Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Чорний список букмекерів

Аби не виплатити гроші своєму клієнту, ненадійні букмекерські контори здат...

Читати опис
Аби не виплатити гроші своєму клієнту, ненадійні букмекерські контори здатні на найпідліші вчинки. На цій сторінці представлені букмекерські контори з чорного списку «Рейтингу Букмекерів». До нього потрапляють букмекери, на яких надходять численні скарги від гравців за затримку виплат та обнулення балансу. Також ми використовуємо чорні списки наших зарубіжних партнерів. Просимо гравців уникати компаній, перерахованих тут. Докладні огляди для більшості шахрайських компаній відсутні з очевидних причин. Якщо бажаєте більше дізнатись про причини додавання букмекера у список - прогорніть сторінку донизу. 
Компанія
Оцінка
Бонус
Відгуки
Порівняти
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Як букмекери потрапляються у такий список?

  1. Проблемний зв’язок з техпідтримкою. Часто такі букмекери пропонують допомогу лише через емейл чи телефоном. Та й то відповідь надходить за кілька діб (буває і абсолютна мовчанка). Це не ознака букмекера, якому можна довіряти, тому варто задуматися.
  2. Сумнівна ліцензія або її відсутність. Одним з перших ознак солідності букмекера є ліцензована діяльність. Сьогодні більшість компаній мають ліцензії офшорних країн. Це дозволяє їм не платити податки, що також позитивно позначається на гравцю, якому немає потреби платити податок з виграшу. Але, якщо у букмекера немає навіть найпростішої ліцензії – це вагомий привід відмовитися довіряти йому свої гроші.
  3. Несправність сайту чи деяких його сторінок. Шахраї рідко витрачають час на оптимізацію усіх закутків ресурсу. Якщо окремі розділи сайту дуже довго відкриваються чи не завантажуються взагалі – можна підозрювати БК у нечесній поведінці з гравцями.
  4. Виставлений рахунок за реєстрацію чи попередня оплата комісії за виведення коштів. Так, буває і таке. Ми ж наголошуємо, що створення аккаунту повинно бути безкоштовним. Своєю чергою комісія має вираховуватись із поточного балансу або бути відсутня взагалі.
  5. Нереальні коефіцієнти. Траплялися оператори з коефіцієнтами 2.00 або вище на обох гравців тенісного матчу? Чи з котируваннями 2.9-3.1-3.15 на футбольний матч? Так, вони вищі ніж у 99,9% букмекерів. Недосвідченому беттору може бути невідоме поняття маржі, яку варто порахувати в підозрілій ситуації. Сьогодні це просто: знайдіть онлайн-сервіс для калькуляції маржі та введіть значення коефіцієнтів. Маржа – дохід букмекера. Жоден бізнес не буде працювати собі у збиток (з від’ємною маржою).
  6. Відсутність виплат. Клієнт може зробити заявку на виведення через меню сайту, але кошти не надійдуть на його картку, електронний гаманець чи рахунок в банку. Якщо така ситуація трапляється регулярно – це шахраї.
  7. Неточно розрахований коефіцієнт. Іноді гравець може стати жертвою незрозумілої виплати за ставкою. Прийнявши купон з коефіцієнтом 2, БК розраховує ставку за набагато нижчим. Логічне пояснення подібних дій, звичайно, відсутнє.
  8. Блокування рахунку або IP-адреси беттора. Найчастіше таке трапляється після смачного виграшу, перед запитом на виведення коштів.

У будь-якому випадку ви можете обрати букмекера з переліку найкращих чи перевірених «Рейтингом Букмекерів».

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт