Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Interwetten на Січень: кешбек, промокоди, фрібети

Компанія Interwetten існує на ринку достатньо довго, щоб знати, чого клієнти очікують від «їхнього» веб-сайту онлайн-розваг. Пробудження ентузіазму клієнта – мета цієї букмекерської контори. Розкажемо детальніше про акційні пропозиції Interwetten.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Interwetten

Ця ексклюзивна бонусна пропозиція є абсолютною родзинкою та пропонує вам можливість робити онлайн-ставки без будь-якого ризику. Кожен, хто зареєструється в БК Interwetten, отримає переваги  з першої хвилини гри. 

🎁Бонус €100 для нового клієнта БК Interwetten Вітальний бонус діє для нових клієнтів БК Interwetten. Бонус надається на кожен депозит. Ставки, необхідні для отримання бонусу, повинні бути зроблені протягом 14 днів. Сума бонусу підлягає відіграшу з вейджером 5 та з інімальним коефіцієнтом 1,7. 

Зареєструватися

Умови акційної пропозиції:

 • Бонус можна розблокувати за допомогою ставок на спорт і live-ставок.
 • Суму бонусу можна отримати за допомогою кількох депозитів (максимум до 100 євро). Виграш можна виплатити в будь-який час після одноразового внесення суми депозиту.
 • Мінімальна сума депозиту 10 євро. Гравці можуть знайти мінімальні суми депозиту в усіх інших використовуваних валютах, перерахованих у розділі платежів на сайті БК Interwetten. В розділі «Платежі» можна отримати інформацію про максимальну суму бонусу, яку можна застосувати для кожного клієнта.
 • Функція Cash Out у спортивних ставках недоступна з активним вітальним бонусом.
 • Якщо протягом перших 10 днів після реєстрації подано запит на зняття коштів, бонус не буде надано на наступні депозити. 
 • Якщо 2 або більше ставок зроблено на різні результати однієї ставки або події, бонус буде анульований. 
 • Ця бонусна пропозиція дійсна лише для вибраних груп клієнтів, визначених букмекером Interwetten. Пропозиція рекламується лише в цих конкретних цільових групах.
 • БК Interwetten залишає за собою право в будь-який час виключити окремих клієнтів із цієї акції та припинити акцію в будь-який час без пояснення причин.

Бонус на перший депозит Interwetten

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Interwetten?

 1. Зареєструватися на сайті Interwetten.
 2. Зробити депозит від €10.
 3. Отримати 100% вітальний бонус до €100.
 4. Відіграти бонусні кошти з вейджером 5 ставками з мінімальним коефіцієнтом 1,75.

Які види бонусів надає букмекерська контора Interwetten?

Наразі компанія пропонує лише вітальну пропозицію для нових клієнтів.

Що таке промокод Interwetten, і як його використовувати?

БК Interwetten не надає промокод. Промокод – спеціальний набір символів, при використанні якого гравець може взяти участь в акції або отримати якийсь приз чи додаткові можливості для ставок. На цій сторінці «РБ» зібрані найцікавіші промокоди букмекерських контор України.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Interwetten одночасно?

Поки на сайті дійсна лише одна акційна пропозиція.

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт