Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
300 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
4 днi

Отримай ₴300 фрібетом на весь спорт та ще 50 фріспінів у грі Book of Toro від букмекерської контори Parimatch (Pm.ua). Щоб виконати умови акційної пропозиції: 

  • Став на футбол на загальну суму від ₴1000 (експрес/ординар) з коефіцієнтом від 1,5 (в експресі враховується одна подія з коефіцієнтом від 1,5 на футбол).
  • Зіграй у казино на загальну суму від ₴1500.
  • Бонуси будуть нараховані 24.02.2023 впродовж дня тим учасникам, які виконають всі умови акції.

Правила

1. Акція триває з 21.02.2023 до 23.02.2023 включно.

2. Учасниками даної акції можуть бути гравці, зареєстровані на сайті pm.ua, пройшли верифікацію та отримали індивідуальне повідомлення від організатора про наявність акційної пропозиції, враховуючи активність гравця на сайті.

3. Гравець, який бере участь в акції, цим підтверджує, що він немає обмежень щодо участі у грі. У разі, якщо при отриманні будь-якого виграшу буде достовірно встановлено, що особа, яка прийняла участь в акції, не може бути, відповідно до законодавства, учасником, він втратить право на отримання виграшу.

4. Акція доступна для активних гравців сайту pm.ua, які отримали відповідне повідомлення від організатора, та проводиться на всій території України, за винятком тимчасово окупованої території.

5. Акційна пропозиція стає доступною з моменту її появи на ігровому рахунку в розділі «Акції» та на інших ресурсах сайту pm.ua

6. Фрібет доступний для участі у букмекерському парі із встановленим коефіцієнтом події від 1,01 та не більше 5 протягом 4 днів після нарахування.

7. Для видачі фрібета не будуть враховані:      

  • парі, розраховані з коефіцієнтом нижче ніж 1,5;   
  • відредаговані парі;  
  • парі за послугою CashOut;   
  • парі типу «Система»;   
  • парі фрібетом та VIP парі.

8. Якщо сума виплати менша суми ставки або ставка розрахована з коефіцієнтом 1 – виплата по фрібету дорівнює нулю.

9. Якщо гравець активував фрібет і не використав його, сума буде списана автоматично після закінчення терміну дії пропозиції.

10. За умовами акції гравці, які виконали умови акції, отримують бонус у вигляді 50 фріспінів. Сума одного фріспіна – 5 грн. Забрати фріспіни можливо протягом 3 днів.

11. Отримані фріспіни можна використовувати лише у грі Book of Toro. Максимально можливий виграш – 500 грн. 

12. Якщо гравець не використав усі отримані фріспіни до закінчення бонусної пропозиції, то накопичена сума бонусів згорає.

13. Бонусний виграш за результатом використання фріспінів, гравець повинен відіграти, шляхом здійснення ставок у розділі «‎‎Слоти» в іграх для відіграшу в 40-кратному розмірі протягом 3 днів після використання всіх фріспінів.

14. Виведення коштів з ігрового рахунку буде доступно після відіграшу суми бонусного виграшу. При відіграші  бонусного виграшу, спочатку списуються кошти, після чого сума бонусного виграшу 

15. Інформування про правила акції та зміни до них здійснюють на веб-сайті pm.ua.

16. Порядок та умови участі у букмекерському парі встановлюються загальними правилами розміщеними на сайті організатора у розділі «‎‎Правила та умови».

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт