Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Рейтинг гравців

Поточний розділ «Рейтингу Букмекерів» є справжнім проявом демократії, адже оцінки контор на цій сторінці формуються винятково на основі відгуків гравців. Отож, саме думки бетторів впливають на розташування та «зірочки» букмекерів. Рейтинг гравців України дозволяє дивитися на беттингові компанії з позиції їхніх клієнтів. В даному списку тільки компанії з щонайменше 5-ма оцінками.
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Особливості формування рейтингу гравців

В огляді кожної контори на «РБ» є спеціальна кнопка «Залишити відгук». Використовуючи її, можна описати свій досвід роботи з конкретною конторою та виставити оцінки за різними характеристиками. Рейтинг букмекерів від користувачів формується саме на основі цієї інформації. Тому кожен, хто робить ставки на спорт, може зробити свій внесок у розвиток розділу.

Як обрати букмекерську контору: поради «РБ»

Зверніть увагу! В рейтинг букмекерів по відгукам гравців потрапляють тільки контори, про які було залишено як мінімум п’ять різних думок. Якщо відгуків менше, БК відображатися у переліку не буде до досягнення вказаних умов.

Недоліки та переваги рейтингу користувачів

Головною перевагою, звісно, є демократичний принцип. Кожен беттор може поділитися своїми думками щодо контори та вплинути на рейтинг. Однак є й мінуси. Вони пов’язані з суб’єктивністю сприйняття, адже часто гравці, які стикнулися з проблемами при використанні БК, ставлять на ній хрест та публікують багато негативу. Навіть якщо в конторі грають тисячі клієнтів і в них все нормально.

Психологія працює таким чином, що люди рідко пишуть щось хороше, коли у них все добре. А ось при виникненні проблем – навпаки. Тому бувають деякі перекоси. Особливо, коли мова йде про великі компанії з тисячами клієнтів. Адже навіть 1% незадоволених гравців може наробити багато галасу, водночас 99% бетторів буде насолоджуватися можливостями БК та навіть не знати про проблеми того відсотка незадоволених.

Критерії для високих оцінок контор в рейтингу букмекерів

FAQ

Де подивитися рейтинг, який був складений саме гравцями? 

Портал «РБ» пропонує вашій увазі найкращий рейтинг БК від гравців України. Ви можете не просто аналізувати вже наявну інформацію, а й впливати на неї, залишаючи відгуки про БК в їхніх оглядах.

Що треба для відгуку на «РБ»? 

Достатньо зареєструватися на нашому порталі, у переліку всіх БК знайти контору, в якій ви робили ставки, та натиснути кнопку «Залишити відгук» в огляді, після чого заповнити відповідну форму текстом та виставити оцінки за різними напрямками роботи букмекера. 

Як часто оновлюється рейтинг гравців? 

Інформація враховується системою автоматично в онлайні. Зміни відбуваються майже одразу ж після публікації відгуку. Звісно, один відгук кардинально не вплине на рейтинг контори, про яку є сотні постів. Однак, якщо є загальні тенденції до погіршення чи покращення роботи, з часом це знайде своє відображення на «РБ». 

Чому я не можу опублікувати відгук? 

Можливо, ви не авторизовані або не зареєстровані на порталі «Рейтинг Букмекерів». Якщо ж в цьому плані все гаразд, причина може бути у невиконанні умов. А саме відгук має складатися як мінімум з 60 знаків. Крім того, треба виставити всі зірочки характеристик. В іншому випадку кнопка публікації буде неактивною.