банку, на що я пояснив що Монобанк це мобільний банк який не має веб-клієнта, продовжують дальше вимагати того чого не можу надати. Попросив повернути депозит і закрити мій акаунт, оскільки я не маю бажання грати в них на сайті після переписки в тиждень - теж не можуть це зробити, отримую постійно шаблону відповідь: "Без предоставления запрошенных ранее документов, дальнейшая верификация невозможна. Служба Безопасности ожидает запрошенные ранее документы." Прикріпляю заголовки листів переписки.

Розгорнути
07:14
Cтатус Затримка виплат - 84000 UAH Parimatch - 11 Серпня 2020 було змінено на "Оброблюється"
11Aug
10:31

Доброго дня !Граю з 2015 року в даній конторі,проблем не було жодних ,проходив верифікацію ,програвав часто на рахунку !На даний момент на рахунку 84000грн ,послідній депозит мій складає біля 20000грн ,кошти вивести я не можу ,так як вони попросили знову повторну верифікацію пройти,я вислав їм все, що вони просили ,сказали чекати 10днів для верифікації ,цей час вже пройшов і тепер в службі підтримки кажуть чекати далі і строки вже ніхто ніякі не каже !як програвав гроші то не треба було повторної верифікації ,а тут почалось...

Розгорнути
07:36
Cтатус Інше - 1400 UAH Parimatch - 29 Липня 2020 було змінено на "Задоволена"
Неправильно розрахована ставка - 72.6 EUR Pari Match - 5 Грудня 2019
Сделал ставку на победу А.Емельяненка техническим нокаутом в бою с Кокляевым. Бой проводился под эгидой Федерации бокса России и закончился победой Емельяненко техническим нокаутом (Кокляев в момент остановки боя был на ногах и в сознании, но рефери оценил его состояние и решил остановить бой). На сайте Федерации есть официальный результат - победа Емельяненко ТКО1 http://rusboxing.ru/prof-box/rezultaty_boyev/ Такой же результат на оф.сайте ресурса о боксе https://boxrec.com/en/proboxer/513144 В БК ПариМатч мне рассчитали мою ставку как проигрышную, вопреки официальным протоколам, единственно ссылаясь на ведущего! этого боксерского шоу, который огласил результат как "победа нокаутом", не уточнив, что нокаут технический. Неоднократные обращения в службу поддержки (готов…
Не задоволена
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт