Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від William Hill на Лютий: кешбек, промокоди, фрібети.

Тут ви знайдете актуальну інформацію про бонуси букмекерської контори William Hill. На цю мить ви можете скористатися вітальним бонусом дядечка Вільяма. А всі наступні бонуси і промоакції ми надамо вам у міру їх анонсування.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонуси за реєстрацію в БК William Hill

Подібних пропозицій від William Hill не передбачено. Кожен гравець реєструється без додаткових привілей. Щоправда, такі акції мали місце раніше, а сьогодні вони неактуальні. Не виключено повернення подібних бонусів у майбутньому.

Бонуси та акції для зареєстрованих гравців William Hill

Зверніть увагу, кожна з мовних адаптації (українська відсутня) сильно різняться у кількості пропозицій. 

  • Після входу в профіль для ставок, ви можете скористатись розділом з актуальними бонусами. Сюди букмекер відніс спецфункцію CashOut
  • Для шанувальників експресів є відповідний бонус, котрий залежить від кількості подій в купоні. Проте, він недоступний для гравців з України. 
  • Щоденно у всіх видах спорту з’являються ринки зі значно покращеними коефіцієнтами. Зазвичай котирування збільшується з 3,0 до 3,5 чи з 2,5 до 2,9. Іноді можна зірвати значно більший куш, адже трапляється підвищення коефіцієнта з 4,5 до 6. 
  • Якщо ви фанат скачок чи собачих перегонів, то британський букмекер підготував кілька пропозицій для вас. Перейдіть у наш розділ бонусів від WH та оберіть той, що до вподоби. Є тут і кілька кешбек-бонусів: за програні ставки на теніс та крикет. Серед цікавинок відзначимо кешбек та можливість запропонувати власну ставку чи стерти шість полів та виграти спецприз

Промокоди БК William Hill

Як для українських бетторів, так і загалом букмекер не пропонує жодних промокодів. 

Як відігравати бонуси William Hill?

Оберіть бажаний бонус та натисніть на його назву. Якщо відіграш присутній, то його число відіграшу суми буде вказано у відповідному полі. Однак, у переважній більшості пропозицій від Вільям Хілл він не передбачений. Причиною є домінування у проморозділі спецфункцій, кешбек-бонусів, фрібетів та призів за лояльність.

Висновок

Кількість бонусів у відповідному розділі приємно вражає. Проте відзначимо відсутність бонусів для нових гравців. Радимо запитати про доступність бонуса для України в службі підтримки. Зареєстрований беттор може обрати будь-яку із майже двох десятків привілей. Рекомендуємо звернути увагу на компенсацію за ставки на теніс та ринки з покращеними коефіцієнтами. Відіграш того чи іншого бонусу відсутній, позаяк вони передбачають отримання компенсацій фрібетами чи використання якоїсь зі спецфункцій.

FAQ

Чи можна отримати бездепозитний бонус від БК William Hill?

Так, таких пропозицій у WH достатньо. 

Як швидко нараховуються бонуси William Hill?

Більшість пропозицій є розширенням можливостей функціоналу платформи. Якщо мова йде про фрібети, то їх зараховують до полудня наступного дня за британським часом. 

Чи можна реєструвати інший аккаунт та отримати вітальний бонус у William Hill? 

Ні, це може спричинити блокування рахунку чи навіть обмеження доступу до ресурсу. У правилах більшості букмекерів вказано, що будь-яка пропозиція може бути використана лише один раз для одного рахунку, комп’ютера, IP-адреси, сім’ї тощо.

Які фрібети є у William Hill?

Ви можете отримати до 100 фунтів компенсації щотижня за програні ставки. Кешбек становить 10% від суми ставок, що не зіграли за останні 7 днів. Нараховується фрібет до полудня понеділка після завершення поточного тижня. Важливим уточненням є те, що бонус доступний лише для ординарів у лайві на теніс та крикет.

Недоступні у вашій країні 12
Неактуальні 7
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт