Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Тоталізатор на спорт – найкращі букмекерські контори з тоталізатором

Найкращі тоталізатори у букмекерських конторах

Тоталізатор – це специфічний вид парі, який чимось нагадує експрес. Проте на відміну від нього, гравець не може самостійно обирати ринки та події. Їх пропонує букмекер на власний розсуд. Деякі компанії спортивний тоталізатор можуть називати Тото або Суперекспрес. Є й інші варіанти назв. Однак на принцип даного типу парі це не впливає. Його особливістю є й відсутність звичних коефіцієнтів. Тому тоталізатор – ставки на спорт, проте зі своїми відмінностями.
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Що таке тоталізатор в букмекерській конторі?

Як вже зазначалося вище, вказаний тип ставок відрізняється від класичних. Гравець не може обирати події та ринки, враховувати коефіцієнти. Букмекер просто формує кілька варіантів по різних матчах. Беттору залишається тільки обрати ті вибори, які стануть, на його думку, переможними. Зазвичай контори для цього пропонують основний ринок 1Х2, проте можлива й альтернатива.

Як працює тоталізатор?

Основний принцип дуже простий – на основі всіх ставок гравців формується пул. Після завершення матчів, він розподіляється серед тих бетторів, які вгадали мінімальну кількість подій, необхідних для виплати. Головний банк забирають ті, хто правильно обрали всі результати. Сама контора при цьому у якості комісії забирає з пулу якийсь процент собі. Зазвичай це 10%.

Як відбувається розрахунок виграшу в тоталізаторі?

Сума виплати прямо пропорційно залежить від кількості вгаданих подій. Наприклад, якщо тираж складається з десяти виборів, мінімально необхідно вгадати сім матчів. Чим більше правильних виборів – тим більша виплата. Якщо гравець правильно обрав всі варіанти, він зриває джекпот, що формується з пулу минулих розіграшів, де не було переможця. Тоталізатор у букмекерській конторі онлайн доступний всім гравцям. Зазвичай тираж проводиться щодня, хоча у кожної компанії може бути своя політика щодо цього виду ставок.

Основні відмінності букмекерської контори та тоталізатора

Головними особливостями тоталізатора є:

  •         Відсутність коефіцієнтів та можливості самостійно обирати події й ринки.
  •         Можливість ставити несуттєві кошти, при цьому виграш може бути дуже значним, якщо вгадати максимум подій.
  •         Схожість з лотереями, адже зазвичай букмекери формують тираж з матчів рівних команд з не Топ-ліг, тому важко вгадати все, навіть маючи величезний досвід.

Найкращі букмекерські контори з тоталізатором

На жаль, сьогодні популярність тоталізаторів падає. Більшість гравців полюбляє грати ординарами або самостійно збирати експреси з тих подій, які є оптимальними для беттора або за якими є цікаві прогнози експертів. Тому далеко не кожен букмекер пропонує цей тип ставок. На поточній сторінці «Рейтингу Букмекерів» вашій увазі зібрані БК, тоталізатор у яких присутній.

Якщо враховувати популярність контори, напевно, найкращі умови для гри у тоталізатор пропонує 1xbet. Прихильникам цього виду ставок варто спробувати також «Марафон» та «Мелбет».

Висновок

Попри зменшення популярності тоталізаторів, все одно залишаються гравці, які шукають їх у різних конторах. Перелік вище має допомогти у виборі оптимального майданчика для гри. В оглядах є наші оцінки та відгуки клієнтів, що допоможе зробити правильні висновки. Головною перевагою тоталізаторів є можливість виграти шалені кошти, ризикнувши незначною сумою. Водночас особливі знання спорту не потрібні, можна просто вгадувати за принципом лотереї.

FAQ

Як вгадати 15 подій у тоталізаторі?

Деякі гравці не намагаються враховувати силу команд, адже зазвичай у тоталізатор букмекери ставлять матчі рівних суперників. Є різні стратегії гри. Наприклад, хтось кожен тираж робить ставки тільки на господарів. Основна ідея такого підходу – зазвичай перед рідними вболівальниками команди грають краще. Проте й господарі іноді програють або грають внічию з рівними суперниками. Тому без вдачі виграти у тоталізаторі складно.

В яких БК є тоталізатор?

Увесь перелік таких контор вашій увазі вище. Серед популярних БК, які доступні в інтернеті, варто виділити 1xbet, «Марафон» та «Мелбет». Ці компанії пропонують регулярні тиражі, є різні типи тото.

Як завантажити тоталізатор на Андроїд або Айфон?

Для цього достатньо встановити на свій девайс застосунок букмекера, який пропонує тоталізатор. Більшість з них має додатки з інтегрованим розділом тото.

Який найкращий футбольний тоталізатор?

БК «Марафон» пропонує хороший тоталізатор на футбольні матчі. У цієї контри багато клієнтів, тому пул та загальний джекпот зазвичай дуже пристойні. Є дві версії – тото на точний рахунок та на 1Х2. Кілька видів тоталізатору є й у 1xbet, де також присутній тото на хокей.

Який найкращий тоталізатор на теніс?

В БК «Марафон» є й розділ тенісного тото. Хоча суми у порівнянні з футболом там менші, проте вгадати легше, адже у цьому виді спорту не буває нічиїх.

У яких букмекерських конторах є тоталізатор Суперекспрес?

Наразі така пропозиція доступна на Betcity та у Fonbet.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт