Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори, що приймають Google Pay

У цьому розділі показані букмекерські контори, в яких можна робити депозити за допомогою Google Pay. Офіційно сервіс з поточною назвою було запущено у січні 2018 року, коли Палі Бхат у блозі компанії Google повідомив про старт сервісу Google Pay. Нова платіжна система прийшла на зміну іншим сервісам компанії – Android Pay та Google Wallet, при цьому функціональних змін не відбулось.

Букмекери, які приймають платежі за допомогою системи Google Pay

Якщо шукали короткий перелік букмекерських контор, що підтримують систему Google Pay, то можете переглянути огляди наступних БК:

  Чому букмекери приймають платежі Google Pay?

  Google Pay – це сучасний і зручний метод оплати за покупки і сервіси. З ним ваші дані надійно захищені, а у вас є все потрібне для оплати. Крім того, ви можете керувати своїм обліковим записом на веб-сайті чи в додатку. Коли ви оплачуєте покупки в магазинах, Google Pay не передає продавцеві фактичний номер вашої картки, тому платіжні дані надійно захищені.

  Найкращі букмекерські контори, що приймають платежі з Google Pay

  Обрати з-поміж найкращих букмекерів, що приймають Google Pay) подано «Рейтингом Букмекерів» можна і на цій сторінці. Ми вже згадували в переліку вище про букмекерів Марафонбет, 1хбет, Vbet та GGbet.

  Нюанси гри у букмекерських конторах, які приймають Google Pay

  Ви можете швидше й зручніше внести депозит за допомогою свого пристрою, який завжди під рукою. З використанням такого способу вам не доведеться постійно шукати картку для переписування даних, котрі вимагає під час внесення грошей. Зверніть увагу, суми депозитів та виведення коштів можуть відрізнятись. Якщо порівнювати з популярним поповненням через Visa / Mastercard, то ви можете зустріти як лояльніші ліміти, так і менш приємні. Також варто зазначити, що за допомогою Google Pay можна лише вносити кошти. Зворотній розрахунок не передбачено.

  FAQ

  Які БК приймають Google Pay та працюють в Україні?

  На цій сторінці вище подано усі букмекерські контори, які приймають Google Pay. Натиснувши на кнопку «Огляд» (поруч з назвою оператора), вам відкриється матеріал про обрану БК, де буде вказано чи працює вона в Україні та чи приймає українського беттора.

  Які букмекери з підтримкою Google Pay є найнадійнішими?

  «Рейтинг Букмекерів»  не може ручатись за всі букмекерські контори які приймають платежі Google Pay. Натомість ми пропонуємо створити акаунт та робити ставки в одного (чи кількох) найкращих БК за нашою версію, де ми зможемо допомогти за появи можливих негараздів.

  Як обрати кращу букмекерську контору яка приймає платежі Google Pay?

  Вибір БК, що приймають Google Pay не відрізняється від загального вибору беттинг-платформи. У цьому вам стане у пригоді наступний матеріал.
  Обрані контори:
  Порівняйте ці контори:
  Критерії оцінок розташовані по краях графіка
  Кожному букмекеру відповідає свій колір
  Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік
  Знайшли помилку?Повідомте про неї
  РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
  Вас буде перенаправлено на сайт
  Перейти на сайт