Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри
Сума бонуса
5800 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Для користувачів нашого сайту є унікальна пропозиція від БК Betandyou: отримуй більше за перший депозит (для нових гравців). Максимальна сума бонусу – 5800 грн.

Як отримати бонус?

 • Реєструйся на сайті БК Betandyou.
 • Заповни всі поля з персональними даними в особистому кабінеті.
 • Поповни свій баланс до 5800 гривень (або на еквівалентну суму в іншій валюті).
 • Бонус автоматично нараховується після поповнення рахунку (але не більше депозиту).

Правила та умови акції

 1. Користувач має право отримати тільки 1 бонус. Мінімальна сума поповнення рахунку для його отримання – 10 євро.
 2. Бонус нараховується автоматично після першого поповнення рахунку, якщо у вас заповнені всі поля в особистому кабінеті.
 3. Проставте суму бонусу в 5-ти кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнт не нижче 1,40.
 4. Сума, яку гравець повинен проставити для виконання умов бонусу, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
 5. Вся сума бонусу повинна бути проставлена для можливості вивести гроші з ігрового рахунку (або перевести кошти на Казино), інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 6. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 7. Букмекер може змінити, скасувати, відновити або відмовити в будь-якої акції в будь-який час без попереднього попередження.
 8. Букмекер може обмежити або відмовити користувачам в можливості брати участь в тій чи іншій акції.
 9. Якщо букмекер виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, то він має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
 10. Відіграний бонус перекладається на основний рахунок в розмірі залишку бонусних коштів, але не більше суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менше суми мінімальної ставки, бонус вважається програним.
 11. В процесі виконання умов акції гравець може вивести суму від 0 до загальної суми депозитів, якщо на балансі залишається не менше двократної суми бонусу.
 12. При залишку на рахунку менше суми бонусу і наявності хоча б однієї нерозрахованої ставки виведення коштів неможливе.
 13. Скористатися бонусом можна протягом 30 днів з дня реєстрації. Після закінчення цього терміну згорає бонус і все, що його стосується.
 14. В процесі виконання умов акції гравець має право відмовитися від бонусу, якщо залишок коштів на рахунку більше розміру отриманого бонусу. Гравець може вивести весь залишок загальної суми всіх депозитів з втратою виграшів і суми бонусу.

Плюси і мінуси

 • Ексклюзивність пропозиції для наших читачів
 • Солідний розмір бонусу для старту
 • Простий відіграш
 • Не виявлено
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт