Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Експрес-бонуси

Експреси дуже популярні серед сучасних бетторів. Збирати їх не просто цікаво, а й вигідно, адже, взявши кілька подій, можна отримати дуже пристойний загальний коефіцієнт, який виграти ординаром практично неможливо. До того ж деякі контори пропонують щедрі бонуси на цей вид парі. «Рейтинг Букмекерів» розказує все про експреси та надає перелік актуальних бонусних пропозицій за ними. Рекомендуємо дочитати статтю до кінця, щоб дізнатися максимум інформації на цю тему. Експрес-бонуси букмекерів дозволяють отримувати ще більше від перемог, тож варто обов’язково користуватися ними у разі можливості!

Читати далі
Доступні 23
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Що таке експрес у ставках букмекерських контор?

За великим рахунком експрес – це просто кілька ординарів, які поєднані в одне парі. При цьому їхні коефіцієнти перемножуються, що дозволяє навіть на маленьких котируваннях одиночних ставок отримати вигідні загальні цифри. Для перемоги гравцеві потрібно, щоб виграли всі вибори, які включені до експресу.

Букмекери з бонусами на експрес-ставки

На ринку сьогодні працює дуже багато компаній, які у тому чи іншому вигляді пропонують бонуси за експрес. Деякі з них дають якийсь додатковий відсоток на виграш. Інші страхують експрес від програшу через одну подію. Є й компанії, які проводять цілі турніри серед майстрів комбінованих ставок. Загалом найчастіше подібні бонуси можна зустріти у БК 1xBet, Mostbet, Betandyou, Sapphirebet, Фавбет.

Як користуватись експрес-бонусом?

Правила та умови використання кожного конкретного бонуса залежать від контори та типу пропозиції. На цій сторінці вашій увазі зібрані всі експрес-бонуси букмекерів. За кожним є детальна інформація щодо отримання. Вивчіть її!

Як отримати експрес бонуси від букмекера?

Зазвичай якихось особливо складних умов за цим типом ставок букмекерські контори не виставляють. Це пов’язано з невисокою ймовірністю шахрайства. Не секрет, що фактично будь-який бонус від букмекера за реєстрацію притягує багатьох бонусхантерів, які задля отримання додаткових коштів займаються мультиакаунтингом та інтегрують у процес інші сірі схеми.

Водночас експрес-ставки – такий тип парі, де складно якось обдурити службу безпеки БК. Тому вигадувати складні умови та виставляти шалені вейджери необхідності немає. Відповідно й отримати бонус легко, навіть тим клієнтам, які грають нечасто. Головне – детально вивчити всі умови пропозиції, що виключить можливі непорозуміння між гравцем та конторою у майбутньому.

FAQ

У яких БК вигідні бонуси на експреси?

Періодично у більшості контор, які популярні в Україні, з’являються якісь пропозиції, пов’язані з експресами. У таких БК як 1xBet, Betandyou, Mostbet, Sapphirebet майже завжди є щось подібне.

Як ставити експрес?

Для оформлення парі достатньо натиснути на кілька коефіцієнтів ринків різних подій та підтвердити ставку у купоні, що відкриється. Деякі букмекери навіть дозволяють додавати по кілька виборів на ті самі ж ігри, якщо це не суперечить логіці.

Які бувають бонуси за експрес?

Найчастіше в онлайн БК можна зустріти пропозиції по збільшенню виграшу. Наприклад, якщо ваша комбінована ставка виграє до суми додадуть якийсь відсоток. Бувають й експрес бонуси від букмекерів, які у своїй основі несуть страхування. Тобто у разі програшу якоїсь події контора може повернути ставку або навіть розрахувати її як виграшну. Залежить від умов конкретної пропозиції.

Недоступні у вашій країні 108
Неактуальні 266
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт