Прогнози на НХЛ

У цій рубриці публікуються прогнози на НХЛ (Національну хокейну лігу). Популярні матчі НХЛ і Кубка Стенлі прогнозують редакція нашого порталу та постійні експерти «Рейтингу Букмекерів», серед яких такі відомі особистості в світі хокею, як Олексій Дементьєв – хокейний агент, керівник і ідеолог IdealAgency, Володимир Антипов – російський хокеїст, 5-разовий чемпіон Росії і володар «срібла» ЧС-2002, колишній нападник «Локомотива», «Салават Юлаєв», «Трактора», «Сєвєрсталі», ряду клубів АХЛ і Хокейної ліги Східного узбережжя (США).

До того ж, прогнозами на хокей періодично діляться з нами і запрошені експерти, в числі яких заслужений тренер СРСР Анатолій Богданов, хокейний оглядач Спорт FM і коментатор НХЛ Володимир Дехтярев, колишній гравець збірної Росії, нині тренер Олександр Смирнов, екс-головний тренер національної збірної Білорусі, челябінського «Трактора» і московського «Спартака» Андрій Сидоренко і колишній захисник збірної України Артем Остроушко.

Слідкуйте за хокейними прогнозами на «Рейтингу Букмекерів» і робіть правильний вибір!

Підтвердження підписки
Вдало підписався!

Ми відправили вам листа з підтвердженням на вказаний email. Всього один клік для активації підписки на нові прогнози. Будь завжди в темі :)

Круто, тепер все нові прогнози будуть приходити до тебе на вказаний email. Будь завжди в темі :)

Хочеш відписатися?

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові прогнози на цей вид спорту на вашу електронну адресу.

Сайт «» нарушает законодательство РФ,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
который работает в России легально.
Перейти на сайт