Прогнози на НХЛ

У цій рубриці публікуються прогнози на НХЛ (Національну хокейну лігу). Популярні матчі НХЛ і Кубка Стенлі прогнозують редакція нашого порталу та постійні експерти «Рейтингу Букмекерів», серед яких такі відомі особистості в світі хокею, як Олексій Дементьєв – хокейний агент, керівник і ідеолог IdealAgency, Володимир Антипов – російський хокеїст, 5-разовий чемпіон Росії і володар «срібла» ЧС-2002, колишній нападник «Локомотива», «Салават Юлаєв», «Трактора», «Сєвєрсталі», ряду клубів АХЛ і Хокейної ліги Східного узбережжя (США).

До того ж, прогнозами на хокей періодично діляться з нами і запрошені експерти, в числі яких заслужений тренер СРСР Анатолій Богданов, хокейний оглядач Спорт FM і коментатор НХЛ Володимир Дехтярев, колишній гравець збірної Росії, нині тренер Олександр Смирнов, екс-головний тренер національної збірної Білорусі, челябінського «Трактора» і московського «Спартака» Андрій Сидоренко і колишній захисник збірної України Артем Остроушко.

Слідкуйте за хокейними прогнозами на «Рейтингу Букмекерів» і робіть правильний вибір!

Підтвердження підписки
Вдало підписався!

Ми відправили вам листа з підтвердженням на вказаний email. Всього один клік для активації підписки на нові прогнози. Будь завжди в темі :)

Круто, тепер все нові прогнози будуть приходити до тебе на вказаний email. Будь завжди в темі :)

Хочеш відписатися?

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові прогнози на цей вид спорту на вашу електронну адресу.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт