Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від ZigZag777 на Грудень: кешбек, промокоди, фрібети

Букмекер ZigZag777 пропонує клієнтам вітальний бонус, який дасть швидкий старт, а також експрес-бонуси та щотижневі акції в яких розігруються бонуси на велику суму.

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит ZigZag777 

🎁Вітальний бонус у ZigZag777 Sport до $50 Зробіть свій перший депозит та отримайте 100% бонус. Акція доступна для гравців, які вперше зробили депозит у розділі «Спорт» протягом 48 годин з моменту реєстрації акаунту. 

Зареєструватися

Мінімальна сума депозиту для отримання бонусу становить $10. Максимальна сума бонусу за акцією становить $50. Відіграти бонусні кошти потрібно з вейджером 8 ставкою з коефіцієнтом 1,9 (експрес-ставки враховуються тільки в тому випадку, якщо бере участь більше 2-х подій з коефіцієнтом 1,5+ для кожної події). Бонус залишається на рахунку протягом 14 днів, якщо він не буде відіграний до цього моменту, то анулюється.

Акції ZigZag777 

🔥Експрес-бонус до 25% Експрес-ставки з підвищеними коефіцієнтами до 25%. Коефіцієнт бонусу залежить від кількості подій в експресі, щонайменше має бути три події з мінімальним коефіцієнтом 1,5 кожного вибору.

Зібрати надійний експрес можна з допомогою щоденних прогнозів експертів сайту «РБ»‎‎. Постійні експерти щодня аналізують різноманітні види спорту: футбол, баскетбол, хокей, теніс тощо.

Кожні вихідні букмекерська контора ZigZag777Sport влаштовує експрес-конки з найкращими коефіцієнтами. Чим більше виборів у експресі, тим більший розмір бонуса: 

Кількість подій Бонус %
3-5 10
6-10 15
11-14 20
15+ 25

Що таке Ставка експрес і Як ставити експреси?

Акції ZigZag777

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит ZigZag777?

  1. Зареєструвати обліковий запис на сайті ZigZag777.
  2. Протягом 48 годин зробити перший депозит.
  3. Кошти надійдуть автоматично на бонусний рахунок.
  4. Відіграти бонус.

Які види бонусів надає букмекерська контора ZigZag777?

В БК ZigZag777 новий гравець отримає вітальну пропозицію, інші клієнти користуються щотижневим експрес-бонусом.

Чи можу я використовувати кілька бонусів ZigZag777 одночасно?

Наразі букмекер пропонує лише дві акції в розділі «Спорт». Ними можна скористатися по черзі, спочатку вітальним бонусом за перший депозит, потім зібрати експрес і отримати ще один бонус. Експрес-бонуси можна отримувати щотижня на вихідних.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт