Незадоволені скарги (2)

На цій сторінці опубліковані скарги на букмекерські контори, які не були задоволені: ми зв’язалися по ним з букмекерами, порекомендували піти назустріч гравцеві, але з тієї чи іншої причини в їх задоволенні було відмовлено.

Якщо ваша скарга в цьому списку, при цьому ви впевнені в неправоті букмекера, рекомендуємо звернутися зі скаргою до суду.

Список скарг Статистика скарг
Скарги по букмекерах
Надходження скарг за період
Таймлайн
24May
18:22
Cтатус Незарахований бонус - 20 USD Pari Match - 13 Вересня 2018 було змінено на "Задоволена"
12:02
Cтатус Інше - 535 EUR Betcity - 24 Травня 2019 було змінено на "Оброблюється"
10:49

Доброго дня! В мене виникла така ситуація з БК betcity.com. Я відкрив рахунок близько двох місяців назад, зробив перший депозити. Почав програвати , потім ще один і ще один... і минулого тижня я почав вигравати! 2 рази виводив гроші. І потім, після того як я почав виходити в плюс, мене спочатку порізали до 0 і після цього взагалі заблокували доступ до акаунта. На рахунку залишилося 535 євро, їх вивести не дають. Спочатку запросили копію паспорта, потім фото паспорта з правами, потім селфі з паспортом і правами в руках, потім селфі з паспортом і датою написаною від руки, потім скріншот кошелька і після цього написали що мій рахунок на верефікації. Написали що перевірка не займе більше 24 години! Пройшло вже майже 1 тиждень! Я пишу їм на пошту а в них тільки одна відповідь (Ваш рахунок на перевірці точної інформації вони не маю коли закінчиться перевірка, після перевірки вони мене повідомлять на пошту про результат)! Що мені робити? Ви можете допомогти в цій ситуації?

Розгорнути
06:21
Cтатус Затримка виплат - 1500 UAH Pari Match - 23 Травня 2019 було змінено на "Оброблюється"
06:20
Cтатус Інше - 72559.62 UAH Pari Match - 23 Травня 2019 було змінено на "Оброблюється"
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?