Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від UAbet на Лютий: кешбек, промокоди, фрібети

Розмаїття акцій та інших привілей – важливий критерій під час вибору букмекерської компанії. На цій сторінці ознайомимо вас з актуальними пропозиціями, навчимо як отримати UAbet бонус, розповімо детально про кожен та допоможемо ввести ЮА Бет промокод. Ми будемо тримати вас у курсі подій щодо оновлень в проморозділі букмекерської компанії UAbet.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис Важливі деталі
Нові види функції викупу ставки Букмекерська контора Uabet пропонує клієнтам три види функції викупу ставки (Cash Out).
  • Автоматичний кешаут
  • Частковий кешаут
  • Кешаут без комісії
Нові функції зміни ставок у БК Uabet Букмекерська контора Uabet пропонує нові можливості щодо управління ставками. Ви можете в один клік додати подію до вже існуючої ставки типу ординар, перетворивши її в експрес. Або ж додати ще одну або кілька подій в уже сформований купон.
Акція «Додатковий відсоток на експрес» від БК Uabet Експрес (від 3-х подій) в БК Uabet, має можливість отримати додаткову суму до свого виграшу в разі, якщо ставка виграє. Бонус нараховується на суму чистого виграшу відразу після розрахунку ставки.
Бонус до 5000 гривень на перший депозит у БК Uabet Букмекерська контора Uabet дарує новим клієнтам вітальний бонус до 5000 гривень на перший депозит.
  • Є відіграш
  • Мінімальна сума поповнення – 100 грн
  • Розмір бонусу – 100%

Бонуси для нових гравців UAbet

Якщо ви плануєте створити ігровий рахунок в цього букмекера, то зможете отримати бонус на перший депозит (до 5000 грн). Щоб взяти участь в акції, необхідно активувати акцію у розділі «Бонуси» та поповнити свій рахунок одним платежем від 100 UAH. Максимальна розмір бонусу – 5000 UAH (100% від суми депозиту).

Бонуси для зареєстрованих гравців UAbet

Якщо у вас є досвід використання сервісів ЮАбет та акаунт, то букмекер пропонує дві спецфункції в проморозділі: опція зміни ставки та кешаут. Одна дає можливість редагувати ставку в конструкторі (робити з ординарів експрес або навпаки), а інша – забрати виграш до завершення події. Також букмекер пропонує збільшені виграші з експресів (до 7%). Бонусний відсоток залежить від довжини купону. Мінімальна кількість подій – 3.

Промокоди UAbet

Такого виду привілей немає на цьому беттінг-майданчику. Промокод – комбінація символів, ввівши котрі вам зарахується певний бонус: фрібет, бонус на депозит, страхування ставки чи будь-який інший. Якщо вас цікавить така пропозиція, ви можете скористатись акціями від найкращих букмекерів.

Як отримати бонуси

Спершу перейдіть у розділ «‎Акції» (банер розміщено праворуч на головній сторінці) аби отримати ЮА Бет бонус. Натисніть на вподобану акцію та повністю ознайомтесь з умовами. Деякі з пропозицій спрацьовуватимуть без вашого відома. Наприклад, бонусні виграші за довжину переможного експреса нараховуються автоматично. Акцію на перший депозит потрібно активувати, виконати певні умови щодо внесення коштів та відіграти суму сім разів.

Висновок

Букмекер трохи схитрував, розмістивши у проморозділі кілька спецфункцій для кількості. Звісно, це приємно, але багато бетторів очікує побачити тут грошові винагороди за участь в акціях. Інших постійних пропозицій для ставок не спорт малувато – всього дві. Ввести промокод UAbet теж не вдасться, така опція в БК відсутня.

Оператора немає в списку рекомендованих «‎Рейтингом Букмекерів», тому пропонуємо переглянути бонуси найкращих БК. Перевагою для вас є гарантія безпеки та комфорту, адже ці компанії виплачують чесно зароблені виграші.

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 6
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт