Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори з демо-рахунком: усі БК з гостьовим рахунком та демо-ставками на спорт 2021

Тестова гра в букмекерській конторі - чудова можливість перевірити свої навички прогнозування та ознайомитися з інтерфейсом того чи іншого ресурсу. Для цього не потрібні повноцінна реєстрація та внесення власних коштів.  На поточній сторінці «РБ» зібрав букмекерські контори з демо-рахунком: усі БК з гостьовим рахунком та демо-ставками на спорт 2021 року доступні нижче.  Всі вони дозволяють відчути дух азарту, не ризикуючи власними грошима. Ми пропонуємо детальні огляди всіх компаній з коментарями та відгуками користувачів. Обов’язково ознайомтеся з ними, щоб зробити правильний вибір! 

Як обрати букмекерську контору: поради «РБ»

Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Що таке демо-рахунок та як це працює

Деякі онлайн-букмекери дають можливість всім охочим використовувати свої ресурси фактично без відкриття основного рахунку. Гравці можуть у режимі тренувальної гри відточувати свої навички, тестувати стратегії, вивчати інтерфейс та функціонал контори.

БК  з демо-рахунком на ставки мають спеціальний набір функцій, завдяки яким беттори можуть робити все те саме, що і в процесі гри на реальні кошти. Як у візуальному плані, так і технічному. Тільки в такому разі використовується віртуальна валюта. Ця опція досить популярна серед новачків ставок, які вперше грають, або мають зовсім невеликий досвід у беттингу.

Які БК пропонують демо-рахунки

На жаль, поступово ця опція відходить на другий план, втрачаючи свою популярність. Сьогодні не так і просто знайти букмекерські контори з демо-рахунком: усі БК з гостьовим рахунком та демо-ставками на спорт 2021 року ми зібрали на одній сторінці. Повний список розташований вище спеціально для вашої зручності. Серед найпопулярніших БК цієї категорії можна виділити контори Betcity, Olimp та Winline.

Букмекери з демо-рахунками та верифікація

Не секрет, що практично всі контори перевіряють дані своїх клієнтів. Іноді це відбувається під час реєстрації чи одразу ж після неї. Деякі компанії можуть просити документи для верифікації пізніше. В будь-якому разі уникнути перевірок практично неможливо. Єдиний варіант – букмекери з демо-ставками на спорт. Гравців, які не мають фінансових операцій на сайті БК, перевіряти немає ніякої необхідності. Тому на віртуальні гроші можна грати у форматі повного інкогніто.

FAQ

Чи потрібно реєструватися для гри на демо-рахунку? 

Усі БК з демо-ставками на спорт мають свої правила та особливості. В більшості випадків реєструватися потрібно. Проте в такому разі процедура відкриття рахунку значно спрощена і займає якісь секунди.

Чи використовують експерти беттингу демо-рахунки? 

Зазвичай ні, адже це здебільше розраховано на новачків. Проте іноді навіть досвідчені гравці, які хочуть відточити майстерність або перевірити стратегію без депозиту, користуються відповідним тренувальним функціоналом.

Виграні на демо-рахунку кошти можна обміняти на реальні й вивести? 

Ні. Віртуальна валюта розрахована тільки для тестової гри у демо-форматі. Це не реальні гроші, вивести їх неможливо.

Чи обов’язково відкривати реальний рахунок в тій самій конторі, де є демо? 

Ні. Кожен гравець може потренуватися у демо-режимі однієї БК, а для гри на реальні гроші обрати іншу контору. Ми радимо придивитися до найкращих букмекерів України.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт