Нагору

Відгуки про букмекерську контору Pari Match

Оцінка 4/5

Бонус ₴500

Середні коефіцієнти

Середній розпис

Середні максимуми

VIP-ставки

Перейти на сайт
30 відгуків
Надійність 2.8/5
Зручність платежів 3.3/5
Лінія в прематчі 2.9/5
Служба підтримки 2.8/5
Лінія в лайві 2.7/5
Бонуси і акції 2.3/5
Коефіцієнти 2.8/5
Unknown Defender Новачок
1.3/5

Відповідно до закону, прийнятого у 2009 році “Про заборону грального бізнесу в Україні” діяльність букмекерів на території нашої країни заборонена. Тоді виникає логічне питання : на основі чого Парі Матч надає послуги, чи може я чогось не розумію? На офіційному сайті контори написано, що у зв’язку з вищезгаданим законом компанія припинила свою БУКМЕКЕРСЬКУ діяльність в Україні, проте не покинула робити добрі справи для розвитку спорту. Далі йде перелік меценатських проектів. Але всі ж прекрасно знають, що ставки можна ставити і раніше, тільки от у разі виникнення проблем на Вашому ігровому рахунку( типу неможливість виведення коштів і тд.), Ви звернетеся в поліцію (читав відгуки людей про такі ситуації), не факт, що Ви вийдете переможцем, адже офіційно ця компанія не веде букмекерську діяльність в Україні. Д

09.01.2019 із 20:08
  • Вітаємо Вас! Компанія Парі-Матч – це міжнародна холдингова компанія, яка представлена в сфері грального бізнесу вже більше 20 років, веде діяльність в таких країнах, як Білорусь, Росія, Грузія, Молдова і Казахстан, а також має міжнародну ліцензію Кюрасао на прийом ставок в Інтернеті. Безпосередньо на теренах України компанія не діє, оскільки свої послуги вона надає в мережі інтернет на основі міжнародних ліцензій. Ми змушені підкреслити і звернути увагу на те, що Parimatch.com і ТОВ «Парі-Матч» – це різні компанії. ТОВ «Парі-Матч» являється меценатом українського футболу і не тільки. А безпосередньо Parimatch.com продовжує надавати стабільний і надійний сервіс для всіх своїх клієнтів, в мережі інтернет.

2/5

Допоможіть будь-ласка мені з букмекерською конторою Парі Матч, які просто вкралі у мене 63.477 грн, розкажу вам коротко все як було, завів у Парі Матч суму у розмірі 19.000 грн. (9.000 і 10.000 окремо) через касу у Львові на вул. Сихівська28, зміг виграти до суми 82.477 грн. потім попробував вивести суму у розмірі 5.000 грн, не дали вивести, сказали потрібно пройти верифікацію, я скидував усі документи які вони просили і все пройшов. P.S. Я їхню верифікацію проходив навіть 2 рази у липні (запрос №2280089) і листопаді (2926432) 2018р. і був повністю верифікований!!! В загальному вони постійно затягували з відповіддю і постийно затягували переписки і таке враження вони навмисне затягували. В один момент я зайшов і побачив що Парі Матч просто вкрав в мене 63.477 грн, і поставив позначку не верифікований, і почали скидати на мою електронну адресу свої пункти правил які їм вигидні, я так зрозумів вони любому так можуть написати, ну так не можна, я знаю одне що ці гроші я виграв чесно, ставки всі ставив я і тим більше доступ до мого рахунка був тільки у мене. Будь-ласка Рейтинг букмекерів допоможіть вернути мої гроші, дякую вам.

27.12.2018 із 19:26
  • Доброго дня, Юрію! В даному випадку, списання зроблене через неодноразове використання однієї IP-адреси декількома рахунками. Це порушує правила компанії. Перед прийняттям рішення про списання, служба безпеки аналізує багато чинників щодо акаунтів, в Вашому випадку рішення остаточне. Поповнення про які Ви ведете мову – маєте змогу вивести з рахунку, ці кошти знаходяться на балансі і доступні для виплати.

Denys Unknow Новачок
2.9/5

Граю на цій конторі близько тижня. Одразу що кинулося в очі після реєстрації, то це максимуми в 45 Євро. Також, що сайт, що мобільний додаток доволі часто підвисать, і взагалі працюють якось дивно. То кофіцієнти не оновлюються, то ще щось. Я закинув небагато грошей, і за тиждень зміг виграти близько 70 євро. Начитавшись відгуків про цю контору, я вже всерйоз думав що грошей своїх не побачу, принаймні виграних, і готувався до двотижневої превірки гральної діяльності). Пройшов верифікацію десь за 2 дні (паспорт, карта, виписка). До речі, коли відправили документи на верифікацію, то зразу дзвоніть в кол центр і питайте чи все нормально, і чи не потрібно додаткових документів, бо по пошті відповідь ви будете чекати дуже довго. Поставив на вивід суму біля 100 євро, і вони надійшли мені на карту протягом кількох годин (ось воно, щастя:). Я не знаю хто ці люди кому парі мач блокує виплати, і вони пишуть потім негативні коментарі, скоріше всього вони теж не святі. Але почитавши правила цієї контори я розумію, що всеж таки грати тут не варто. Всі букмекери прописують в правилах можливість для відступу, але такої маячні я ще, мабуть, ніколи не читав. Вас можуть залишити без виграшу, просто тому, що їм так захотілося. Служба підтиримки як завжди нічого не вирішує, і навіть не знає як правильно трактувати свої правила (дивіться скріни). Однозначно не заслуговують на 4 зірки, максимум 3. В першу чергу їм потрібно написати адекватні правила.
https://picua.org/images/2018/12/22/ ca41a80bb7bc96f6c08cb5946f89edb3.jpg
https://picua.org/images/2018/12/22/ 52570bd929e36c4930ef3a1e3153c07b.jpg

24.12.2018 із 18:48
  • Доброго дня! Якщо у Вас виникають складнощі при роботі додатку чи сайту – рекомендуємо Вам звертатись до служби підтримки в месенджери, щоб спеціалісти могли підказати, яким чином виправити ситуацію. В свою чергу можемо повідомити, що профільні фахівці працюють над підвищенням якості роботи додатку/сайту. Іноді трапляються непередбачені технічні роботи, через які може статись описана Вами ситуація. На жаль, Ваші скріншоти не відображаються, тому ми не маємо змоги їх прокоментувати. В будь-якому випадку – дякуємо за відгук та бажаємо вдалої гри!

Пронь Юрій Новачок
1/5

Паріматч не кантора а аферисти, як тільки виходиш в плюс, одразу блокують вивід грошей,знімають верифікацію навіть якщо вже був верифікований, вимагають для повторної верифікації безліч додадкових документів( паспорт в різних ракурсах, права, виписки з банкінківських рахунків (що вони взагалі немають права вимагати згідно закону) , квитанції про комунальні послуги та інше), роблять все щоб не заплатити гроші. Не грайте в цій канторі якщо збираєтесь там колись забирати гроші. Замість реклами “грають вони , виграєте ви” потрібно вказувати”грають вони, програєте ви” . Вигравати в них категорично заборонено бо не заплатять, понапридумували пункти правил 85.86 по яких вивести гроші або верифікуватись майже неможливо або дуже довго це буде тривати.

20.12.2018 із 21:26
  • Доброго дня, Юрію! Правилами компанії обумовлено, що адміністрація має право запросити пройти верифікацію повторно, при цьому необхідно надіслати документи, які вказують профільні спеціалісти. Ця процедура являється стандартною для багатьох БК. Як показує практика – після надання потрібних даних рахунок розблоковується і клієнт має змогу виводити кошти.

Недолго пользовался услугами данной БК , много заморочек с выводом средств , работа сайта оставляет желать лучшего .

26.11.2018 із 22:27

Всегда была на стороне этой конторы, но произошла УЖАСная ситуация. Все ставки аннулированы и все средства списаны

29.10.2018 із 23:50
1.1/5

Ужасная контора, пройти верификацию практически нереально, то фотография плохого качества, то еще что-то, очень долго ждал подтверждения и наконец-то дождался… как только начал выигрывать нормальные суммы денег начались проблемы с выводом средств. Решил играть дальше и тоже выигрывал, опять захотел вывести деньги и конечно у меня ничего не получилось. Потом мне порезали счет и в итоге заблокировали якобы за мультиаккаунт. Плюс ко всему ужасно виснет сайт. Играть здесь конечно больше никогда не буду.

Если хотите просто отдать конторе свои деньги – регистрируйтесь!))

29.10.2018 із 23:49
4.4/5

Нормальная контора , которая работает уже 5 лет.Вот если-бы разыгрывали раз в месяц айфон среди всех кто сделал ставку от 100 баксов и выиграл с кф. от 1,66 тогда-было-бы веселее играть.
12 айфонов в год-это красиво.

15.10.2018 із 19:33
4.3/5

Не понимаю откуда у стольких пользователей проблемы. С бк уже около года. За это время было как много минусов, так и длинная серия побед, НО проблем ни разу не было. Ввод – вывод средств в течении 5 минут.
Хотел перейти в 1хбет, из-за более широкой линии и лайва, но, начитавшись таких же плохих отзывов, решил остаться с проверенным собой ресурсом.
В общем все устраивает, только хочется по больше выбор событий
Пишу через свой вк, так что можете проверить, реален ли мой отзыв

15.10.2018 із 19:32

Париматч жулики. Уже как 9 день не могут сделать вывод мои денег. Прошел верификацию. Первый вывод был упешный. Второй уже жду 9 дней. В подержке просто включают дурачка что их винны в этом нет, это все платежная система. Оставил жалобу. Жду результатов.

22.09.2018 із 20:31

Паріматч допоміг вкрасти з рахунка кошти.ВИПЛАТИЛИ НА КАРТУ ЗАРЕЄСТРОВАНУ НА ІНШУ ОСОБУ. З рахунка було виплачено 9000 грн. на особу НЕЛЯ яка не є власником рахунка. Я ніде не зустрічав щоб можна було знімати кошти на сторонню особу.В їхніх правилах записано,що кошти виплачуються тільки при підтвердженні.71 Вывод средств с игрового счета осуществляется только при подтверждении того, что владелец игрового счета в компании является владельцем счетов в платежных системах. Категорически запрещены денежные переводы в пользу других лиц, независимо от степени родства.В мене були взламані е-мейл та рахунок в конторі.Злодії вкрали з мого рахунка 12000 грн.Букмекерська контора заявляє що це моя вина і я її не заперечую,але як можна виплатити кошти,тим способом яким ніколи не поповнялось і на карту Приватбанку на іншу особу

08.05.2018 із 16:48

Поясніть мені, як можна бути титульним спонсором у однієї команд УПЛ і титульним спонсором самї УПЛ водночас? Чи немає тут конфлікту інтересів?

27.04.2018 із 01:53

Граю на цій конторі уже декілька років. Особливих скарг не має. Іноді бувають затримки з виплатами, але незначні. В основному ставлю на футбол. Дуже гарна лінія в прематчі, а ось в лайві скудна. Також дуже засмучують ставки на фори. Іноді не розумію як на них вигадують коефіцієнти. Також виникали питання, які вирішувалися контактцентром за добу.

21.02.2018 із 15:27
Artem Orlichenko Новачок
1.3/5

Сегодня брал событие в теннисе. Теннис. ITF. Женщины. Трнава. Ямрихова Сандра – Ярушкова Тимеа: Ярушкова Тимеа(+5) на 3000 грн.
Матч закончился на отказе Ямриховой при счете 6-2 4-1 в пользу Ярушковой. То есть даже если б все остальные геймы выиграла Ямрихова и матч бы закончился 6-2 4-6 0-6 ставка бы сыграла. Но мне посчитали возврат. В службу поддержки обращался – она мне сказала что ставка рассчитана корректно, так как второй и третий сет мог выиграть второй игрок(в прикрепленном файле). И ничего им не докажешь, хотя в правилах в расчете ставок по теннису у них на сайте написано следующее правило:
-все ставки, фактически завершившиеся к моменту прерывания матча, считаются действительными;
Прошу посодействовать в решении данного спора.

Так же еще хочу что бы все знали что делает БК “Париматч”. Они в билете меняют исход на который ты ставишь, что бы посчитать проигрыш ставки. Так было несколько раз! Первые несколько раз думал что я сам ошибался. Недавно делал ставку двойник на 2500 грн

№661 Экспресс (кф. 3.1110) 03.02.2018 21:07:20 Сумма: 2 500.00 грн. 0.00 грн.
04.02.2018 01:00 Теннис. ITF. Женщины. Мидленд. Лоеб Джейми – Брейди Дженнифер: Брейди Дженнифер(-2) 1.83 2:1 (7:5, 4:6, 6:4)
04.02.2018 03:30 Баскетбол. NBA. Кливленд Кавальерс – Хьюстон Рокетс: Хьюстон Рокетс(-1.5) 1.70 88:120 (20:32, 19:33, 30:32, 19:23).

Дело в том что я за кеф 1.83 в событии Теннис. ITF. Женщины. Мидленд. Лоеб Джейми – Брейди Дженнифер брал Лоеб с форой +2.
В итоге просыпаюсь утром, рассчитан проигрыш, а в билете стоит фора -2 на Брейди. Я офигел. В тот момент когда я брал Лоеб +2 за 1.83 на Брейди -2 был кеф 1.88. Можно отследить в архиве линий БК что кефы были такие как я говорю, и на Брейди – в то время когда я ставил на фору -2 кеф был 1.88 а не 1.83 как у меня в билете. Еще за 20 мин до начала матча я смотрел на этот матч и на кефы и пожалел что поставил так рано т.к. кеф на Лиеб поднялся еще.
ТАК ЧТО РЕБЯТА, НИКОМУ НЕ СОВЕТУЮ ИГРАТЬ В ЭТОЙ ГОВНОКОНТОРЕ !!! ДЕЛАЙТЕ ВЫВОДЫ!!!

07.02.2018 із 19:18
vitalik siromashenko Новачок
1.3/5

сама галіма бк , оператори некваліфіковані чуть шо звертайтеся на саппорт тобто на пошту , ніякої коректної відповіді надати неможуть ,можуть лише грабувати ігроків ,занімаються лохотронством і повним розводом ігрока

18.01.2018 із 18:07
4.4/5

Играю в Пари-Матч уже достаточно долгое время и смело могу сказать, что это одна из лучших контор!

18.01.2018 із 18:02

В конторе играю более шести лет, были как и казусы так и бонусы, в целом пройдя верификацию-считаю одна из лучших и доступных контор в СНГ!

22.12.2017 із 17:24

Граю в букмекерській конторі Парі Матч приблизно 3 роки, ніразу не було проблем із виплатами, лінія до матчу просто прекрасна, а ось у лайві хотілося б трохи більше варіативності.

12.12.2017 із 19:22

ШАРАГААА!!!! В такой канторе можно только проиграть!!!!! Выиграешь нормальную сумму придумывают истории и меняют правила!!!

12.12.2017 із 19:22
4.4/5

Не робив ставки в цій конторі близько пів року , потім згадав чому. Грав близько 4 років , виводили без проблем , весною заблокували вивід коштів , написали що аккаунт не верифікований , плюнув тай забув за них. Нещодавно думаю порівняю коеф. з конторою в якій постійно ставлю , і здивувався зниженню маржі. Поставив , виграв близько 4 тис.гривень , думаю зараз виведу , ага верифікацію потрібно пройти. Ну думаю сума не маленька , треба проходити. Вислав фото 1 сторінки , 2 і 3 (сторінку) фото з своїм обличчям. Попросили вислати ще 2 і 3 сторінку окремо , думаю почалося. Відіслав , через 2 години прийшло повідомлення на пошту , що аккаунт успішно верифікований. Вивів кошти успішно( зняло 1%) , максимум не різали , як було 1400грн (граю тільки в хоккей) так і залишилось. Ось така історія , букмеккера раджу!

09.11.2017 із 09:38
Olexandr Pato Новачок
4.4/5

Вже з’явилася українська версія сайту за що їм велике дякую:) Досить непоганий букмекер – проблем з виплатами не було)

30.10.2017 із 18:43
4.7/5

Оставляю отзыв о данной букмекерской конторе и могу сказать только положительные стороны. Очень приятная роспись на матчи с подтверждающим кф, также не могу не обратить внимания на различные методы пополнения аккаунта средствами и также быстрый вывод с бк. Мой совет – хорошая бк как для новичков так и для профессионалов своего дела.

25.10.2017 із 10:32

Хочу оставить отзыв о БК ПАРИ МАТЧ. Отзыв, основанный на общении со многими другими игроками, поигравши в этой конторе. Надеюсь, что мое мнение кому то пригодится. Что лежит в основе этой конторы? Неуемное желание набить себе карманы любым способом. По мнению конторы, ее клиент – веселый, богатый лох, родившийся только для того, что бы отдать свои кровные работникам Пари Матча. Если у тебя не получается проиграть, то ты автоматически подпадаешь под пункт правил 85. И в дальнейшем 86. В этих пунктах, откровенно называются мошенниками все, кто даже посмел подумать выиграть у конторы. Алгоритм работы следующий: после пары ставок, максимум сразу урезается до 20 – 40 долл., а потом в зависимости от успеха. Если проигрываешь, то так и держится, если идешь в плюс, максимум становится 1 доллар.
Вся неуемная энергия трейдеров Пари Матча, направлена на то, что бы нейтрализовать «не лохов» и не дать никому выиграть больше внесенного депозита. По мнению конторы, главный преступник и разоритель конторы – это «вилочник». Они понимают, что это единственный способ отобрать часть денег у конторы. Других нет, поэтому специально для них этот пункт №85 с добавлением всякой белиберды. В нем четко написано, что вилочники мошенники, а следовательно и преступники. Хотя есть конторы, уважаемые конторы, совсем не чета совковому ПАРИМАТЧУ, где это не преступление. Но если воровство это преступление, то оно везде преступление. Во всех странах.
Пару слов о вилках. Не буду вдаваться в причины их возникновения, они разные (в том числе и по вине неадекватных трейдеров), но если игрок видит возможность поставить с выигрышем на оба исхода и не ставит, то стоит задуматься о его адекватности. Это все равно, что найти миноискателем золотую цепочку и оставить ее в земле. Но контора считает это непорядочным. И это контора, которая в своей сути не имеет ничего порядочного. Верификация по 14 дней, в отместку за вилочничество, порезка максимумов всем подряд, аннулирование выигранных ставок. Бонусы – это вообще цирк, никто его не получает, это для привлечения «лохов»А скажите, хоть раз контора вернула проигранные ставки, если ошиблась с коэффициентом, как это регулярно делают ПИНАКЛ и БЭТ 365. Из за таких контор, как ПАРИ МАТЧ, у нас в Украине и запретили букмекерство.. Но они все равно лезут и открывают свои конторы по Украине, явно нарушая Закон и являясь ПРЕСТУПНИКАМИ.

21.06.2017 із 10:56
4/5

Хороший интерфейс, никаких проблем при регистрации, замечательные котировки и разнообразие ставок. Немного разочарован только мобильной версией сайта.

21.06.2017 із 10:55

Краща з найгірших. Порада: Працюйте із БК зі світовим рівнем а не з гівном на пострадянському просторі, типу цієї

21.06.2017 із 10:55

Звик до цієї БК, як на мене одна з найзручніших. І що важливо : не занижені коеф.!

21.06.2017 із 10:53
4/5

Всё устраивает, недоволен только мобильной версией сайта: уж очень неудобно делать ставки, да и поиск нужного прогноза занимает много времени.

21.06.2017 із 10:53

Ну это классика жанра. Надежная компания. Деньги туда-сюда без проблем. Верификация быстрая и без проблем, даже при смене банковской карты. Короче, в этом главный плюс.

Минус: скудная линия, скудный лив, скудная роспись на тоталы и вообще на события роспись нищая. Но если вы играете тупо на популярные рынки в пределах победа/фора/ТБ2,5, то вам подойдет.

В целом, я доволен этим букмеккером, но вот им бы развития дать пинок в плане лини и и росписи.

21.06.2017 із 10:52
Oleg Shkodyn Гравець
5/5

Дуже всьо зручно І просто в використані !!!! Дуже вдячний))))

07.10.2016 із 14:33

Добрий день. Зареєстрував рахунок на Парі Матч,верифікувався,підключив акцію Парі +, почав робити ставки… Вийшло так, що проставив ставок на більш ніж 600тис. грн.,бонусних очок вийшло на 400тис. грн.. Думаю собі обмінювати не буду нехай залишаються. Сьогодні зранку при вході на сторінку повідомлення потрібно повторно переверифікувати рахунок,але із паспортом в руках і ще відправити кольорову копію свідоцтва про народження, закордонного паспорту або водійських прав. Ок, все зробив повторно. Через годину все верифікували. Заходжу в пункт “Бонуси і акції” і бачу, що я відключений від даної акції. Дзвоню в службу підтримки, а мені повідомляють, що їхня компанія має право відключати користувачів від даної акції без ніяких пояснень. Кажу поверніть мені мої бонусні гроші і до побачення, а вони мені на жаль компанія цього зробити не може.
Шкода не хочу залишати поганий відгук про БК Парі Матч, але так вчиняти із своїми клієнтами не можна тому я ставлю ва 1 із 5.
Парі Матч !!! Грають вони, але виграєте ви!

20.06.2016 із 15:06
Оцінка 4/5
3/5
Помилка
Не вдалося отримати дані. Спробуйте ще раз.
Поставити запитання представнику БК Pari Match

Ваше запитання з'явиться в розділі «Питання-відповідь». Представник БК отримає повідомлення про ваше питання, і коли ви отримаєте відповідь на ваше запитання, ми надішлемо повідомлення вам на пошту.

Заголовок
Опис запитання
Отримати список дзеркал

Введіть ваш email, щоб ми могли вислати вам список

Ваш email
Запитання відправлено
Ваше запитання було успішно додане і опубліковане.
Дякуємо за використання нашого сервісу!
Список дзеркал відправлено
Список дзеркал був успішно відправлений на ваш email.
Дякуємо за використання нашого сервісу!
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?