Букмекерські контори з демо-рахунком: усі БК с гостьовим рахунком та демо-ставками на спорт 2021

«Рейтинг Букмекерів» пропонує вашій увазі перелік контор, які надають можливість тестової гри. Ця цікава опція дозволяє вивчити функціонал БК, не витрачаючи власних коштів. Гра йде на віртуальні гроші у межах реальної лінії. Букмекерські контори з демо рахунком – чудова можливість протестувати різні способи беттингу та ознайомитися з інтерфейсом сайту.демо рахунок в БК
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Що таке демо-рахунок у БК?

Деякі букмекери пропонують своїм новим клієнтам режим тренувальної гри. Для цього на сайті контори реалізований спеціальний функціонал, завдяки якому гравець може робити все те саме, що і в процесі гри на гроші, але не ризикуючи власними коштами. Ця опція популярна серед новачків беттингу, які тільки освоюють всі тонкощі ставок. Також часто її використовують для тестування різноманітних стратегій гри та підходів до фінансового менеджменту.

Чим відрізняється демо-рахунок від фрібета?

Фрібет – вид заохочення. Такі бонуси букмекери надають гравцям у межах різних акцій або за активність. Зробивши ставку з використанням фрібета, клієнт може отримати на рахунок реальні гроші і далі вивести їх або витратити на подальшу гру. Фрібети різних букмекерів вашій увазі тут.

У випадку ж з демо-рахунком про реальні виграші мова не йде. Це просто тестовий режим для тренування навичок та здобуття досвіду у ставках. Більше інформації щодо фрібетів та про демо ставки на спорт у цьому матеріалі «РБ».

В яких букмекерських конторах є демо-рахунок?

На жаль, ця опція не є популярною у наш час. Проте деякі букмекери її все ж пропонують. Гостьовий рахунок можна відкрити у БК Betcity, обравши відповідний пункт у вікні авторизації. Гравцеві одразу ж нарахують 10 000 умовних одиниць для гри.

При реєстрації на сайті контори Olimp можна обрати віртуальну валюту. Таким чином, фактично клієнт отримує демо-рахунок, адже для гри не потрібно у такому випадку вносити реальні кошти.

Є гостьовий рахунок і на сайті компанії Pobeda. Всі ці контори доступні в Україні, тож проблем з їх використанням не буде.

Як отримати гостьовий рахунок у БК?

  1. Відвідати сайт букмекера, який вас зацікавив.
  2. Звернутися до підтримки контори, використовуючи чат або електронну пошту, та запитати про наявність опції демо-рахунку.
  3. У випадку його наявності відкрити гостьовий рахунок, враховуючи поради спеціаліста підтримки.

Плюси та мінуси гостьового рахунку у БК

Плюси Мінуси
Простий спосіб освоїти беттинг Відсутність реального відчуття гри та азарту
Можливість грати, не витрачаючи кошти
Підходить для тестування ігрових стратегій

Висновок

Віртуальний рахунок в БК – відмінний спосіб поринути у світ ставок на спорт без фінансових витрат та проходження верифікацій. Проте такий варіант використання контори не дає повного відчуття гри та азарту.

Поширені питання

Чи потрібна реєстрація, щоб робити демо-ставки на спорт?

Залежить від інтерфейсу та функціоналу конкретного букмекера. У БК з гостьовим рахунком зазвичай реєстрація необхідна, проте вона значно спрощена у порівнянні зі стандартною процедурою відкриття рахунку.

Чи можна вивести гроші з віртуального рахунку?

Ні, ігрова валюта у такому випадку є віртуальною. Вона не є фінансовим інструментом.  Кошти з демо-рахунку не можна вивести. Для гри на гроші потрібно відкривати повноцінний акаунт.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт