Ставки на бокс

Бокс є одним з небагатьох видів спорту, якому більше 2700 років. Ще у 688 році до н.е. в Стародавній Греції кулачні бої було включено до програми Олімпійських ігор. Сьогодні поєдинки продовжують радувати око глядачів, а найпалкіші шанувальники можуть зробити ставку на дуель боксерів. Своєю чергою, «Рейтинг Букмекерів» підготував для вас матеріал про стратегії, види парі та назвав кращі платформи для ставок на бокс. 
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Види онлайн-ставок на бокс

Будь-який букмекер у кращому випадку пропонує до 50 варіантів ставок на бокс. Відзначимо серед них найпопулярніші:

  • ставка на переможця. Зазвичай має три результати (П1, Х, П2). Якщо відсутня можливість спрогнозувати відсутність переможця, ознайомтесь з правилами розрахунку ставки у випадку нічиєї.
  • ставки на тотал раундів. Професійний боксерський поєдинок триває, як правило, 12 раундів. Проте, їх кількість може варіюватись. Каталізатором може стати вік боксерів (менша кількість раундів) чи шоу-матч (виставковий поєдинок зі збільшеною кількістю раундів задля видовища).
  • прогноз методу перемоги. Боксер може ударом відправити суперника у нокаут, відмовитись від продовження матчу, бути дискваліфікованим (технічний нокаут) або очікувати на вирок суддів по закінченню всіх раундів згідно з регламентом.

Прогнози на бокс

Як правильно ставити на бокс?

  1. Перш за все, зверніть увагу на антропометрію, поточну форму, вік та готовність боксерів до поєдинку, позаяк бокс є індивідуальним видом спорту. Андердог може перебувати у кращих кондиціях та демонструвати неймовірно швидкі комбінації ударів.
  2. Перегляньте статистику для розуміння стилю боксерів. Нерідко бійці полюбляють затягувати поєдинки до пізніх раундів. А іноді трапляються і вроджені нокаутери, які воліють завершити бій у перших шести-семи раундах.
  3. Статус події. Шанувальники боксу пам’ятають резонанс навколо поєдинку між непереможним Мейвезером та бійцем клітки МакГрегором. Тоді спортсмени змагались за новостворений спеціальний титул WBC Money Belt, призовий фонд склав 130 мільйонів, а Флойд провів прощальний поєдинок у кар’єрі. Ставити на такі події не рекомендуємо, адже результат може бути нелогічним.
  4. Перегляньте інформацію про місце проведення. Стіни рідного стадіону чи спорткомплексу є важливою інформацією для попереднього аналізу.
  5. Оберіть платформу правильно та зверніть увагу на коефіцієнти. Орієнтованість букмекера на ту чи іншу країну може докорінно змінити величини котирувань, оскільки вони залежать від поставлених сум на кожного з бійців. Наприклад, у британців William Hill коефіцієнти на перемогу англійця Ентоні Джошуа нижчі, ніж у тоталізаторах Favbet, Фанспорт тощо.

Висновок

Збирайте максимум даних про боксерів і майбутній поєдинок. Ставте тільки тоді, коли зробили всебічний аналіз. Бої високого рівня організовують не часто, тому стабільно ставити на такий вид спорту не вийде. Бокс –  індивідуальний вид спорту, де багато речей вирішує психологія. Недосвідчені бійці можуть програти сутичку задовго до стартового гонгу. Враховуйте особливості виду спорту: індивідуальні параметри спортсменів (техніка, тактика, антропометрія, вік), мотивація, місце бою і суддівський склад. Пам’ятайте, успіх в ставках залежить лише від вас.

FAQ

Де краще робити ставки на бокс?

Приємніше робити ставки там, де пропонуються акції для цього виду спорту. Часто бонуси для ставок на бокс з’являються в 1xbet, Pin-up, Parimatch. Рідше, але можна натрапити на пропозиції такого роду в 1win, Marathonbet та GGbet.

Які букмекери пропонують найкращий розпис для ставок на бокс?

Даний вид спорт не може похизуватись такою кількістю ринків як футбол чи баскетбол. Два десятки маркетів уже є показником хорошої гнучкості під час вибору ставки на бокс. Серед букмекерів відзначимо VBet, Favbet, 1xbet, GGbet та окремі події в Pin-up.

Де можна переглянути прогнози на бокс?

Періодично на сторінці відеопрогнозів та прогнозів редакції на бокс «РБ» публікує гіпотези професійного букмекера Максима Кравця та Олександр Бєлєнький (відомий телекоментатор та спортивний журналіст).

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт