Букмекери, що приймають ставки на кіберспорт

На цій сторінці представлені букмекерські контори, які приймають ставки на киберспортівні змагання, тобто турніри з мережевих комп’ютерних ігор.

Серед основних дисциплін кіберспорту, на які приймаються ставки, можна виділити, наприклад, такі ігри, як Dota2, Starcraft 2, League of Legends, World of Tanks, CS: GO. Букмекерські контори, як правило, приймають ставки на всі великі міжнародні турніри, серед яких SLTV Starseries, Starladder, Raidcall, The International, DreamHack, а деякі БК – на турніри поменше і кваліфікації.

Варто відзначити, що крім класичних букмекерських контор, які приймають ставки на кіберспорт в числі інших більш звичних і популярних видів спорту і не дають особливо широку лінію, існують спеціалізовані киберспортівні букмекери з великою кількістю варіантів ставок.

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт