Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Леон на Лютий: кешбек, промокоди, фрібети

Букмекерська контора Леон – відома компанія на просторах СНГ, що приймає онлайн-ставки та славиться великою кількістю різноманітних бонусів та акцій. 

Читати далі
Доступні 1
За новими
Найкращі бонуси від РБ

БК Леон регулярно радує своїх гравців новими акціями та бонусами – заохочує новачків та постійних користувачів. В розділі з акціями щодня можна знайти щонайменше 3 активні акції та взяти в них участь.

Бонус на перший депозит Леон

🎁Стартовий бонус до 25000₽ Букмекер пропонує 25 фрібетів на загальну суму до 25 000 рублів у мобільних додатках для Android та iOS. Щоб отримати бонус, потрібно пройти реєстрацію на сайті БК Леон, ввести актуальні дані, перейти на сторінку акції «25 000 рублів фрібетами» і дотримуватися інструкцій.

Зареєструватися

Фрібети Леон 

Фрібет 500₽ можна отримати в додатку для Android або iOS для ставки на будь-яку спортивну подію. Щоб активувати акцію «Фрібет 500 ₽», потрібно натиснути кнопку «Взяти участь» і на баланс вашого бонусного рахунку надійде сума, яку можна використати для ставки на будь-яку спортивну подію.

Акції Леон

Перезавантаження 50% в БК Леон. Щотижня, з п’ятниці до неділі, поповніть рахунок на суму від 100₽ і отримайте 50% від цієї суми на власний бонусний рахунок.

Акції Леон

Бонуси за програмою лояльності Леон 

Насолоджуйся улюбленою грою та отримуй бонуси на рахунок за кожне парі у БК Леон. За активність та накопичення балів лояльності, клієнти відкривають доступ до приємних винагород, вирішують на що обміняти леони.

Програми лояльності дозволяють мотивувати гравців та заохотити їх продовжувати використання конкретної БК. На цій сторінці «Рейтингу Букмекерів» зібрані всі актуальні пропозиції контор для постійних клієнтів.

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Леон?

  1. Зареєструватися на сайті БК «Леон».
  2. Перейти до ідентифікації анкетних даних.
  3. На сторінці акції «25 000 рублів фрібетами» виконати потрібні інструкції.
  4. Встановити програму або відкрий мобільну версію сайту.
  5. Бонус нараховується автоматично.

Які види бонусів надає букмекерська контора Леон?

Компанія пропонує вітальний бонус новим користувачам, також безкоштовні ставки, програму лояльності та бонус на поповнення щотижня.

Як працюють бонуси на кешбек Леон?

Клієнту нараховується 50% CashBack щотижня, з п’ятниці до неділі, за поповнення рахунку на суму від 100₽.

Що таке промокод Леон, і як його використовувати?

Букмекер не надає промокод.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Леон одночасно?

Так, бонуси можна комбінувати, якщо інше не прописано в правилах.

Неактуальні 5
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт