За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК 22Bet

Дана сторінка ресурсу «РБ» допоможе гравцеві букмекерської контори 22bet знайти пропозицію для себе. При реєстрації в БК пропонуються програма лояльності, періодичні промокоди на безкоштовні ставки та акції з підвищеними коефіцієнтами. Отримуй найактуальнішу інформацію сьогодні, читаючи наш портал.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Вітальний бонус для ставок

Зроби свій перший депозит і отримай 100% бонус до 122 EUR. Мінімальна сума поповнення – 1 євро. Протягом 7 днів потрібно відіграти бонус (експрес, мінімум 3 події з коефіцієнтами від 1,4). Вейджер – х5.

П’ятничний Reload

Зроби депозит в п’ятницю, щоб отримати 100% бонус до 100 EUR для ставок на спорт. Для зарахування коштів на основний рахунок потрібно протягом 24 годин тричі прокрутити суму бонусу. Тип ставок – експрес (від 3 подій, коеф. 1,4+ кожної).

Бонус за серію невдалих ставок

Максимальний коефіцієнт – 3. Серія ставок типу ординар (або експрес) – 20. Сума парі – 2, 5 або 10 USD (винагорода 3000, 6000 або 10000 балів відповідно). Використати бонусні бали можна у відповідному магазині в особистому кабінеті.

Рібейт

Можливість отримати 0,3% кешбеку за минулий тиждень (від загального обороту сум ставок). Максимальна сума бонусу – 1000 євро. Кваліфікаційні ставки повинні мати коефіцієнт вищий за 1,5.

Експрес дня

Обери свій експрес з декількох запропонованих варіантів ставок на найяскравіші спортивні події дня. Якщо обраний експрес виграє, коефіцієнт буде збільшено на 10%. Ставку можна зробити тільки за гроші з вашого балансу (без урахування бонусних коштів).

Бонусні бали

Деякі бонуси 22бет передбачають винагороду спеціальними балами. Витратити їх можна в магазині (меню особистого кабінету). Обміняти промобали можна на безкоштовний експрес чи ординар на певну суму (до 200 євро) або фріспіни.

Як отримати бонус в 22бет?

Перейдіть на сайт букмекера та пройдіть реєстрацію в 22бет. Тепер на стрічці основного меню оберіть вкладку «Ще» та перейдіть у розділ бонусів. Тепер ви можете обрати бажаний бонус з переліку: бонуси за депозит, кешбек, акції для ставок на спорт тощо.

Недоступні у вашій країні 6
Неактуальні 1
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт