Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

VIP-програми букмекерів

Часто активні гравці мають можливість використовувати різноманітні VIP-програми букмекерських контор України та світу. За їхніми умовами можна отримувати приємні подарунки, бонуси, покращені коефіцієнти, брати участь в розіграшах цінних призів тощо. На поточній сторінці «РБ» увазі користувачів найцікавіші пропозиції зі статусом VIP. Обов’язково ознайомтеся з ними!

Читати далі
Доступні 3
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Види VIP-програм

Часто букмекери пропонують своїм активним клієнтам кешбек. Він формується на основі зроблених депозитів чи ставок та нараховується регулярно у вигляді додаткових коштів, які можна використати для гри чи вивести.

Бувають й програми, за умовами яких гравці отримують спеціальні бали/квитки. Вони беруть участь у розіграшах призів або їх просто можна обміняти на якісь подарунки. Наприклад – фрібети, мерч, цінні речі тощо.

Популярні й VIP-програми від БК України, які дають можливість збільшувати суми максимальних ставок та навіть коефіцієнти окремих ігор.

Як стати учасником VIP-програми

Зазвичай для участі достатньо погодитися з умовами конкретної пропозиції у налаштуваннях особистого кабінету та бути активним користувачем БК. Хоча бувають й акції, до яких букмекери долучають за індивідуальним принципом. Найчастіше такі VIP-програми від українських БК пропонуються хайролерам (клієнти, які грають на великі суми).

FAQ

Що я можу отримати, ставши учасником VIP-програми?

Сучасні контори у межах своїх акцій дають як різноманітні додаткові можливості для гри (фрібети, страхування ставок, покращення коефіцієнтів, збільшення лімітів), так й дозволяють вигравати цінні призи. Все залежить від умов конкретного букмекера та його пропозиції.

Чи є в українських конторах, які працюють онлайн, VIP-програми?

Так. Подібні пропозиції – світовий тренд, тож VIP-програми БК України також пропонують.

Преміальні програми букмекерів платні?

Ні. Зазвичай участь у них безоплатна. Головне – бути активним гравцем.

Де можна знайти інформацію про бонуси та ВІП-програми БК?

Усі дійсні бонуси та VIP-програми букмекерських контор в Україні доступні у спеціальному розділі «Рейтингу Букмекерів».

Недоступні у вашій країні 10
Неактуальні 7
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт