Вітальний бонус
Бонус до 50 євро новим гравцям з України від БК William Hill
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Отримати бонус

Букмекерська контора William Hill пропонує вітальний бонус новим гравцям, за умовами якого можна отримати до 50 євро фрібетами. Для цього достатньо під час реєстрації ввести промокод RUS50. Пропозиція доступна гравцям з України, Росії, Казахстану та Білорусі.

Як отримати?

 • Після реєстрації з вищезгаданим промокодом зробіть першу ставку-ординар на суму від 1 євро з мінімальним коефіцієнтом 2.00. Ви отримаєте бонус у розмірі 50% від суми ставки (до 10 євро).
 • Зробіть ще мінімум 5 ставок з мінімальним коефіцієнтом 2.00 на суму від 400 євро та отримайте залишок бонусу – до 40 євро.

Деталі і умови

 1. Перша частина бонусу буде виплачена після розміщення першої ставки. Ця безкоштовна ставка дійсна протягом 30 днів і може бути використана на будь-якій спортивний події.
 2. Якщо для першого депозиту ви використовували Webmoney, Yandex, Moneta, Qiwi або Fast Bank Transfer необхідно звернутися до російської служби підтримки після розміщення кваліфікаційної ставки, щоб отримати першу частину бонусу.
 3. Щоб отримати другу частину бонусу до 40 євро, необхідно зробити мінімум 5 додаткових ставок на загальну суму 400 євро, кожна ставка з коефіцієнтом 2.00  або вище. Ця безкоштовна ставка доступна протягом 15 днів і може бути використана на будь-якій спортивній події.
 4. Перша ставка, яка дає право на 50% бонус, до уваги не береться в умовах відіграшу загальної суми бонусу.
 5. Ставка, розміщена повторно на один і той же вибір, буде врахована тільки один раз.
 6. Ставки на основі будь-яких безкоштовних ставок не будуть враховані в умовах відіграшу.
 7. У гравця є 30 днів з моменту реєстрації, щоб виконати умови відіграшу. Якщо впродовж 30 днів ставки не будуть зроблені, часткові виплати бонусів проведені не будуть.
 8. Екстра-бонус на 40 євро буде нарахований протягом 24 годин з моменту виконання вимог.
 9. Користувачі, які зробили депозит за допомогою Moneybookers / Skrill, PAYSAFE, Neteller або Entropay, не будуть допущені до акції і не отримають бонусів.
 10. Акція обмежена до однієї людини, ігрового акаунта, домашнього господарства, номера кредитної картки, e-mail, номера телефону або IP-адреси.
 11. Бонуси будуть видані тільки у вигляді безкоштовних ставок.
Наші рекомендації
Коментарі 0

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

 • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
 • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
 • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
 • Телефон: +7 495 151 6150
 • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт