Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Новорічні бонуси від букмекерів

Новий рік – одне з найочікуваніших свят в Україні. На нього чекають дорослі й діти, незалежно від віку, соціального статусу та місця проживання. Звісно, не проходять повз це свято й беттингові компанії. Новорічні бонуси від букмекерів – особлива категорія пропозицій. Всі вони прагнуть покращити настрій шанувальників ставок напередодні масштабних святкувань Різдва та Нового року. На цій сторінці «Рейтинг Букмекерів» пропонує вашій увазі підбірку найцікавіших зимових акцій. Рекомендуємо уважно вивчити їх всі, щоб не пропустити вигідних пропозицій! 

Читати далі
Доступні 8
За новими

Новорічні бонуси від букмекерів: види та особливості

Завершення року та свята, які його супроводжують, у багатьох асоціюються з особливою атмосферою, казкою. Казковими бувають напередодні Нового року й пропозиції букмекерських контор. Деякі з них вмикають особливий режим щедрості, пропонуючи конкурси з дорогими подарунками та шаленими призовими фондами.

Деякі букмекери запускають цілі новорічні турніри ставок, в яких розігруються автомобілі, туристичні тури, ноутбуки, смартфони та інша коштовна техніка. Хтось дарує своїм постійним клієнтам щедрі фрібети, вигідні страхування ставок, а новим гравцям пропонує вітальні бонуси з покращеними умовами.

У період зимових свят, коли світом керує казка, новорічні бонуси від БК України стають особливо цікавими, яскравими та максимально небанальними. Портал «Рейтинг Букмекерів» збирає для вас найкращі пропозиції від авторитетних БК, що працюють онлайн та в яких грають мільйони. Ми регулярно аналізуємо купу акцій, залишаючи у поточному розділі тільки те, що заслуговує уваги наших читачів.

FAQ

Які контори пропонують новорічні бонуси?

Пропозиції до новорічних свят можна знайти у більшості рекреаційних БК. Контори з професійною орієнтацією в цьому плані та й в плані акцій загалом набагато пасивніші.

Де знайти умови отримання бонусів на Новий рік та Різдво?

Новорічні бонуси від найкращих БК України доступні на порталі «Рейтинг Букмекерів». Всі вони супроводжуються детальними умовами та порадами щодо отримання.

Які українські букмекери дають бонуси до новорічних свят?

Станом на початок 2022 року ліцензію Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей України (КРАІЛ) мають три БК – «Паріматч», «Фан Спорт» та VBET. Всі ці компанії приділяють серйозну увагу заохоченню гравців, тож, пропонують багато цікавих бонусів. Враховуючи й щедрі новорічні акції.

Бонуси на Новий рік доступні всім гравцям чи тільки новим? 

Це залежить від політики конкретного букмекера. Новорічні свята – період казки та дива, тож контори намагаються створювати максимально широкі за аудиторією акції, щоб кожен клієнт відчував свою причетність та мав можливість отримувати позитивні емоції, переглядаючи спортивні ігри та беручи участь в різноманітних конкурсах БК.

Недоступні у вашій країні 5
Неактуальні 13
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт