Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Youwin на Листопад: кешбек, промокоди, фрібети

Якщо шукаєте інформацію про Youwin бонус – ви звернулись за адресою. На цій сторінці розповімо про усі пропозиції цього букмекера, можливість участі в акціях з України, уточнимо наявність програми лояльності та допоможемо ввести Ювін промокод.

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис Важливі деталі
Вітальний фрібет від БК Youwin (Недоступний в Україні) Всі канадські клієнти букмекерської контори Youwin можуть отримати безкоштовну ставку до $250 після першої ставки.
  • Немає мінімального значення депозиту
  • Максимальна сума бонусу – 250 доларів 
  • Розмір фрібету – 100% від першого депозиту
Опція Cash Out від БК Youwin (Недоступний в Україні) Клієнти букмекерської контори Youwin можуть використовувати опцію викупу ставок Cash Out.

Якщо ваша ставка виграє, ви можете забрати гроші заздалегідь і гарантувати собі прибуток. Інтелектуальна система букмекера розрахує достроковий викуп на основі вашої ставки і ймовірного результату події.

  • Якщо ваша ставка виграє, ви можете забрати гроші заздалегідь і гарантувати собі прибуток
  • Ставки не слід робити тільки з наміром вивести гроші, оскільки наявність викупу не гарантується.

Бонуси для нових гравців Youwin

Новоприбулим бетторам Youwin пропонує солідний вітальний бонус. Вражає його максимальний розмір – 250 доларів. Твоя перша ставка перетворюється в рівнозначний фрібет. І немає умови щодо мінімального депозиту. Вітальна безкоштовна ставка повинна бути зроблена з коефіцієнтом 1,5 або вище. Щоправда, пропозиція лише для гравців з Канади.

Бонуси для зареєстрованих гравців Youwin

Зареєстровані користувачі мають також ряд привілеїв, серед яких спецфункція Cash Out, бонус для ставок в лайві з мобільного (до 1000 USD) та кілька кешбек-бонусів. Для участі в будь-якій промоакції допускаються лише резиденти Канади. 

Промокоди Youwin

Промокод – комбінація символів, ввівши котрі вам зарахується певний бонус: фрібет, бонус на депозит, страхування ставки чи будь-який інший. Промокод Youwin відсутній. Якщо вас цікавить така опція, ви можете скористатись акціями від рекомендованих букмекерів: Vbet, Betandyou, Favbet тощо.

Як отримати бонуси

Зауважте, пропозиції від цього букмекера недоступні для гравців з України. Якщо у вас є канадське громадянство, то аби отримати вітальний бонус Ювін перейдіть на сайт БК, зробіть депозит та першу ставку на цій платформі. Ювін зарахує на бонусний баланс суму рівновелику дебютному парі (якщо воно стане програшним).

Висновок

Вартують уваги в букмекера суми бонусів. Після першої реєстрації можна отримати $250, а за мобільний беттінг в лайві – до $1000. Але, згідно з ліцензією та банківськими угодами вони можуть приймати ставки лише від резидентів Канади. Це стосується і можливості отримання усіх бонусів. За появи негараздів під час гри на цій платформі ми не можемо обіцяти допомогу, оскільки Youwin немає в нашому списку рекомендованих БК. Для вашої безпеки отримання чесно зароблених коштів пропонуємо обрати з найкращих букмекерів.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт