Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від BetVictor на Листопад: кешбек, промокоди, фрібети

Букмекерська компанія BetVictor заохочує клієнтів брати участь у акційних пропозиціях: отримати вітальний бонус, безліч фрібетів, кешбек та участь у клубі лояльності букмекера.

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит BetVictor

БК BetVictor пропонує своїм новим клієнтам відразу декілька вітальних бонусів. Важливо! Кожен клієнт має право отримати лише одну вітальну пропозицію в межах акцій щодо спорту та казино.

🎁Футбольна вітальна пропозиція  Отримайте $50 протягом 10 днів з моменту реєстрації на сайті в БК BetVictor. Зробіть першу кваліфікаційну ставку в розмірі $12 на футбол з коефіцієнтом 2,00+!
🎁Вітальна пропозиція за ставку на кінні перегони  Отримайте бонус $50, зробивши свою першу ставку на кінні перегони в розмірі $25 з коефіцієнтом 2,00+. Скористатися пропозицією гравець може протягом 7 днів після реєстрації акаунту. 
🎁Бонус $36 на перший депозит  Зареєструйте акаунт в БК BetVictor, зробіть депозит та кваліфікаційну ставку в розмірі $12 на будь-якому ринку й отримайте 6 FreeBet по $6. Термін дії бонусу 7 днів.

Реєстрація на BetVictor

«Рейтинг Букмекерів»‎‎ висвітлює всі подробиці та нюанси реєстрації на BetVictor

Акції BetVictor

  • Колесо призів. Покрутіть колесо, щоб отримати шанс виграти подарунок. Пропозиція діє щодня з 00:01 до 23:59. Серед призів: безкоштовні обертання, FreeBet та пропозиції з терміном дії 1 день. Безкоштовні ставки можна використовувати на будь-які види спорту. 
  • Прогноз BetVictor. Отримайте безкоштовні ставки чи готівку. Для участі потрібно зареєструватися або увійти у свій обліковий запис. Приєднатися до гри, натиснувши на банер BetVictor Predictor в розділі «‎‎Пропозиції».‎‎ Далі передбачити правильний рахунок для кожного запропонованого букмекером мачту та відправити свій прогноз. Термін дії бонусів закінчується через 3 дні.
  • Клуб лояльності BetVictor. Щоб брати участь, зробіть 5 ставок на суму $6 або більше на будь-якому спортивному ринку, кожна з коефіцієнтом 1,50+. Відкрийте скриньку, щоб виграти безкоштовну ставку від $2 до $31. Пропозиція діє до 23:59 у неділю. Термін дії безкоштовної ставки – 7 днів.

Акції BetVictor

Як поповнити рахунок Bet Victor — всі доступні способи

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит BetVictor?

  1. Створіть обліковий запис на сайті BetVictor.
  2. Оберіть вітальну пропозицію.
  3. Зробіть депозит за допомогою дебетової картки або Apple Pay.
  4. Зробіть кваліфікаційну ставку.
  5. Отримайте винагороду.

Які види бонусів надає букмекерська контора BetVictor?

Букмекер пропонує декілька варіантів вітальних бонусів, безліч фрібетів та участь в клубі лояльності.

Як працюють бонуси на кешбек BetVictor?

В BetVictor немає кешбек-бонусів.

Чи можу я використовувати кілька бонусів BetVictor одночасно?

Так, деякі пропозиції працюють одночасно.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт