Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси БК Winamax – Опис усіх доступних бонусів

Розмаїття акцій та інших привілей – важливий критерій під час вибору букмекерської компанії. На цій сторінці ознайомимо вас з актуальними пропозиціями, навчимо як отримати Winamax бонус, розповімо детально про кожен та допоможемо ввести Вінамакс промокод. Ми будемо тримати вас у курсі подій щодо оновлень в проморозділі букмекерської компанії Winamax.

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис

Важливі деталі

? Ставка без ризику до €100 і бонус до €500 за перший депозит у БК Winamax Для того, щоб відсвяткувати створення вашого рахунку, БК Winamax пропонує подвійний подарунок на перший депозит: бонус до 500 євро та ставка без ризику до 100 євро.
  • Одразу дві вітальні пропозиції
  • Максимальна сума ставки без ризику – 100 EUR
  • Бонус на депозит до 500 євро

Бонуси для нових гравців Winamax

Хоча пропозиція одна, ви можете отримати одразу два бонуси: повернення коштів фрібетом, якщо ваша перша ставка програє (до 100 євро) та бонус на депозит (до 500 євро). Бонус зараховується на ваш рахунок у п’яти рівних частинах (по 20%), і ці частини виплачуються після накопичення необхідних миль (милі – це очки лояльності, зароблені грою в покер або спортивними ставками). Щоб отримати бонус в 1 євро, ви повинні заробити 30 миль. Наприклад, ви поповнюєте свій рахунок вперше на 100 євро, вам зарахують 20 євро, коли ви заробите 600 миль, потім ще 20 євро, як тільки ви досягнете 1200 миль і так допоки ви не заробите загалом 3000 миль (на суму 100 євро).

Бонуси для зареєстрованих гравців Winamax

Зареєстровані гравці можуть скористатися бустером експресів, опцією Cash Out, реферальною програмою тощо. Якщо у світі спорту відбувається турнір екстракласу, то букмекер про нього не забуває та готує відповідні акції у колонці “Current Promos”.

Промокоди Winamax

Промокод – комбінація символів, ввівши котрі вам зарахується певний бонус: фрібет, бонус на депозит, страхування ставки чи будь-який інший. Промокод Winamax відсутній. Якщо вас цікавить така опція, ви можете скористатись акціями від рекомендованих букмекерів: Marathonbet, Pin-up, Мелбет, Favbet, Betandyou тощо.

Як отримати бонуси

Відкрийте сайт БК та перейдіть в розділ “Promotions”. Постійні бонуси та тимчасові акції впорядковано у двох колонках. Оберіть ту, що до вподоби та ознайомтесь з умовами. Наприклад, для отримання вітального бонусу вам потрібно зробити перший депозит та відіграти його, набираючи спеціальні бали з коефіцієнтом х30. Рекомендуємо детально ознайомитись з правилами в тексті бонусу, адже вони не схожі на вітальні заохочення інших БК. 

Висновок

В арсеналі букмекера п’ять цікавих постійних бонусів: реферальна програма, бонус на експреси, подвоєна вітальна пропозиція, можливість пропонувати власні коефіцієнти та ринки, опція кешауту тощо. Додатково регулярно публікується кілька тимчасових акцій, тому беттори часто знаходять цікаві заохочення.

Цього оператора немає в списку рекомендованих “Рейтингом Букмекерів”, тому пропонуємо переглянути привілеї найкращих БК. Перевагою для вас є гарантія безпеки та комфорту, адже ці компанії виплачують чесно зароблені виграші.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт