Задоволені скарги (141)

На цій сторінці опубліковані скарги на букмекерські контори, які були задоволені: ми зв’язалися по ним з букмекерами, після чого компанії пішли назустріч своїм гравцям у суперечливих питаннях.

Список скарг Статистика скарг
Скарги по букмекерах
Надходження скарг за період
Таймлайн
13Jan
22:15
Cтатус Затримка виплат - 90000 UAH Melbet - 13 Січня 2020 було змінено на "Оброблюється"
14:23

Пытался вывести деньги. Сказали обратиться в службу безопасности. Обратился прислал фото карты, паспорта,паспорта с сомной. И в итоге ждите. Номер телефона техподдержки не работает.

Розгорнути
05:38
Cтатус Затримка виплат - 30000 UAH Pari Match - 11 Січня 2020 було змінено на "Задоволена"
12Jan
06:49
Cтатус Затримка виплат - 30000 UAH Pari Match - 11 Січня 2020 було змінено на "Оброблюється"
11Jan
20:38

Не можу зняти кошти з рахунку(30 000 грн)Зарейстрований давно вже,ніколи не був поганої думки про кантору,бували випадки,коли кантора мене дивувала з хорошої сторони,але все поки я був в мінусі Як тільки я почав трошки виходити в плюс,так зразу попросили пройти верифікацію,що я і пробував зробити,скидав все:і фотографії по пару разів,і виписки з банку,все що просили,в останньому листі сказали,що йде перевірка моєї ігрової діяльносьі яка займе до 14 днів Сьогодні закінчується 14 день і ніякої відповіді від них немає.Вчора дзвонив в службу підтримки,сказали що на протязі двох днів(тобто вчора і сьогодні;як і було зазначено)мені дадуть відповідь,чого немає. Чесно дуже шкода тому,що завжди був хорошої думки про кантору,а тут таке.Зараз склалась дуже негативна думка про кантору,яка на мою думку тільки для мінусових гравців,як тільки вийшов в плюс,так зразу не можу вивести гроші,при чому ніяких правил я не нарушав,робив ставки з свого телефону,і ніколи не використовував якісь додаткові програми(навіть незнаю як вони називаються)Тому якшо комусь допоможе мій коментар,то знайте,з мого досвіду поки ви будете в мінусі,парі матч для вас буде ідеальною канторою,але якщо ви настроєні вигравати,шукайте щось інше.

Розгорнути
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт