Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори, що приймають Skrill

Букмекерські контори (БК) з платіжною системою Skrill, що до 2011 року називалася Moneybookers, по-справжньому численні, і тому ця британська платіжна система лідирує за популярністю серед онлайн-інструментів депозиту і виведення коштів. Більшістю провідних букмекерів пропонується метод депозиту для ставок на спорт через Skrill. Так само як і виведення коштів. Компанії з поповненням рахунку через Skrill представлені на цій сторінці. Додаткову інформацію можна прочитати в огляді платіжної системи Skrill.

Букмекери які приймають платежі за допомогою системи Skrill

Нижче вашій увазі перелік найцікавіших букмекерських контор, що підтримують систему Skrill.

Чому букмекери приймають платежі Skrill?

Skrill (до 2011 року - Moneybookers) - електронна платіжна система, що дозволяє відправляти та отримувати гроші, використовуючи лише адресу електронної пошти. Компанію засновано 17 червня 2001 року у Лондоні. Користувачі можуть надіслати гроші з кредитної або дебетової картки та переказувати гроші з рахунку в банку в більшості країн, у тому числі в Україні. На відміну від конкурентів, Skrill вимагає перевірки особистості перед використанням сервісу; це мінімізує шахрайство та запобігає відмиванню грошей. Додаткові кроки перевірки поступово збільшують ліміти переказів з рахунку користувача до еквівалента 50 тисяч євро за 90 днів. Надалі, після додаткової перевірки, ліміти можуть бути скасовані на прохання користувача.

Найкращі букмекерські контори, які приймають платежі з Skrill

Список найкращих операторів (у тому числі букмекерів, що приймають Skrill) подано «Рейтингом Букмекерів» на цій сторінці. Звісно, вибір за вами. Ми ж рекомендуємо поцікавитись умовами ставок у Фанспорт, Бетенд`ю, 1хбет, Фавбет, Мелбет, Бетвіннер тощо.

Нюанси гри у букмекерських конторах, які приймають Skrill

Першим нюансом використання самої системи є її неможливість поповнення популярною карткою в Україні, адже з 31 січня 2018 поповнення Skrill за допомогою MasterCard стало недоступним для всіх користувачів. Перевагою є швидкі розрахунки - протягом кількох хвилин. Зверніть увагу, суми депозитів та виведення коштів можуть відрізнятись. Якщо порівнювати з популярним поповненням через Visa / Mastercard, то ви можете зустріти як лояльніші ліміти, так і менш приємні.

FAQ

Які БК приймають Skrill та працюють в Україні?

На цій сторінці вище подано усі букмекерські контори, які приймають Skrill. Натиснувши на кнопку «Огляд» поруч з назвою оператора вам відкриється матеріал про обрану БК, де буде вказано чи працює вона в Україні та чи приймає українського беттора.

Які букмекери, що приймають Skrill є найнадійнішими?

«Рейтинг Букмекерів» не може ручатись за всі букмекерські контори які приймають платежі Skrill. Натомість ми пропонуємо створити акаунт та робити ставки в одного (чи кількох) найкращих БК за нашою версію, де ми зможемо допомогти за появи можливих негараздів.

Як обрати кращу букмекерську контору яка приймає платежі Skrill?

Вибір БК, що приймають Skrill не відрізняється від загального вибору беттинг-платформи. У цьому вам стане у пригоді наступний матеріал.
Компанія
Оцінка
Бонус
Відгуки
Порівняти
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік
Знайшли помилку?Повідомте про неї
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт