За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК Sportingbull - Опис усіх доступних бонусів

Аналізуючи сервіс того чи іншого букмекера, не можна не згадати про розмаїття акцій та інших привілеїв. Далі розповімо все про найактуальніші Sporting Bull бонуси, допоможемо обрати пропозицію для нових та зареєстрованих бетторів та знайти Sportingbull промокоди.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис Важливі деталі
? Щоденні фрібети до €20 від БК Sportingbull Букмекерська компанія Sportingbull щодня заохочує своїх клієнтів робити експреси фрібетами до €20.
  • Мінімальна сума ставки – €10 або еквівалент у вашій валюті
  • Кількість подій в експресі – 2
  • Мінімальний коефіцієнт події – 1,5

Бонуси для нових гравців Sporting Bull

Суто спортивного бонусу для нових бетторів немає, а у відповідному розділі розміщено інформацію про тоталізатор, два бонуси для казино та один бонус для зареєстрованих гравців.

Бонуси для зареєстрованих гравців Sporting Bull

Гравці, які мають акаунт в цього оператора, можуть отримати фрібет до 20 євро. Для цього потрібно розмістити експрес з двох подій (1,5+ коефіцієнт кожної). Розмір безкоштовної ставки залежить від загальної суми ставок за день. 

Загальна сума ставок, які відповідають умовам  Розмір фрібету
€10 – €19.99 €1
€20 – €49.99  €2 
€50 – €99.99 €5
€100 – €199.99  €10 
€200+  €20

Промокоди Sporting Bull

Охочим ввести Sporting Bull промокод доведеться обмежитись у своїх бажаннях. Такої функції тут не передбачено. Загалом, промокод – унікальна комбінація символів (цифр, літер, позначок), після введення якої на ваш ігровий баланс зарахується певний бонус: страхування ставки, бонус на депозит, фрібет, підвищені коефіцієнти тощо. Проте, навіть якщо в цього букмекера з’явиться призовий код, ввести український беттор його не зможе. Тому, рекомендуємо переглянути перелік заохочень від Favbet, Vbet, 1win, Pin-up, Sapphirebet… У цих операторів немає подібних юридичних обмежень для гравців з України.

Як отримати бонуси

Аби використати бонус Sportingbull спершу потрібно пройти реєстрацію в цього букмекера. У правилах згадується перелік країн, звідки реєстрація на ресурсі СпортінгБул заборонена. Згадки про Україну там немає. Тому, після створення акаунту перейдіть в розділ Promo та прочитайте умови щоденного фрібету. Це своєрідний кешбек за лояльність (вам нараховується безкоштовна ставка у розмірі, який залежить від суми укладених кваліфікаційних парі за 24 години). 

Висновок

Безперечно, одного заохочення буде недостатньо для підтримки потрібного рівня комфорту на беттинг-майданчику. Відсутність вітальних бонусів також може відлякувати нових бетторів. Ми не рекомендуємо цього букмекера, тому радимо скористатись переліком найкращих букмекерів та обрати бонус до вподоби. 

Недоступні у вашій країні 1
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт