Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси та акції від Melbet на Жовтень: кешбек, промокоди, фрібети

Букмекер Melbet є одним з найактивніших в плані бонусних пропозицій, якщо говорити про компанії, які доступні в Україні. У поточному розділі «РБ» розказує про всі заохочення контори. Кожен бонус Melbet супроводжується детальним переліком умов та правил щодо отримання. Рекомендуємо уважно ознайомитися з нашими матеріалами. Це дозволить уникнути непорозумінь при використанні заохочувальних програм букмекера.

Читати далі
Доступні 17
За новими
Найкращі бонуси від РБ
🎁Champion Bet: безкоштовні ставки в БК Мелбет Букмекерська контора «Мелбет» пропонує своїм новим клієнтам отримати бонус у вигляді FreeBet за ставку на події, які представлені на сторінці акції на сайті букмекера (події регулярно оновлюються.
Додаткова інформація: https://bookmaker-ratings.com.ua/bonusy-bukmekerov/bud-v-plyusi-pry-bud-yakomu-rezul-tati-z-bk-melbet/
🎁 БК «Мелбет» дарує новим клієнтам 850 грн у вигляді фрібетів Букмекерська контора «Мелбет» пропонує своїм новим клієнтам поповнити рахунок на 250 гривень і додатково отримати ще 850 гривень у вигляді фрібетів.
Додаткова інформація: https://bookmaker-ratings.com.ua/bonusy-bukmekerov/bk-melbet-daruye-novim-kliyentam-850-grn-u-viglyadi-fribetiv/
🎁 Бонус до дня народження від БК Melbet Зайдіть до Melbet в гості в свій день народження і отримаєте в подарунок 20 фріспінів, які не вимагають ні внесення депозиту, ні відіграшу!
Додаткова інформація: https://bookmaker-ratings.com.ua/bonusy-bukmekerov/bonus-do-dnya-narodzhennya-vid-bk-melbet/
🎁 Програма лояльності «МЕЛбет клуб» Для всіх клієнтів компанії БК «МЕЛбет» пропонує програму лояльності.
Додаткова інформація: https://bookmaker-ratings.com.ua/bonusy-bukmekerov/programa-loyal-nosti-dlya-najaktyvnishyh-gravtsiv-bk-melbet/
🎁 Бонус за 100 ставок від БК Melbe Букмекерська контора Melbet пропонує зробити 100 ставок за календарний місяць і отримати за це приємний бонус.
Додаткова інформація: https://bookmaker-ratings.com.ua/bonusy-bukmekerov/bonus-za-100-stavok-vid-bk-melbet/
🎁 Акція «7 = 6» від БК Melbet Букмекерська контора «Мелбет» пропонує акцію для любителів експресів. Якщо у вашому купоні з семи ставок не зайде одна, букмекер поверне гроші.
Додаткова інформація: https://bookmaker-ratings.com.ua/bonusy-bukmekerov/aktsiya-7-6-vid-bk-melbet/
🎁 Акція «Зможеш довше» від БК Melbet Букмекер Melbet пропонує взяти участь в акції «Зможеш довше» і отримати безкоштовні промокоди за найкращі серії без поразок.
Додаткова інформація: https://bookmaker-ratings.com.ua/bonusy-bukmekerov/aktsiya-zmozhesh-dovshe-vid-bk-melbet/
🎁 Додаткові 10% від БК Melbet на «Експрес дня» Букмекерська контора «Мелбет» пропонує новий вид гри – «Експрес дня». Щодня гравцям на вибір доступно декілька експресів, складених з найяскравіших спортивних подій доби. Якщо обраний «Експрес дня» зіграє, букмекер збільшить коефіцієнт експреса на 10%.
Додаткова інформація: https://bookmaker-ratings.com.ua/bonusy-bukmekerov/dodatkovi-10-vid-bk-melbet-na-ekspres-dnya/
🎁 Акція «Для своїх» від БК Melbet Букмекерська контора Melbet пропонує акцію «Для своїх», за умовами якої гравці можуть отримувати до 100 євро кожного тижня, а також безкоштовні обертання в іграх.
Додаткова інформація: https://bookmaker-ratings.com.ua/bonusy-bukmekerov/aktsiya-dlya-svoyih-vid-bk-melbet/
🎁 Бонус від «Мелбет» на перший депозит до 3000 грн Букмекерська контора «Мелбет» пропонує новим клієнтам отримати до 3000 грн на перший депозит. Для цього потрібно зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 30 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 3000 грн.
Додаткова інформація: https://bookmaker-ratings.com.ua/bonusy-bukmekerov/bonus-vid-melbet-na-pershij-depozit-do-2900-grn/

Бонуси для нових гравців Melbet

Наразі контора одну основну пропозицію, яка повністю підходить під категорію вітальна. Просто за реєстрацію в БК нові клієнти можуть отримати до 3000 грн. Достатньо відкрити рахунок та внести перший депозит від 30 грн. 100% від суми поповнення буде зараховано додатково у вигляді бонусу. Детальні умови акції можна знайти тут.

Отримати вітальний бонус

Бонуси для зареєстрованих гравців Melbet

Не забуває букмекерська контора й про своїх постійних клієнтів, чим показує свою лояльність. Кожен гравець БК може брати участь в щоденній акції «Експрес дня». Букмекер регулярно пропонує кілька комбінованих ставок, складених з найпопулярніших подій. Якщо клієнт заграє такий експрес і він зайде, контора додатково подарує 10% від суми виграшу. Деталі акції тут.

Користується популярністю й програма «7 = 6». Вона також орієнтована на прихильників експресів. Якщо у вашому купоні з семи ставок не зіграє тільки одна, контора поверне гроші. Подробиці тут.

За 100 онлайн-ставок в конторі протягом календарного місяця є ще одна приємність – бонус, який дорівнює середньому значенню всіх сум укладених парі. Деталі програми тут.

Ну і нарешті бонус до Дня народження. Його можуть отримати всі, хто вказали свої дані у профілі. 20 фріспінів будуть нараховані без якихось складних умов та необхідності відіграшу. За цим посиланням вашій увазі правила отримання бонусу до Дня народження.

Бонуси для зареєстрованих гравців Melbet

Промокоди Мелбет

Важливим форматом заохочень в БК є й так звані промокоди. Їх можуть пропонувати як за індивідуальні досягнення, так і масово – наприклад, у межах якихось акцій, до цікавих подій чи свят. Загалом промокод являє собою набір чисел чи літер. Вказавши їх у спеціальній формі, гравці отримують подарунки.

В Melbet промокод можна заробити в акції «Зможеш довше». Букмекер дарує їх за вдалі серії ставок. Просто укладайте парі у лайві та прематчі та намагайтесь не програвати. Всі умови бонусу в його огляді на цій сторінці.

Як отримати бонуси

Якщо ви бажаєте отримати заохочення від БК Мелбет, перш за все треба визначитися, яке саме. Контора має багато пропозицій. Всі вони різні та й перелік постійно оновлюється. Обравши бажаний бонус, виконуємо наступні дії:

  1. Переходимо в огляд конкретної пропозиції на «Рейтингу Букмекерів».
  2. Вивчаємо всі умови, правила та аналізуємо наші поради й коментарі користувачів. Не завадить прочитати й відгуки про букмекера.
  3. Якщо вас влаштовують всі характеристики й особливості бонусу та контори, переходимо на сайт БК Мелбет та реалізуємо на практиці те, що було вивчено у рамках другого пункту.

Висновок

БК Melbet може похизуватися дійсно дуже якісною роботою в плані заохочень гравців. Є програми та акції на різний смак та досвід. Нових гравців порадує стартова пропозиція на 3000 грн, водночас вже досвідченого беттора не залишать байдужим цікаві програми лояльності – «Зможеш довше», «Мелбет Клуб», «7 = 6». Так, не завжди букмекер пропонує прості умови (особливо це стосується відіграшу). Однак для тих, хто давно грає, всі вони реальні.

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Melbet?

  1. Зареєструватися на сайті букмекера Melbet.
  2. Ввести всі необхідні дані на етапі створення акаунту.
  3. Обрати бонусну пропозицію, вивчити умови та правила.
  4. Виконати, що зазначено в інструкції до акції.

Які види бонусів надає букмекерська контора Melbet?

Букмекер заохочує, як нових гравців, так і вже зареєстрованих вітальним бонусом, програмою лояльності, конкурсами з престижним призовим фондом, фрібетами, промокодами, подарунком до дня народження.

Що таке промокод Melbet, і як його використовувати?

Що таке промокод на ставки. Букмекер Melbet пропонує взяти участь в акції «Зможеш довше» і отримати безкоштовні промокоди за найкращі серії без поразок.

Де знайти діючі промокоди Melbet?

Промокод можна знайти бзепосередньо на сайті букмекера в розділі PROMO.

Неактуальні 33
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт