Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Betfair на Жовтень: кешбек, промокоди, фрібети

Betfair є одним з найбільших міжнародних постачальників послуг із розміщення спортивних ставок онлайн. Букмекер Betfair має великий вибір спортивних ставок онлайн і широкий спектр ігрових продуктів. Зусилля компанії спрямовані на постійне покращення вражень гравців, Betfair надає унікальні бонусні програми, акції.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус для нових клієнтів Betfair 

Бонуси нараховуються, щоб гравцям було цікавіше грати на сайті Betfair. Та у букмекера є деякі обмеження. Будь-який наданий бонус діє протягом 7 днів з дати отримання, якщо інше не вказано в умовах акції. Будь-який бонус, що залишився / не використаний до кінця зазначеного періоду, буде списаний з рахунку гравця.

Бонус для нових клієнтів Betfair 

Що стосується вітальної пропозиції. Зробіть ставку на 10 євро, і якщо ви не виграєте, Betfair поверне вам гроші готівкою. Ця пропозиція доступна лише для акаунтів, зареєстрованих з наступних країн: Хорватія, Венгрія, Латвія, Македонія, Молдова, Сербія, Словенія, Туніс та Монтенегро. Для цього використайте промокод EXCN10. У вас є 30 днів, щоб ризикнути і підстрахувати свої кошти. 

Як зареєструватися на Betfair

Акції Betfair 

Біржа Betfair відрізняється тим, що гравці мають змогу отримувати кращі коефіцієнти, встановлювати власні, торгувати на спортивні змагання. Всі деталі на головній сторінці сайту Betfair. З основного, що варто знати про функцію My Oddsboost, яка збільшує коефіцієнти:

  1. Додайте вибір до свого купона. Якщо My Oddsboost доступний для вашої ставки, ви побачите піктограму «Використати Boost» під своєю ставкою
  2. Перевірте підвищені коефіцієнти та, якщо ви задоволені новими коефіцієнтами, натисніть «Використати підвищення».
  3. Зробіть свою ставку. 
  4. Тепер ви успішно використали функцію My Oddsboost. 

Гра Beat the Drop. Доступна для нових гравців і клієнтів із зареєстрованими обліковими записами Betfair. Обираєте свою ставку та кількість запитань, на які ви хочете відповісти. Потім вам буде надано банк з грошима для ставок (розмір цього банку залежить від вашої ставки та кількості запитань, на які ви вирішили відповісти). Мінімальна кількість питань для всіх ставок – 10. Максимальний виграш від будь-якої окремої гри становить €1000000. Розмір банку (тобто ваш потенційний виграш) визначається кількістю вибраних вами запитань і вартістю квитка. Якщо з’явились додаткові питання, РБ радить зв’язатись зі службою підтримки БК Betfair.

Як зв’язатись зі службою підтримки БК Betfair

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Betfair?

  1. Зареєструвати акаунт на сайті Betfair.
  2. Заповнюючи бланк з особистими даними, обрати бонус для нових клієнтів.
  3. Поповнити рахунок Betfair.
  4. Відіграти бонусні кошти.

Які види бонусів надає букмекерська контора Betfair?

Betfair має пропозиції як для нових, так і наявних клієнтів. Можна отримати фрібет, бонус на депозит, відповідати на запитання та отримувати призи. Також пропонуємо скористатися послугою Cash Out.

Де знайти діючі промокоди Betfair?

Промокоди можна знайти на головній сторінці сайту БК, на просторах інтернету або в соціальних мережах біржі.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Betfair одночасно?

Так, бонуси Betfair можна використовувати одночасно, якщо інше не вказано в правилах обраної акційної пропозиції.

Недоступні у вашій країні 4
Неактуальні 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт