Усі скарги (467)

На цій сторінці «Рейтинг Букмекерів» публікує надходять скарги на букмекерські контори. В цілях безпеки зі скарг видаляються всі особисті дані та будь-яка інша інформація, що дозволяє ідентифікувати гравця, що скаржиться. Крім самих скарг, «Рейтинг Букмекерів» повідомляє про результат звернення по них в букмекерські компанії. Ви можете дізнатися в окремих підрозділах, які скарги були задоволені, які не підтвердилися; які БК відмовляються йти назустріч своїм гравцям. Якщо у вас є суперечка з букмекерів, рекомендуємо вам заповнити форму скарги.
Список скарг Статистика скарг
Скарги по букмекерах
Надходження скарг за період
Таймлайн
22Jan
10:42
Cтатус Інше - 800 UAH Betcity - 17 Грудня 2019 було змінено на "Безпідставна"
13Jan
22:15
Cтатус Затримка виплат - 90000 UAH Melbet - 13 Січня 2020 було змінено на "Оброблюється"
14:23

Пытался вывести деньги. Сказали обратиться в службу безопасности. Обратился прислал фото карты, паспорта,паспорта с сомной. И в итоге ждите. Номер телефона техподдержки не работает.

Розгорнути
05:38
Cтатус Затримка виплат - 30000 UAH Pari Match - 11 Січня 2020 було змінено на "Задоволена"
12Jan
06:49
Cтатус Затримка виплат - 30000 UAH Pari Match - 11 Січня 2020 було змінено на "Оброблюється"
Неправильно розрахована ставка - 72.6 EUR Pari Match - 5 Грудня 2019
Сделал ставку на победу А.Емельяненка техническим нокаутом в бою с Кокляевым. Бой проводился под эгидой Федерации бокса России и закончился победой Емельяненко техническим нокаутом (Кокляев в момент остановки боя был на ногах и в сознании, но рефери оценил его состояние и решил остановить бой). На сайте Федерации есть официальный результат - победа Емельяненко ТКО1 http://rusboxing.ru/prof-box/rezultaty_boyev/ Такой же результат на оф.сайте ресурса о боксе https://boxrec.com/en/proboxer/513144 В БК ПариМатч мне рассчитали мою ставку как проигрышную, вопреки официальным протоколам, единственно ссылаясь на ведущего! этого боксерского шоу, который огласил результат как "победа нокаутом", не уточнив, что нокаут технический. Неоднократные обращения в службу поддержки (готов…
Не задоволена
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт