Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Ставки на бокс

Бокс – один з найпопулярніших видів спорту у всьому світі, і з цим складно не погодитись. Більш того, він має тисячолітню історію. Кулачні бої, які стали основою сучасного боксу, входили навіть до програми Олімпійських ігор Стародавньої Греції. Величезна кількість людей по всій планеті займається цим видом спорту на професійному та аматорському рівні. Мільйони стежать за боями, захоплюються відомими атлетами та, звісно, укладають парі. 

На цій сторінці «Рейтинг Букмекерів» пропонує вашій увазі перелік контор, які приймають ставки на бокс. Ми відібрали для вас найкращі БК. Всі вони можуть похизуватися яскравою лінією та хорошим розписом на боксерські поєдинки. Кожна контора зі списку доступна на українському ринку, тож можете обирати оптимальнішу для себе та сміливо реєструватися. 

Як обрати букмекерську контору: поради «РБ»

Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Ставки на бокс: види та особливості

Специфіка боксерських поєдинків така, що запропонувати сотні варіантів для парі букмекерам не так і просто. Це не футбол або хокей, де можна вигадати купу всього, особливо глибоко занурившись у статистику. Проте контори з нашого переліку намагаються давати максимально широкий розпис, не забуваючи про високі коефіцієнти.

Звісно, найпопулярнішим вибором є ринок переможця. Більшість парі укладається саме на загальний ринок П1/П2. Серед найпопулярніших ринків також варіанти на перемоги в окремих раундах. Практично всі БК зі ставками на бокс велику увагу приділяють тоталам. Вони можуть стосуватися загальної кількості раундів, нокдаунів, точних ударів тощо.

Популярністю користуються й ставки на бокс у БК, в основі яких лежить метод перемоги. Всі поєдинки закінчуються звитягою за очками, нокаутом або нічиєю, якщо така можливість прописана у регламенті турніру/події.

Прогнози на бокс від експертів «Рейтингу Букмекерів»

Популярність в Україні

В українській спортивній історії було чимало видатних боксерів, які мають здобутки світового масштабу. Достатньо згадати результати братів Кличків, Олександра Усика, Василя Ломаченка, Тараса Біденка, Олександра Гвоздика, Сергія Дзиндзирука, братів Сидоренків і багатьох інших, які приносили та продовжують приносити славу вітчизняному спорту. До їхніх виступів завжди прикута величезна увага громадськості. Багато хто полюбляє робити ставки на бокс у букмекерів в очікуванні знакових протистоянь українців у ринзі.

FAQ

Як робити ставки на бокс?

В будь-якій із запропонованих вище онлайн-контор кожен охочий може відкрити рахунок. Достатньо пройти реєстрацію, вказавши особисті дані, та внести депозит. Після цього обираємо подію, натискаємо на коефіцієнт і в купоні, що відкриється, зазначаємо суму ставки та підтверджуємо бажання оформити парі відповідною кнопкою.

Де знайти список БК зі ставками на бокс?

У даному розділі «Рейтингу Букмекерів» вашій увазі представлені всі найкращі букмекери, які дають можливість укладати парі на боксерські поєдинки.

Чому бокс такий популярний в Україні? 

Тисячі українців займаються даним видом спорту. Це на тлі високих результатів наших професійних спортсменів на міжнародній арені привертає велику увагу до боксу та ставок на нього.

Можливість укладати парі на бокс є у всіх БК?

У більшості контор є розділ ставок на бокс. Однак не всі з них можуть похизуватися хорошою лінією та широким розписом. Користувачам, які грають саме на боксі, радимо використовувати БК з переліку вище.