Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Cashpoint на Листопад: кешбек, промокоди, фрібети

Букмекерська контора Cashpoint – досить велика компанія, яка орієнтована на європейських клієнтів. Онлайн букмекер пропонує декілька цікавих акційних пропозицій, серед них вітальний фрібет, екстремальний бонус, подарунок в мобільному додатку.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Cashpoint 

🎁До €100 фрібетом Почніть свій шлях до ставок ідеально: до €100 фрібетом для нових клієнтів БК Cashpoint. Якщо перша одиночна/експрес-ставка (мінімальна сума ставки €5) програла, клієнт отримає до €100. 

Скористатися фрібетом

Бонус на перший депозит Cashpoint 

Акції Cashpoint 

Екстремальний бонус 30% до вашого виграшу. Щоб отримати бонус, потрібно зареєструватись або увійти в свій акаунт, комбінувати ставки, тобто чим більше ставок ви поєднаєте, тим більший буде бонус:

  1. 3 ставки – 3% бонус (необхідна принаймні одна live-ставка).
  2. 4 ставки – бонус 4% (необхідна принаймні одна ставка live).
  3. 5 ставок – 5% бонусу.
  4. 6 ставок – 6% бонусу.
  5. 7 ставок – 7% бонусу і так далі до 30% (30 комбінацій ставок = 30% бонус, тобто максимальний).

Програма Сash.point

Програма Сash.point

Усі клієнти, зареєстровані в БК Cashpoint , і всі власники Cashpoint member.card можуть брати участь у програмі cash.points. Клієнт не несе додаткових витрат, просто збирає cash.points роблячи ставки. Коли клієнт набере 5000+ cash.points, він може обміняти їх на кредит для ставок. Статус гравця  перераховується щодня та підвищується, тобто є шанс заробити більше поінтів. Залежно від статусу клієнта Silver, Gold або Platinum, він отримає до 50% додаткових грошових балів.

Підвищені коефіцієнти в БК Cashpoint. За допомогою функції Boost, яка покликана підвищити рівень інтересу до спортивної ставки, гравці отримують ще більші виграші.

Розіграш €500000 за один квиток. Букмекер Cashpoint дарує шанс гравцям виграти до €500000. Що для цього потрібно? Комбінувати ставки та вигравати більше з карткою member.card. Також виключно для клієнтів member.card букмекер пропонує унікальні акції.

Бонуси на мобільний додаток Cashpoint 

€20 за встановлення додатку для ставок на спорт. Завантажте та встановіть програму для iOS або Android. Бонус дійсний лише один раз для одного облікового запису. Після першого депозиту (через додаток) розміром €10, бонус €20 нарахується автоматично. 

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Cashpoint?

  1. Зареєструватися на сайті букмекера.
  2. Зробити першу ставку (мінімальна сума €5, мінімальний коефіцієнт 1,5).
  3. Якщо ставка програла, букмекер нарахує до €100 фрібетом.

Які види бонусів надає букмекерська контора Cashpoint?

Букмекер вітає нових клієнтів фрібетом до €100, дарує бонус за встановлення мобільного додатку, пропонує підвищені коефіцієнти та експрес-бонуси.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Cashpoint одночасно?

Поєднання однієї пропозиції з іншою неможливе, якщо це, наприклад, не бонус в мобільному додатку.

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт