Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори для ставок на кіберспорт

На цій сторінці представлені букмекерські контори, які приймають ставки на кіберспортивні змагання – турніри з мережевих комп’ютерних ігор. Серед основних дисциплін кіберспорту  можна виділити, наприклад, такі ігри, як Dota2, Starcraft 2, League of Legends, CS:GO. Букмекерські контори, як правило, приймають ставки на всі великі міжнародні турніри, серед яких SLTV Starseries, Starladder, ESL, The International, DreamHack, Blast, а деякі БК – на турніри поменше і кваліфікації.

Варто відзначити, що крім класичних букмекерських контор, які приймають ставки на кіберспорт поміж інших більш звичних і популярних видів спорту і не дають особливо широку лінію, існують спеціалізовані кіберспортивні букмекери з великою кількістю варіантів ставок.

Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Загальна інформація про кіберспорт

Cybersport є відносно новим напрямком, котрий популярний серед молоді. Являє собою змагання двох команд у віртуальному середовищі однієї з комп’ютерних ігор. Пам’ятаєте, коли в дитинстві ви мріяли стати футболістом чи космонавтом? Так-от, зараз більшість підлітків фанатіє від перфомансів відомих кібергравців на турнірах, а сниться їм кар’єра у NaVi. За аналогією «порваних бутсів», багато тутешніх спортсменів розповідають давні історії про високий пінг, слабкі комп’ютери та вмовляння батьків залишити цю справу у її зародку. А сьогодні  – вони доларові мільйонери та продовжують збільшувати статки просто граючи в улюблений симулятор. Кіберспортсмени відзначаються дивовижною концентрацією, реакцією, мікро- та макроконтролем ситуація, досконалим знанням рушія гри. Найпопулярніші турніри проводять у Празі, Стокгольмі, Нью-Йорку, Катовіце, Варшаві, Пекіні. Іноді змагання відбуваються й у Києві, а Україна подарувала світові багато зірок: Dendi, s1mpe, XBOCT, ceh9, Zeus, Edward, Starix, Markeloff тощо.

кіберспорт

На які основні дисципліни можна робити ставки на кіберспорт?

Dota 2 (Дота 2)

Рік запуску бета-тестувань для версії Windows – 2011. Розробником є компанія Valve Corporation. Дота 2 це командна MOBA-гра, де два колективи (по 5 гравців) обирають по одному персонажу (герою) певного класу (ролі). Основною місією є знищення головної будівлі на базі ворога (трон), першочергово зруйнувавши захисні башти. Головний турнір – The International. У 2021 році його призовий фонд становитиме 40 000 000 USD.

Ставки на Dota 2

ставки на дота 2

CS:GO (кс го)

Дана відеогра є надпопулярним шутером від першого обличчя від розробника Valve. Вихід гри на ПК відбувся 21 серпня 2011 року. Змагання поділяються на два головних різновиди: ліги та турніри. В лігах команди гравців і окремі гравці змагаються онлайн впродовж кількох тижнів чи місяців. Турніри ж короткочасні та тривають кілька раундів або турів. На найбільших змаганнях, спонсорованих Valve, учасники борються за грошові нагороди, котрі сягають до $1 млн. Вони об’єднуються назвою CS:GO Majors (Counter-Strike: Global Offensive Major Championships).

Ставки на CS:GO

CS GO ставки, інтерфейс гри

League of Legends (LoL)

Ліга Легенд – багатокористувацька MOBA-гра від американського творця Riot Games. Реліз відбувся 27 жовтня 2009 року. Відмінною рисою від Dota 2 тут є наявність кількох карт з різними режимами. Мета будь-якого режиму — знищити ворожий нексус (базу). Головним турніром є World Championship 2021 з призовими у 2 000 000 доларів США.

ставки на LoL

Найкращі БК для ставок на кіберспорт

На колір і смак товариш не всяк. Правила будь-якого ринку працюють так, що його учасники повинні мати яскраві переваги (орієнтовані на певного споживача) – чи то розпис, чи коефіцієнти, вибір ставок, наявність відеотрансляцій або інший комфорт для укладання парі на кіберспорт. Вашій увазі найкращі кіберспортивні букмекери:

Види ставок на кіберспорт

Спільною рисою у ставках на усі гілки цих змагань є ринки переможця, фора (ширина маркету залежить від формату турніру чи то Best of 1, чи то BO15), тотали (карти, раунди, вбивства героїв тощо). Наявність у розписі ставки на ейс / ремпейдж / cавагу (вбивство всієї команди одним гравцем), чи смерть від коктейля Молотова є ознакою хорошого розпису. Деякі букмекери пропонують і аутрайт-ставки (до початку турніру на фіналістів чи переможця). Розпис ставок на симулятори (FIFA, NBA, NHL) схожий до варіативності іншого кіберспорту, проте в рази бідніший.

Live ставки на кіберспорт

Однією з головних переваг будь-якого букмекера у кіберспортивних ставках є наявність трансляції. Краще аби вона була з офіційного каналу гри на платформі Twitch. Коефіцієнти можуть кардинально змінюватись кілька разів за раунд (карту) та залежатимуть від кількості живих гравців у ту чи іншу мить. Прогнозування по ходу матчу вимагає знань героїв, їх вмінь, ролей, силу в ту чи іншу стадію гри, аналізу набору предметів тощо.

Плюси та мінуси ставок на кіберспорт

+ Рівень знань гравця домінує над рівнем знань БК про гру. В лайві часто можна знайти неточність (хороший коефіцієнт) та зірвати куш.
+ Частота матчів. Якщо в футболі зіркову зустріч потрібно чекати тиждень, то кіберспортивні велетні зустрічаються між собою ледь не щодня.
+ Контроль за ходом матчу – велика кількість відеотрансляцій.
+ Ставки на андердога. Аутсайдер частенько може забрати раунд чи навіть виграти матч у фаворита.
+ Доступ до даних. Команди не приховують кадрових втрат. А переглянути рівень гри того чи іншого гравця можна переглянувши відеоролики з каналу геймера на стрімінгових платформах Youtube, Twitch тощо.

– Низькі максимуми.
– Час публікації матчів в лінію. Подію зазвичай додають за десяток-другий годин до її початку.
– Ставки на фаворита. Коефіцієнт 1.5 чи нижче у прематчі проходить рідше, ніж у звичному спорті. Перебіг подій сильно залежить від старту та настрою у гравців.
– Зазвичай коефіцієнти нижчі, ніж для ставок на спорт.
– Технічні проблеми впливають на результат ставки. DDos атаки на організаторів чи гравців, перебої з електромережею чи несправність девайсів можуть стати вирішальними не лише для кіберспортивного колективу, а й для беттора.

Висновок

Сьогодні популярні дисципліни мають вже десятимільйонні аудиторії по всьому світу. Ставити на кіберспорт чи ні – вирішувати лише вам. Тут немає стратегій для ставок чи якихось конкретних порад. Якщо ви відчуваєте себе впевнено у певній грі – можете спробувати свої сили у одного або кількох згаданих букмекерів.

Аби обрати платформу для гри, продумайте свої побажання до комфорту гри та визначте риси, на які звертаєте увагу в останню чергу. Зі своєї сторони «Рейтинг Букмекерів» в огляді кожного букмекера детально проаналізував ці складові: коефіцієнти, акції та бонуси, вибір кіберспортивних ставок, оптимізація ресурсу тощо.

Поширені запитання

У яких букмекерів є ставки на Mortal Combat?

Укласти парі даного напрямку можна в 1xbet, Melbet, Betwinner.

Де можна зробити ставку на кіберхокей?

Шанувальникам такого спорту рекомендуємо звернути увагу на Favbet, 1xbet, Betcity.

У яких БК можна робити ставки на кібертеніс онлайн?

Через слабкий розвиток кіберспорту у цьому напрямку, парі укласти можна в небагатьох букмекерів. З популярних відзначимо лише 1хбет.

Де краще ставити на кіберспорт?

Усе залежить від ваших вподобань. Якщо вас більше цікавить варіативність видів е-спорту, то краще звернутись до відомого бренду – Marathonbet, 1xbet, Parimatch, Favbet, Pin-up, Melbet тощо. Якщо ж у пріоритеті розпис – це спеціалізація менш відомих операторів, які зробили акцент на найпопулярніший кіберспорт: GGbet, Betsdota, Betscsgo, Buff.bet тощо. Проте, зважаючи на більші можливості та досвід, розпис буває кращим у БК з іменем у ставках на спорт.

Які БК дозволяють робити ставку на кіберфутбол?

Ставки на FIFA доволі популярне явище. Про це чудово знають букмекери 1xbet, GGbet, Parimatch, Favbet, Marathonbet, Pin-up.bet.

Чи можна отримати бонус для ставок на кіберспорт?

Так, такий постійний бонус є практично у всіх суто кіберспортивних букмекерів та в 1xbet, Vbet, Marathonbet. Іноді з’являються акції, приурочені до популярних турнірів – у Favbet, Parimatch тощо.

Які найпопулярніші кіберспортивні ігри?

Загальновідомо, що три кити кіберспорту – Dota 2, CS:GO, LoL. Ці види спорту мають солідне фінансування та перманентну популярність серед гравців. До менш популярних віднесемо Call of Duty, Overwatch, Fifa, Valorant, Starcraft, Rainbow 6. Часто ефектно та яскраво спалахують нові ігри (феномен PUBG, Fortnite тощо), але з часом цікавість до них згасає.