Нагору

Відгуки про букмекерську контору Pari Match

Оцінка 4/5

Бонус ₴1000

Середні коефіцієнти

Середній розпис

Середні максимуми

VIP-ставки

На сайт

97 відгуків

Користувацький рейтинг:
2.3/5
Надійність 2.1/5
Зручність платежів 2.5/5
Лінія в прематчі 2.5/5
Служба підтримки 2.2/5
Лінія в лайві 2.4/5
Бонуси і акції 2/5
Коефіцієнти 2.5/5

Залиште відгук

Доброго дня. Ситуація наступна. На паріматч граю більше 4 років, постійно то закидував то знімав, знімав не значні суми. Три тижні назад закинув на рахунок 30 тис грн. Після чого вдалося за два дін на ставках лайв, а також частково в онлайн казино виграти 154427 грн. Тільки захотів зняти кошти відразу верифікація, 3 тижні фото з документами, виписками, пишуть що в поганій якості, перефоькував, навіть відео зняв) хоча фото зроблене на айфон х у відмінній якості. Пропонував прийти у відділення з паспортом, це на мою думку краще вертфікації. Вчора через онлайн чат консультант мені написав, що все закінчиться через 24 години. Сьогодні знову пишу на чат підримки і знову заїжджені смс, про те що все індивідуально. Не можу зрозуміти чому така реклама, і так важко вивести свої чесно вигані гроші. В іншій канторі, не буду писати назву, закинув 30000, через два дні вивів 47 тис грн., на наступний день 35 тис грн. І ніякої верифікації, як скинув 3 роки назад паспорт так і без проблем. Прошу розглянути мою скаргу на паріматч, і допомогти мені повернути мої чесно виграні кошти. Справжні шахраї
1371031

08.09.2019 із 02:21
 • ПП

  Доброго дня, Юрій!
  У Вас неодноразово просили надіслати фотографії у належній якості, проте жодного разу ми їх не отримали. Крім того, на останніх фото було зафіксоване використання графічних редакторів, що є прямим порушенням правил БК п.п.86. На основі цього по рахунку було прийняте рішення про списання коштів. Подальша гра для Вас більше недоступна.

Антон Г Новачок
1/5

Деятельность конторы превращается в настоящее жульничество. Только игрок начинает выигрывать, его отправляют на так называемую верификацию, которая будет тянуться бесконечно долго. Предоставьте одни документы, потом другие, потом третьи и так пока процедура не превратится в полный маразм. При этом на счету зависает приличная сумма Т.е получается, что я, делая ставки, рискую ведь я могу проиграть, а контора ничем не рискует – она просто не дает вывести деньги выигравшим. ПОЗОР!!!

08.09.2019 із 02:20
 • ПП

  Добрый день, Антон!
  БК вправе запросить дополнительные документы на основании п.п.85. Что же касается сроков верификации – они индивидуальны, поскольку запросов большое количество и для детальной обработки каждого требуется время. По поводу того, что верификация направлена на то, чтобы заблокировать аккаунт -это неверное суждение. Верификация создана для того, чтобы идентифицировать личность владельца счета. Многие клиенты ежедневно проходят верификацию и, если они не нарушают правил, то после завершения процедуры все ограничения снимаются.

Зарегистрировался чуть больше месяца. Сделал два депозита по 50$. Сделал 20 ставок, поднял банк +150. Вывел их, на счету оставил сотню и на этом сотрудничество с Пари матч заканчивается. Начали процедуру верификации, отправил сначала фотографии паспорта и фото с паспортом в руках, через 10 дней требуют выписку по карте – отправил, еще через 10 дней квитанцию по оплате коммуналки – отправил, еще через 10 дней требуют фотографию с пропиской в руках и еще одну фотографию квитанции по коммуналке. Пока проигрывал ничего не требовали. Кантора строго не рекомендуется.

04.09.2019 із 14:07
 • ПП

  Здравствуйте, Виктор!
  Верификация – это стандартная процедура, регламентированная правилами компании, где также сказано, что в ходе ее проведения БК вправе запросить дополнительные данные для проверки. Если желаете – мы можем проверить на каком этапе рассмотрения находится Ваш запрос. Для этого назовите нам номер игрового счета.

1/5

проводять верифікацію вже майже місяць, все відправляю, інколи очікую відповідь тиждень, тоді приходить новий запит відправити щось, відправляю і те ж саме…
як забрати свій виграш від цих шахраїв?
1775586 мій гральний рахунок, грав в цій бк близько трьох років

02.09.2019 із 12:55

ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ЦИХ ШАХРАЇВ ПО ІМЕНІ ПАРІ МАТЧ. Я ВЖЕ НЕ МОЖУ ВИВЕСТИ СВОЇХ КОШТІВ 2 МІСЯЦЯ.
Я НАПИСАВ ЗАЯВУ В ПОЛІЦІЮ. ПРОШУ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОЛУЧИТИСЯ І ПРОВЧИТИ ЦИХ /образи заборонені – модер./.
ПИШІТЬ МЕНІ. ЧИМ БІЛЬШЕ НАС БУДЕ, ТО ШВИДШЕ ЗНИКНУТЬ ТАКІ КАНТОРИ.
Я ЗБИРАЮСЬ ПОДАВАТИ В СУД НА ЇХНІ ПРАВИЛА. ВОНИ ПОРУШУЮТЬ ВСІ МОЖЛИВІ ЗАКОНИ. ПРИЄДНУЙТЕСЬ.

29.08.2019 із 18:07

Воруют деньги со счета. Мошенники, люди не связывайтесь с ними. Попытается доказать правду, тебя сразу же забанят. Если что-то получится выиграть,ну не заметят они вашего выигрыша, сразу выводить, потому что эти ” честные букмекеры” заберут ваш выигрыш себе

28.08.2019 із 15:13

Грала три місяця програвала ,вигравала..Потім виграла трохи,хотіла вивести ,а з мого аканту було заборонено..Мені повідомили що проходить верефікація,запросили документи ..Я все зробила ще досі не можу дочекатися результату …Це не серйозне відношення до людей.. Якщо дала так буде продовжуватися з вами ніхто не захоче мати діло.. Прошу будь ласка допоможіть мені вивести мені мої чесно виграні кошти
Мій рахунок 8323282

28.08.2019 із 13:47

13.08.2019 мною была сделана ставка на матч Динамо-Брюгге при счете 2:2 на Брюгге х2 с коэффициентом 5.50.
Поскольку матч закончился со светом 3:3 мне в этот же день на счет был начислен выигрыш (4500 грн.). Тем не менее, уже 14.08.2019 вышеупомянутая ставка в истории счета стала значиться как возвращенная, а выигрыш списан со счета. На предложение вернуть ошибочно списанные с моего счета средства контора сослалась на якобы имевший место технический сбой и пункт 30 правил. При этом в чем конкретно проявился этот самый сбой никто разъяснить не удосужился.
После этого беспредела естественно нет никакого желания играть с этой шарашкиной конторой.

16.08.2019 із 11:30
 • ПП

  Здравствуйте, Иван!
  Несмотря на то, что специалисты прилагают максимум усилий, чтобы линия была корректна – иногда могут быть зафиксированы ошибки, увы, что связано с человеческим фактором. Поэтому все клиенты уведомлены в правилах, что ставки подлежат возврату в таких случаях.
  Мы обязательно проверим информацию по Вашей ставке более детально, если Вы сообщите нам номер игрового счета.

3.9/5

Играю в БК Париматч около 15 лет….счет 1078868 ….классная линия,нормальные кооф…первый раз проходил верификацию лет 5 назад….быстро без проблем….на счету копейки были))))…тут немного выиграл…..и понеслась….заблокировали вывод средств,урезали лимит до 1300 грн….запросили повторную верификацию(вопрос за чем????когда пополняешь счет то они не требуют и более того звонят если долго не играешь,как поживаете спрашивают,все ли у вас хорошо…живы здоровы?)))))))))))говорят что сроков нет…могут и два месяца делать верификацию….Что за бред не понимаю….посмотрим конечно что будет дальше,обязательно отпишусь….но понимаю одно,что когда немного выигруешь БК Париматч ведет себя просто непорядочно,тем самым убивая свой рейтинг среди букмекерских контор….какой смысл в их рекламе по телику,радио,что они титульные спонсоры…..с такими темпами у этой компании не останется клиентов….спасибо за внимание

14.08.2019 із 12:23

http://skrinshoter.ru/s/080819/oFJY2C1g? a пополнил на 12 тис оставалось 4.5 тис смотрим скрин..порезали до ноль гривень проверяли месяць верификацией и забрали все деньги…думайте где играете

09.08.2019 із 10:46
 • ПП

  Здравствуйте, Александр!
  Судя по информации на скриншоте и Вашим словам – были нарушены правила БК, что повлекло за собой списание средств. Срок верификации, который называете тоже имеет место быть. На это влияет множество факторов: качество предоставленных фотографий, скорость их отправки после запроса и т.д. В ходе проверки могут понадобится дополнительные документы для дальнейшего детального анализа, а это тоже время, поэтому правилами регламентированы индивидуальные сроки проведения процедуры.
  Если ранее Вы не получали консультацию по своему вопросу, пожалуйста, назовите нам номер игрового счета, чтобы мы могли детальней прокомментировать ситуацию.

Zhenya Zlydar Новачок
1/5

ГРАВЦІ ЯКІ ОБИРАЮТЬ ТА РОЗЛЯДАЮТЬ ДАННУ БК для гри, прошу звернути увагу на 2 важливих пункти Правил з якими ви погоджуєтесь при реєстрації данної БК:
84. Букмекерская сеть оставляет за собой право провести процедуру верификации владельца игрового счета, а также приостановить операции и/или выплату средств на игровом счете на время проведения процедуры верификации…..
85. При необходимости Букмекерская компания может затребовать дополнительные документы, удостоверяющие личность, в любое время, независимо от того, проходил ли клиент первичную верификацию счета. Перечень дополнительных документов включает (но не исчерпывается): цифровое фото, на котором игрок запечатлен с паспортом, водительские права, свидетельство о рождении, заграничный паспорт, счета за коммунальные услуги, банковская выписка по счету/карте и т. п. Клиент может предоставить эти документы, отправив в письме по электронной почте на [email protected]
СРОКИ ВЕРИФИКАЦИИ УСТАНАВЛИВАЮТСЯ ИНДИВИДУАЛЬНО ДЛЯ КАЖДОГО ИГРОКА ( !!!)
Ці 2 а пункти на практиці означають, що ВАШ РАХУНОК БУДЕ ЗАБЛОКОВАНО на період верифікаціі у будь-який час. Це відбудеть 100 %, спочатку вам скажуть, що виводити кошти можна і без вер-ї, як вийдете на більш менш стабільний + ,заблокують. ПРОЦЕДУРА триває БЕЗСТРОКОВО (формулювання СРОКИ УСТАНАВЛИВАЮТСЯ ИНДИВИДУАЛЬНО, по факту означає, що СТРОКИ НЕ ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ВЗАГАЛІ), при цьому перелік документів є невичерпним, тобто буде .. зробіть, переробіть, дайте той чи інший док-т, там світло впало, там не видно вашої руки..і кожен раз будеш танцювати, переробляти та доповнювати всі документи.
БК дає зворотню відповідь через 5-10 днів. Тобто ти відправив док-и, через 5-10 днів, прийде лист..переробіть або доповніть і т.д.
Постійно відправляю фото паспорта, з паспортом, за паспортом на фоні переписки, відео з паспортом, відправив, на вимогу, виписки по картках..більш міяця одне й теж..
До адміністраціі не достукатися, бо сховалась за ширмою служби підтримки у якої зазубрені стандртні відповіді.
Юридично влинути на них не можливо, бо ти погодився с цими пунктами.. Нажаль діючого законодавства в Україні яке б регулювало діяльність БК немає. (є лише законопроект 2005 року, який не прийнятий)
Данна БК або вкрай некомпетентна, внутрішньо, структурно.або віджимає / кидає на виграш.
Одне не виключає іншого.
Також перегляньте інші коментарі по цій БК, де проблематика у скаргах ідентична..БЛОКУВАННЯ, ВЕРИФІКАЦІЯ..РОЗТЯГУВАННЯ
Не ведіться на реклами Тайсона, Макрегора, Шахтара..та інших представників..бо виходить так що заплатиш ім саме ти, поклавши гроші у цю БК
Слів немає.. ..

05.08.2019 із 15:13
 • ПП

  Доброго дня, Євгеній! Верифікація регламентована правилами компанії, а саме п.п. 84. Запрошені у Вас додаткові документи, окрім паспорта, не є дивним, оскільки під час проведення процедури детально аналізуються всі дані власника рахунку. В правилах також є пункт п.п.85, який регламентує, але не обмежує, які саме додаткові документи може запросити Адміністрація. Останній лист, який Ви надіслали вже розглядається. Ми не зацікавлені затягувати саму процедуру, але це іноді стається через ряд причин, тому і вказується, що терміни індивідуальні для кожного рахунку, як і сама ситуація клієнта: потрібен час на розгляд зверненнь, на отримання фотографій у відповідній якості і їх подальшу перевірку.
  Можемо запевнити Вас, що безстроково верифікація не проводиться. В даній ситуації просимо Вас набратись терпіння і очікувати відповіді на пошту про результат.

Добрий день.Я теж думав шо Пару Матч це надійна кантора.Поки не зіткнувся з верифікацію.пару раз вивів і почалось.Виплата з вашого рах.тимчасово заблокована.треба пройти вериф.скиньте паспорт,фото з паспортом в руках,копії виписки по картах з мокрим печатками,копії квітанцій про оплату комунальних платежів.І ніякого здвигу.Ви хоть комусь зробіть нормально фериф.шоб хоть хтось тут написав про вас норм. Відгук.у мене є чек з каси де я поповнював рахунки і виписки з карт.Будем просто на касу викликати поліцейських і хай фіксують шо там веде діяльність кантора яка займається шахрайством і будем пару раз на місяць викликати хай всі люди які там сидять бачать де і з ким вони грають.ном.рах.8276474

05.08.2019 із 10:13
roal Че Новачок
1/5

Долго играл в данной Букмекерской конторе “Пари Матч”. Думал надежный букмекер. Пока не начал выигрывать. Изначально начались проблемы с выводом вырезали лимит вывода до 40 000. Ну да ладно. Выводил большую сумму 200 000 грн заказывал вывод средств деньги со счета уходили, но через время пришли сообщения из банка что произошла ошибка и средства не зачислены на счет. Проверил счет аккаунта они и назад не вернулись. Так пропало в бездну две выплаты по 8000 грн. Администрация сайта на запрос даже не дала ответ, попытки добиться чего нибудь разбились об голову Макгрегора. Потом в слота Demin Gots 2 в бонусной игре выиграл 17 000 грн и 5 000 грн. Средства на счет не зачислелись , написал запрос в службу поддержки. Через два дня получил ответ что средства зачислены , проверил счет да действительно зачислены 17 грн. 22 коп. История повторилась вчера играл в слот Aladdins Lamp в бонусной игре выиграл более 4 000 грн. После окончания бонуса слот завис , денигь пропали. Снова написал в службу поддержки -ответ как всегда, проблемы нет, все средства зачислены на ваш счет. У меня вопрос к администрации, может у меня есть еще какой -нибудь счет в “пари матч” о котором я не знаю? Здесь невозможно выиграть большую сумму. Максимум вы заберете свои деньги. 1547536

29.07.2019 із 11:16
 • ПП

  Здравствуйте! Касательно зачисления бонусов в размере 6698 грн и 17688 грн – максимально подробная информация была отправлена в письме на Вашу почту, поэтому не видим смысла дублировать ее здесь. Выигрыши были зачислены на баланс, но с небольшими задержками, возникшими на стороне провайдера игр, за что приносим извинения.
  А информацию насчет выплат, которые не поступили на карту, обязательно проверим, если уточните, о каких именно платежах идет речь.

Viktor Savchuk Новачок
1.9/5

Доброго дня. Думаю і я залишу свій коментар щодо цієї контори, так як вважав її самою надійною серед всіх на нашому просторі. На одному акаунті довгий час грав і загалом більше програвав, тому і не було проблем, думав що і цього разу не буде.. але не так сталось як гадалось.. Старий акаунт не став згадувати, створив новий і почав вже грати великими ставками по 10 тис на лайві в тенісі з мінімальними ставками, тобто на одну ставку приходилось довго витрачати час..і щось виходило навіть заробляти.. при тому що програвав бувало по 30 тис грн. щодня, правда втой же день старався відіграти і всеодно виходити в плюс. Але одного ранку зайшов і хотів знов поставити, але видало що ліміт 2600 грн. Втой час я зрозумів, що всі мрії щодо виграшу на ставках вцій конторі можна забути. Звертався в службу підтримки, нічого конкретно не могли відповісти, лише сказали що контора має право будь-кому обрізати ставки на її розсуд. Тому хто хоче програти всі гроші ця контора для вас, а якщо хочете виграти щось краще обходьте її стороною!

24.07.2019 із 13:00
2.9/5

Помогите вывести средства!
Всю жизнь чесно проигрывал кровно заработанные, а тут поперло и поднял 200к.
Как вдруг вывод средств стал недоступен,отправил фотографии документов, неужели они сутками не могут открыть письмо и посмотреть 4 фотографии!? Бог с ними с этими бонусами Reward, которых насобиралось около 10 тысяч, верните мне мои деньги!!! Тайсону и Макгрэгору платят, а постоянных клиентов пытаются кинуть!
Номер счета 8414135

24.07.2019 із 13:00
1.4/5

Найгірша букмекерська контора!грав в цій конторі десь рік, поповнював знімав невеликі суми, так тільки виграв трохи більше заблокували фінансові операції! Кажуть верифікацію треба пройти– ну добре скинув їм фото, розглядали 2 тижні, потім захотіли виписки по карточках з яких поповнення здійснював, скинув їм виписки, в кінцевому результаті Списали з рахунку 24 500 грн, просто нізащо,виявляється вигравати в них не можна!!! Номер рахунку 1912115

24.07.2019 із 12:59
4.6/5

Не знаю почему все так негативно относятся к верификации,да она бывает затянутой у меня лично заняла не больше месяца,остальные 2 месяца просто забыла про нее.Вобщем сейчас я уже успешно прошла верификацию и жду решения по пункту правил 79.От ПариМатча в большинстве хорошие емоции.Поддержка отвечает быстро.Очень большая линия и хорошие коефициенты,думаю ради них можно и потерпеть прохождение верификации.8705632

24.07.2019 із 12:58

Сначала завел акк в Париматч, а потом полез читать отзывыв и обо*рался. Думаю – ну все, плакали мои денежки, порежут ставки, не дадут выигрыш вывести. Ладно, выдохнул, заранее распростился с деньгами. Типа, один раз живетм, чоуж. Начал ставить. Смотрю – там конкурс на выигрышные серии ставок проводят. Решил – а почему бы и да? И выиграл пять раз! И ничего не порезали. Нормально все дали вывести. Может, это я везунчик, но думаю, что контора на самделе норм.

24.07.2019 із 12:58

Ув.представители бк ПариМатч вы сначала заблокировали мой счет а потом после верификации полностью обнулили его до нуля обвинив меня в мультиакаунте.Я предлагаю вернуть мне мои деньги.Дальнейшее мое обращение будет в суд.Очень подло подписывать Конора и Майка.А обворовывать простых работяг.

24.07.2019 із 12:58

Вирішить питання ігровий рахунок :1833426. 14.07.2019 08:22:21 запросив виплату через ППС -2 500.00 № 224257307.
У відповідь париматч (Заявка не может быть выполнена: Выплата через выбранную систему невозможна. Выплата возможна только на платежную карту). Дивно раніне виплачували через ППС. Поповнення робив через касу. Чому не можливо здійснювати виввід через касу ппс, таких заборон в правилах париматч не бачив. Додатково 10.07.2019 06:40:19 париматч повідомив, що Выплата Visa/MC -990.00 № 222971328. Card #523406***1957
заявка не может быть выполнена: При попытке выплаты средств на карту возникли технические трудности. Рекомендуем воспользоваться другим платежным методом (через касу ППС).Через день повідомлення париматч, що через касу не можна ввиводить тільки через карту.Очевидно, шахрайські дії працівників паріматч під любим соусом не виплачувати гроші. Нікому не рекомендую БК “Паріиматч”.

24.07.2019 із 12:57
 • ПП

  Доброго дня! Олександре, справа в тому, що виплата коштів відбувається за допомогою платіжної системи з якої здійснювали поповнення рахунку. Саме тому Вам надавали таку консультацію в службі підтримки. У Вас є декілька варіантів вирішення питання. Наразі рахунок розблокований, будь ласка, оберіть один з варіантів наведених нижче.
  1. Оскільки виплата на доступну карту відхиляється з боку платіжної системи – можете звернутись до банку, щоб уточнити інформацію, адже можливо на ній встановлені обмеження на сумму чи кількість транзакцій, про які Ви не знаєте.
  2. Ви маєте змогу вивести кошти на номер телефону, який закріплений за рахунком. Але наразі це не той телефон, що вказаний в налаштуваннях, а той на який вже виводили кошти раніше. Можете звернутись до служби підтримки – вони Вам назвуть його повністю.
  3. Прикріпити новий номер телефону чи нову карту для виведення коштів – звернувшись до служби підтримки.

Ав Он Новачок
2.7/5

Попався на їхню “акцію”.
http://promo.parimatch.com/summer/
Ставив 3 тижні. Набрав пару сотень балів.
Покрутив спіни(там призи і бонуси можуть випадати).
Випало 50грн.
Заходжу в акції а там пише шо треба 50*10=500 проставити шоб вивести бонус!!!!!!!!!!
І навіть якшо ти програв 50грн і в тебе є на балансі гроші, то вивести останні 50грн можеш в 2-ох випадках.
Проставити на 500грн або злити баланс нижче 50 грн.

24.07.2019 із 12:57
 • ПП

  Добрый день, Вадим! Вполне понимаем Ваше огорчение, но можем заверить, что мы никоим образом не влияем на частоту выпадения призов, поскольку это происходит в случайном порядке. Приз можно получить при любом “прокруте”. В данном случае успех зависит от Вашего отношения к игре и удачи. Кто-то может прокрутить спины 10 раз и выиграть несколько призов, а кто-то 100 раз и не выиграть ничего. Игра построена по принципу ГСЧ (генератора случайных чисел), поэтому такая ситуация целиком правдоподобна.

Bohdan Tsal Новачок
3.9/5

Запросили верификацию,и уже неделю не могу ее завершить.Отправлял фотки первой страницы паспорта,второй,в руках с паспортом,потом и выписку с банка,с адресом,ФИО,и списком платежей.Отправил абсолютно все что просили,а ничего не поменялось,аккаунт так и не верифицирован.Номер счета 1870606

24.07.2019 із 12:56
 • ПП

  Здравствуйте, Богдан! Верификация – это обычная процедура для БК, и для ее прохождения нужно следовать рекомендациям получаемым от специалистов. Пожалуйста, отправьте фото с паспортом в руках, сделанное на фоне переписки со службой поддержки, которое будет соответствовать всем требованиям указанным в письме от компании.

ВОРЫ!
Шестого июля заблокировали счет для повторной верификации.
С этого момента отправил:
цветную фотографию паспорта,
фотографию с открытым паспортом в руке, фотографии 2 и 3 разворота паспорта,
фотографию с паспортом в руках открытым на странице с актуальной фотографией (2 раза), фотографию выписки по банковской карте, на которой будут отображены ФИО держателя карты, а также адрес проживания,
выписки по картам, в которых будут видны переводы средств в пользу БК,
документ, который подтверждает, что одна из карт закрыта,
фотографию с открытым паспортом в руках на фоне открытой переписки со службой поддержки Parimatch (2 раза).
При этом контора не соблюдает свои-же правила (в которых и так прописано, что игрок неимеет никаких прав)!
п.85, “Сроки верификации игрового счета устанавливаются индивидуально для каждого игрового счета” – мне больше чем за месяц так и не ответили на вопрос в какие сроки пройдет моя верификация.
А вчера финал!!!
Фотографии, что Вы предоставили не подходили для Администрации, чтобы пройти верификацию игрового счета. Согласно п.п. 86 было произведено списание средств.
Решение является окончательным и не подлежит рассмотрению.
Вот так вот просто…
Никому не советую регистрироваться и играть, ваши деньги уйдут на рекламу, она везде, нужны новые вливания.

10.07.2019 із 14:59
 • ПП

  Здравствуйте, Юрий! Администрация вправе запросить прислать фото для верификации, вне зависимости от того проходил ли клиент её ранее, это регламентировано правилами компании. Увы, проверка может занять время. Многое зависит от качества и актуальности предоставленных данных. Пожалуйста, не волнуйтесь и ожидайте ответ на почту касательно предоставленных документов.

1/5

Обычные мошенники,просто воры,никому не рекомендую данную контору,поиграл несколько месяцев,проиграл около 3000,завел 2700,выиграл около 2000,заблокировали вывод денег,отправил все документы,все не так,думаю,ладно,проиграю,заходит случайно кэф 2,5,режут максимум до 260грн.месяц отправляю фото всех документов,справок и тд,все не так,все не подходит.просто украли деньги и тупо издеваются.и это минусовой счет.с подобными проблемами не сталкивался ни в одной конторе.номер счета 8162167

09.07.2019 із 13:08
Pasha Ph Новачок
3/5

Доброго Дня, зареєструвався на парі матч грав декілька місяців, пару раз навіть вивів грошші, хоча більше програв. Останій раз поповнив на 14 000 і схотів вивести кошти і мені вибило “Выплата денег с этого игрового счета временно не производится. Для разъяснения обратитесь в администрацию букмекерской конторы по адресу [email protected]” . Я звернувся на пошту і вчат, але всім по барабану відповідь не приходить. Чому так сталося. Ви так заробляєте гроші? Блокуючи вивід гроше для іграків. Я хотів би отримать відповідь.

04.07.2019 із 08:06
 • ПП

  Доброго дня, Павло! Справа в тому, що перевірка даних відбувається за декілька етапів. На першому, Ваше повідомлення потрапляє до служби підтримки, яка вже в свою чергу перенаправляє його до профільного відділу, в випадку якщо на їх погляд Ви надіслали необхідні дані. При цьому Ви отримуєте лист про те, що дані передані на опрацювання. Далі воно потрапляє до спеціалістів СБ, які в свою чергу його розглядають. Як не прикро, але в них є достатньо багато роботи, саме тому всі звернення розглядаються в порядку черги, по можливості, і тому може виникнути певна затримка. Вже після їх перегляду – отримуєте відповідь на пошту. Наразі, наскільки ми змогли дізнатись, перевірка Ваших документів вже на завершальній стадії. Будь ласка, очікуйте відповідь на пошту, вона надійде за першої ж можливості.

Ігор К Новачок
3.3/5

Доброго дня всім!
Пишу тут щоб всі бачили які проблеми присутні в БК.
Граю на касі кілька років – проблем жодних немає – всі мене знають.
гроші БК виплачує без проблем при грі на касі.
Однак, близько пів року назад мені касир порекомендував завести рахунок в парі-Матч.
Мій логін – [email protected]
За ці півроку я пішов в мінус біля 100-130 тис. грн.
Я переважно ставив експреси, після цього я починаючи з березня почав ставити ординари і експреси? ye дуууже рідко.
За цей час березень-квітень я поповнив рахунок ще на близько 50 000 грн.
Вже коли залишилось 5 000 грн/ вдалось відіграти свої 50 000 грн і вивести 20 000 грн.
Після цього мені зробили максимальну ставку 0 (нуль) ну і десь з квітня я шлю кожних 10 днів нові документи:
паспорт, сторінки різні, прописка, в руках паспорт, в стрибку з паспортом, квитанція про газ, водійське посвідчення, закордонний паспорт і тд.)))
Відправив усе що мав, крім аналізів.
Але на третій місяць індифікації (як її називаюь) просять фото на фоні переписки з паспортом.
таке враженя що це триватиме вічно. Бо фантахія у співробітгиків багата – я й не сумніваюсь.
Я назло в казино виграв ще й 8 000 грн. На сторінці 38 000 грн.
Я й це відправлю, але відповідь іде від БК 10 днів. Все це триває третій місяць.
Скільки ще це триватиме???

30.06.2019 із 14:18
 • ПП

  Доброго дня, Ігоре! Запевнюємо, що аналізи для верифікації не потрібні. Для продовження процедури достатньо надати фото з паспортом на фоні переписки зі службою підтримки. Судячи з усього адміністрація має причини для проведення детальної перевірки. А вічно верифікація не може тривати, про її завершення Вас обов’язково проінформують в окремому листі.

Valery Naboka Новачок
3.7/5

Верификацию не могу пройти уже около 10 дней. Фото паспорта, фото с паспортом, выписка из банка где есть адрес прописки и ФИО, выписка из банка о переводе средств на игровой счет. Все это было предоставлено, но обработка до сих пор не привела ни к чему. Играю с 30.05, при первом же выводе средств возникла такая проблема и с 13.06 я не могу вывести деньги на карту. Ощущение, что намеренно тянут время. Счет №8239294

24.06.2019 із 17:26
4.3/5

Добрый день
Я хотел спросить, я могу вообще узнать сколько денег я закинул и сколько вывел на карту
Если да – то как это сделать?
Если не – то это мне надо самому считать ?

24.06.2019 із 17:26
Всеволод Новачок
1/5

17.06.2019 Пополнил счет с помощью карты, деньги на игровой счет не пришли, номер службы поддержки вне зоны

17.06.2019 із 07:52

Скажіть, тобто якщо людина зайде на свій акаунт через вай-фай у якомусь кафе, тоді все він порушив правила і його грошей більше не має??? Це ж взагалі схоже на якусь дурню.
До речі, я також зараз проходжу повторну верифікацію вже 1.5 місяці.
З інтервало в 10 днів просили
1.Фото паспора 1/2 сторінка просто і в руках.
2.Виписки по банківським картам.
3.Фото платіжок за комунальні послуги.
5.Фото паспорта (сторінка з пропискою)
Ще додатково відправив фото загран паспорта.
І тут питання, ЧОМУ ЦЕ ВСЕ НЕ МОЖНА БУЛО ПОПРОСИТИ ВІДРАЗУ???
Виглядає як затягування часу.
(порада гравцям, відправляйте всі документи відразу, щоб отримати менше знущань від БК ПАРІМАТЧ!!!

15.06.2019 із 09:36
 • ПП

  Здравствуйте, Роман! Видим, что процедура затягивается из-за разрешения и качества предоставляемых снимков.
  Необходимо отправлять фотографии в высоком разрешении, на которых в кадре помещаются 4 угла документа, также фото стоит делать при хорошем освещении без бликов, чтобы оно не было размыто или засвечено.
  Сейчас администрация ожидает подходящую под описанные в письме требования фотографию актуальной банковской выписки по карте. Отправьте, пожалуйста, ее и ожидайте завершения обработки.

Оцінка «РБ» 4/5
Бонус 1000 ₴
Перейти на сайт
3/5
Помилка
Не вдалося отримати дані. Спробуйте ще раз.
Поставити запитання представнику БК Pari Match

Ваше запитання з'явиться в розділі «Питання-відповідь». Представник БК отримає повідомлення про ваше питання, і коли ви отримаєте відповідь на ваше запитання, ми надішлемо повідомлення вам на пошту.

Заголовок
Опис запитання
Отримати список дзеркал

Введіть ваш email, щоб ми могли вислати вам список

Ваш email
Запитання відправлено
Ваше запитання було успішно додане і опубліковане.
Дякуємо за використання нашого сервісу!
Список дзеркал відправлено
Список дзеркал був успішно відправлений на ваш email.
Дякуємо за використання нашого сервісу!
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт