Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри
Сума бонуса
100 €
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Megapari пропонує до €100 новим клієнтам у якості першого бонусу.

Як отримати бонус?

 1. Реєструйтеся на сайті Megapari.
 2. Заповніть всі поля з персональними даними в особистому кабінеті.
 3. Поповніть свій баланс на суму до €100 (або еквівалент в іншій валюті).
 4. Бонус автоматично нараховується після поповнення балансу.

Правила та умови

 1. Користувач має право отримати тільки 1 бонус. Мінімальне поповнення рахунку для його отримання – €1.
 2. Перед поповненням рахунку користувач має підтвердити, що він згоден отримувати бонуси на спортивні події в налаштуваннях аккаунту або безпосередньо на сторінці поповнення. Бонус нараховується автоматично після першого поповнення рахунку, якщо у вас заповнені всі поля в Особистому кабінеті і активований номер телефону.
 3. Для відіграшу необхідно проставити суму бонусу в 5-кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1,40. Дати старту всіх подій не повинні бути пізніше терміну дії даної пропозиції.
 4. Сума, яку гравець повинен проставити для виконання умов бонусу, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
 5. До виконання умов акції виведення грошових коштів неможливе (за винятком умов, зазначених в Додатку *).
 6. Вся сума бонусу повинна бути проставлена ​​перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку (або перевести кошти на казино), інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 7. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 8. Megapari може змінити, скасувати, відновити умови або відмовити гравцю у бонусі в будь-який час без попередження.
 9. Megapari залишає за собою право переглядати дані про транзакції і відвідування сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає по стратегії, яку Megapari (на свій власний розсуд) вважає нечесною, компанія має право заборонити йому брати участь в бонусних програмах і анулювати бонуси.
 10. Тільки один бонус доступний для одного користувача: на сім’ю, адресу, комп’ютер, IP-адрес, на будь-які однакові дані аккаунту – e-mail, банківський рахунок, інформацію про кредитну картку, аккаунт платіжної системи.
 11. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття аккаунта.
 12. За необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи на вимогу Megapari , бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію телефоном.
 13. Якщо буде виявлено, що компанія стала жертвою шахрайства або відмивання грошей, Megapari має право закрити аккаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
 14. Відіграний бонус переходить на основний рахунок в розмірі залишку бонусних коштів, але не більше стартової суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менше за суму мінімальної ставки, бонус вважається програним.

Ці умови є частиною загальних правил Megapari.

* Доповнення

 • В процесі виконання умов акції гравець може вивести суму від 0 до загальної суми депозитів, якщо на балансі залишається не менше двократної суми бонусу.
 • При залишку на рахунку менше суми бонусу і наявності хоча б однієї нерозрахованої ставки виведення коштів неможливе.
 • Скористатися бонусом можна протягом 30 днів з дня реєстрації. Після закінчення цього терміну згорає бонус і все, що його стосується.
 • Для отримання бонусу від компанії ви повинні дати свою згоду, звернувши увагу на пункт «Брати участь в бонусних акціях» в Особистому кабінеті.
 • В процесі виконання умов акції гравець має право відмовитися від бонусу, якщо залишок коштів на рахунку більше розміру отриманого бонусу. Гравець може вивести весь залишок загальної суми всіх депозитів з втратою виграшів і суми бонусу.

Плюси і мінуси

 • Можливість отримати додатково до €100
 • Зрозумілі умови по отриманню
 • Досить складні умови відіграшу бонусних коштів
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт