Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри
Сума бонуса
10000 ₴
Відіграш
12х
Термін відіграшу
30 днів

Букмекерська контора Pin-up bet пропонує всім новим гравцям до 125% депозиту на рахунок додатково. Максимальна сума бонусу при цьому становить 10 000 гривень.

Скільки я отримаю?

В залежності від суми депозиту ви можете отримати від 100 до 125%. Подробиці в таблиці нижче.

Сума депозиту Процент бонусу
від 15 до 1999 гривень 100%
від 2000 до 3999 гривень 110%
від 4000 до  5999 гривень 115%
від 6000 до 7999 гривень 120%
від 8000 гривень і більше 125%

Умови і особливості

 1. Дана акція доступна для усіх нових клієнтів букмекерської контори Pin-up, які зробили свій перший депозит з 18.07.2018 по по 01.01.2022.
 2. Бонус має бути відіграний впродовж місяця ставками з реального балансу. Мінімальний коефіцієнт –  1,7. Вимоги по обороту – 12х.
 3. Для отримання бонусу після реєстрації клієнт повинен повністю заповнити профіль коректними даними та зробити успішний депозит на спортивний рахунок.
 4. Бонус зараховується на бонусний рахунок клієнта автоматично при дотриманні умов пункту 3.
 5. При відіграші не враховується ставки з поверненням та частковим поверненням, cashout-ставки, а також повторні ставки на одну і ту саму події та ринок.
 6. Для потрапляння ставки «Експрес» в залік умов відіграшу необхідно, щоб хоча б одна подія в ньому відповідала мінімально необхідному коефіцієнту, не мала статусу розрахунку «Повернення» і раніше ставка на цю подію не брала участі у відіграші.
 7. Клієнту необхідно брати до уваги той факт, що розрахунок ставок в системі проводиться винятково в порядку внутрішнього алгоритму обробки ставок програмним забезпеченням компанії. Якщо клієнт зробив кілька ставок на одну і ту ж подію (в ординарах або експресах), то в залік вейджера потрапить тільки та ставка, по якій буде першою зроблено розрахунок в системі. При цьому, хронологія розрахунку може не мати прямого зв’язку з хронологією прийому цих ставок в системі або іншими причинами. Претензії про порядок розрахунку ставок, які потрапили до відіграшу, від клієнта не приймаються.
 8. Бонусний рахунок доступний для ставок тільки тоді, коли на реальному рахунку недостатньо коштів для здійснення ставки. Перемикання між рахунками відбувається автоматично, якщо на рахунку залишилося менше ніж 10 UAH (або еквівалентної суми в іншій валюті).
 9. Ставки з бонусного рахунку розраховуються за загальними правилами розрахунку ставок букмекерської контори. Проте ставки з бонусного рахунку не враховуються при виконанні умов відіграшу.
 10. На момент переведення (відіграшу) бонусу на реальний рахунок його сума не може перевищувати 2-кратний розмір від першого бонусного нарахування. Якщо сума бонусного рахунку на момент переведення перевищує 2-кратний розмір від суми початкового бонусного нарахування, то на реальний рахунок буде переведена тільки сума бонусу у двократному розмірі, а решта коштів буде анульована при переказі.
 11. Бонус вважається відіграним, якщо клієнт виконав всі умови відіграшу або на реальному і бонусному рахунках залишилися суми менше мінімальної ставки, а в історії немає нерозрахованих ставок. Будь-які інші бонуси та/або фрібети не можуть бути отримані клієнтом до переходу бонусу в статус «відіграний».
 12. Цією бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 13. Дана пропозиція доступна для тих клієнтів, у яких зареєстрований тільки один ігровий рахунок.
 14. Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні чи інші події, представлені в розділі «Лайв» і «Лінія».
 15. Активувавши бонус при реєстрації, клієнт автоматично погоджується з правилами та умовами вказаної акційної пропозиції.
 16. Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил і/або створенні підробних рахунків, ігрових груп, компанія залишає за собою право анулювати видані цим рахункам бонуси і виграші, а самі рахунки закрити.
 17. Акція має розважальний характер. Компанія залишає за собою право анулювати бонус, якщо виявить факт використання стратегій, які, на свій розсуд, вважає зловмисними.
 18. Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також, призупинити нарахування бонусних коштів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.
 19. Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.
 20. Візьміть до уваги, що в момент подачі заявки на виплату на вашому бонусному балансі не повинно бути ніяких активних бонусів, в іншому випадку при обробці заявки на виплату компанія залишає за собою право анулювати всі активні бонуси та виграші по них.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт